Problem sa YSI

Započeo Ahbab, April 08, 2023, 16:17:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na kojem uredaju se desava problem:/
Slika/Video problema://
Koliko je problem prisutan://
Kojom metodom ste pokušali otkloniti problem:/
Obrazložite svoj problem:Imam problem sa YSI ubacio sam sledece includove #include <YSI_Core\y_master>
#include <YSI_Storage\y_ini>
#include <YSI_Visual\y_commands>
Napravio sam jednu obicnu komandu help sto nije bitno mislim da to nema veze sa problemom kada compajlujem scriptu izbaci
C:\Users\Win10\Desktop\NOVI MOD\MOD OD 0\gamemodes\PRP.pwn(310) : warning 203: symbol is never used: "YSI_MAYBE_HEAP_MALLOC", kako da iskoristim ovaj simbol ne kontam novi sam u skriptanju tek se ucim ako neko moze nek pomogne

Preporucio bih ti da ti prvo malo precesljas sve oko skriptanja i samom YSI-u, pa onda da krenes da radis.

Definisi na pocetku skripte "#define YSI_YES_HEAP_MALLOC"
Poslednja Izmena: April 08, 2023, 16:19:09 POSLE PODNE od boky.

Brate prvo sto sam probo jeste da definisem , ali isto sev opet

 Run time error 19: "File or function is not found" i da ovo mi izbacuje u konzoli , preso sam na pwncmd nema ni jednog errora ali ovo mi izbaci kad startam kucni server

Nauci osnove i procitaj dokumentaciju.

Brate procito sam sve kako poceti skriptanje i to sve sto ima na forumu uputa , ali ne mogu da skontam neke stvari i potrebna mi je vasa pomoc nismo svi isti neko brze kapira neko sporije ako moze neko da pomogne neka pomogne

Citat: Ahbab poslato April 08, 2023, 18:36:26 POSLE PODNE
Brate procito sam sve kako poceti skriptanje i to sve sto ima na forumu uputa , ali ne mogu da skontam neke stvari i potrebna mi je vasa pomoc nismo svi isti neko brze kapira neko sporije ako moze neko da pomogne neka pomogne

Ocigledno nisi dobro gledao...

https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=27.0

Pregledaj pinovane teme.

Ako mislis na MSQL Tutorial pokuso sam da povezem sa tom bazom ali nista opetb isti error

Citat: Ahbab poslato April 08, 2023, 18:36:26 POSLE PODNE
Brate procito sam sve kako poceti skriptanje i to sve sto ima na forumu uputa , ali ne mogu da skontam neke stvari i potrebna mi je vasa pomoc nismo svi isti neko brze kapira neko sporije ako moze neko da pomogne neka pomogne
Pa ti ne kapiraš a hoćeš da radiš, a onda hoćeš da ti neko drugi rešava neke glupe probleme.

Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja