Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:46:51 POSLE PODNE
nisi nikoga spustio, nisi poslao nikakav dokaz.. Ne znam zasto pokusavas da ispadnes neko pametan ili sta vec, a server ti je zasnovan na Welcome to Los Santosu, a to i sam znas. Ovaj tvoj CAR CRACKING, jel i on mozda iz GTA ONLINE? Pa nije, nego je sa welcome to los santosa, kao i citav tvoj server, mozda si cak uzeo citav gamemode..
Da, prodali mi gamemode.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:46:51 POSLE PODNE
server ti je zasnovan na Welcome to Los Santosu
Advanced skripta, narocito za mozgove poput tebe. Ti nikad ne bih mogao i da zelis napraviti ni bilo sta slicno tom projektu, tako da ko mi kaze da imam mod kao WTLS mene komplikuje, jer je mod masterpiece.
A na cemu je tvoj mod zasnovan? City of Angels / Los Santos RP tipu skripte.
Sreća je pa još uvjek nemaš Southlandov logo koji su strani dizajneri napravili, mislim da nisi kompetentan da pričaš išta o preuzimanju tuđih stvari kad si pored imena servera ukrao i jebeni logo istog, toliko si bolestan da je to nerealno.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:46:51 POSLE PODNE
mozda si cak uzeo citav gamemode..
Iako trubim da moj kod ne mozes naci online (za razliku od vasih custom objekata), ti opet nadjes nacin da ispadnes glup, makar citaj poruke
Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:46:51 POSLE PODNE
Zasto bi Red County, kome je radnja u Red County-u, imao mapu motela u Los Santosu?

Jel ti kapiraš da ti ljudi govore za objekat, ne za mapu, glupane? 0.3.DL nudi mogućnost kreiranja mapa u 5-6 objekata (što ti je drug već naveo), pomjeriti mapu je jako stresno vjerujem, a i kako neće kad ti se mod sastoji od tuđih stvari, nemaš dan rada u njemu a imaš gotov mod pretpostavljam

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:50:29 POSLE PODNE
sta je lose u tome sto neko trazi pomoc? vidis kako ispadas glup..

Citiram vase recenice od maloprije nedamise trazit ima ih tamo nekom liku napisano vidim ti svaka tema koju otvaras ti je HELP pa cekaj ako vama ne treba pomoc i znate sve zasto je trazite onda
Left

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:50:29 POSLE PODNE
sta je lose u tome sto neko trazi pomoc? vidis kako ispadas glup..
Kad vi trebate pomoć ok je pitati a kad neko drugi vas pita onda je jadan jer pita?

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:52:11 POSLE PODNE
prolazi ti sta god hoces, zabole me kurac ako ces iskreno.. Shoota je to rekao jer smo bili posvadjani, a ja se vama vise nemam za sta pravdati, samo ste maloumnici koji pokusavaju da ispadnu pametni i da spuste nekog drugog svojim supljim argumentima i mozgovima..

Znaci to je bilo potrebno da prestanes srat uredu @Slade pronasli smo mu granicu cinimise
Left

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 23:52:26 POSLE PODNE
Da, prodali mi gamemode.
Advanced skripta, narocito za mozgove poput tebe. Ti nikad ne bih mogao i da zelis napraviti ni bilo sta slicno tom projektu, tako da ko mi kaze da imam mod kao WTLS mene komplikuje, jer je mod masterpiece.
A na cemu je tvoj mod zasnovan? City of Angels / Los Santos RP tipu skripte.
Sre%u0107a je pa jo%u0161 uvjek nema%u0161 Southlandov logo koji su strani dizajneri napravili, mislim da nisi kompetentan da pri%u010Da%u0161 i%u0161ta o preuzimanju tu%u0111ih stvari kad si pored imena servera ukrao i jebeni logo istog, toliko si bolestan da je to nerealno.
Iako trubim da moj kod ne mozes naci online (za razliku od vasih custom objekata), ti opet nadjes nacin da ispadnes glup, makar citaj poruke
Jel ti kapira%u0161 da ti ljudi govore za objekat, ne za mapu, glupane? 0.3.DL nudi mogu%u0107nost kreiranja mapa u 5-6 objekata (%u0161to ti je drug ve%u0107 naveo), pomjeriti mapu je jako stresno vjerujem, a i kako ne%u0107e kad ti se mod sastoji od tu%u0111ih stvari, nema%u0161 dan rada u njemu a ima%u0161 gotov mod pretpostavljam
CitatJel ti kapira%u0161 da ti ljudi govore za objekat, ne za mapu, glupane?
a sta je tu toliki objekat? obicna zgrada?

Citatpomjeriti mapu je jako stresno vjerujem
a ti si model zgrade iz los santosa video u red countyu magicno, objekat se totalno lepo uklopio, super razmisljas..

Citat: MirsoN poslato Januar 10, 2022, 23:53:01 POSLE PODNE
Kad vi trebate pomo%u0107 ok je pitati a kad neko drugi vas pita onda je jadan jer pita?
a ko je rekao da je neko ko pita nas jadan?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:16:53 POSLE PODNE
Izvini brate sto te nisam mogao nauciti da radis u blenderu, izvini sto ti nisam dao one mape kada si me molio da ti posaljem.
Ne brini se ti za mene i za moj RP, toliko pricas o roleplayu a na Novoj Kući igras..


Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:56:34 POSLE PODNE
a ko je rekao da je neko ko pita nas jadan?

Citat: MirsoN poslato Januar 10, 2022, 23:59:01 POSLE PODNE

opet cu pitati..
a ko je rekao da je neko ko pita nas jadan?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Ovo prozivanje sa prošlih stranica i podjebavanje/ponižavanje je dovoljno

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:13:29 POSLE PODNE
Ti do prije pola godine nisi bio na forumu, kuda dalje?
Sad dosao tu nesto da seres, a svaki dan novi topic otvaras i uvijek u naslovu (HELP)
Pa znas li sta sam uraditi?

...
Left

Slađe idalje nije ništa poslao u vezi mapa, nikakvih dokaza čini mi se.
Jebiga, frajer voli optužiti a nigdje dokaza.


Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:01:55 PRE PODNE
Slađe idalje nije ništa poslao u vezi mapa, nikakvih dokaza čini mi se.
Jebiga, frajer voli optužiti a nigdje dokaza.
Šta će slat živ čovjek kad vas za sve boli kurac, slali su vam ljudi pa se pravite glupi, čovjek vam treba skinuti kapu i reći svaka čast! Za taj bol u kurcu, mene bi bilo sramota, da sam Bogdom kao vi.

jeste videli kako se ucutkuje pravim argumentima?

sledeci put i vi tako, a ne da ispadate tringoloidi svojim izjavama.. Nadam se da ste naucili lekciju, ajde sad idem, nesto me Reyo zove
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:01:55 PRE PODNE
Slađe idalje nije ništa poslao u vezi mapa, nikakvih dokaza čini mi se.
Jebiga, frajer voli optužiti a nigdje dokaza.
israo si se a ne obirsa se
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Ljudi su nam poslali gamemode, ušao sam na taj server i potražio tu mapu, ama baš nigdje je nema. A niko od vas nije poslao dokaz za custom objekte.