Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:05:45 PRE PODNE
jeste videli kako se ucutkuje pravim argumentima?

sledeci put i vi tako, a ne da ispadate tringoloidi svojim izjavama.. Nadam se da ste naucili lekciju, ajde sad idem, nesto me Reyo zove

Haha koji si ti car, 250 poruka sam ti poslao potkrijepljenje argumentima, jedino što si uradio jeste davao self opinion i navodio WTLS, nauči sta je argument pa dođi da se raspravljaš, a o tome ko je koliko koga spustio govori činjenica da si sam sebe branio sa tek napravljenim računom, zelen si, ima vremena, al baš puno ti treba da možeš ući samnom u SA-MP raspravu.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:05:45 PRE PODNE
jeste videli kako se ucutkuje pravim argumentima?

sledeci put i vi tako, a ne da ispadate tringoloidi svojim izjavama.. Nadam se da ste naucili lekciju, ajde sad idem, nesto me Reyo zove
Argumentima? HAHAHA
Poslao si sliku/snimak jednog sistema i drugog i kažeš eh to si vidio ovdje i uradio? To argumenti? Ako je radio neka je sam je pisao kod a ti svoje mape sa modelima koje dobijaš/kradeš tako svako mapera glumit može još ne vidim sistem koji ste sami napravili i pisali kod?

Idalje čekam dokaz za ukradene mape/objekte

Dame i gospodo, argument večeri:

Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:09:12 PRE PODNE
Idalje čekam dokaz za ukradene mape/objekte
Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:06:22 PRE PODNE
Ljudi su nam poslali gamemode, ušao sam na taj server i potražio tu mapu, ama baš nigdje je nema. A niko od vas nije poslao dokaz za custom objekte.
Citat: realshoota_ poslato Januar 11, 2022, 00:01:55 PRE PODNE
Slađe idalje nije ništa poslao u vezi mapa, nikakvih dokaza čini mi se.


Download: https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/138404-stalinskijj-dom-40kh-godov-iz-moskvy.html

Ah da zaboravio sam, prevelik je hustle obrisati te tu 3 zgrade u Idlewood-u i zalijepiti gotov objekat.


Btw: pretpostavljam da si ti zac, rekao si da ti je drugi račun pa si zato svjež, taj ti je zato itekako star:
Avgust 25, 2021, 20:49:14 posle podne
tek si došao, a već puštaš muda, sinko.

AHAHAHAHAHAH SHUT DOWN


I da njihovo prozivanje "kopiranje" sistema

šta ćemo sa ovime?


Poslao mapu sa Southlanda, kralju uključi se.
Pričamo o Westmontu, za te bogu stare mape nikog ne boli kurac.

Izvini brate, ne smijemo imati character selection sistem

Pa kopiraš ? Ne smije ni on imat sisteme koje neko već ima?

Citat: MirsoN poslato Januar 11, 2022, 00:07:47 PRE PODNE
Argumentima? HAHAHA
Poslao si sliku/snimak jednog sistema i drugog i kažeš eh to si vidio ovdje i uradio? To argumenti? Ako je radio neka je sam je pisao kod a ti svoje mape sa modelima koje dobijaš/kradeš tako svako mapera glumit može još ne vidim sistem koji ste sami napravili i pisali kod?
ne bih da saljem kod pa da ga ubacite na CoD kao svaki moguci sistem sa WTLS-a. Hajd cujemo se sutra, i usput dodji na SP da vidis malo kako ide u environment teamu.

Citat: Slade poslato Januar 11, 2022, 00:07:39 PRE PODNE
Haha koji si ti car, 250 poruka sam ti poslao potkrijepljenje argumentima, jedino što si uradio jeste davao self opinion i navodio WTLS, nauči sta je argument pa dođi da se raspravljaš, a o tome ko je koliko koga spustio govori činjenica da si sam sebe branio sa tek napravljenim računom, zelen si, ima vremena, al baš puno ti treba da možeš ući samnom u SA-MP raspravu.
ne osecam se spustenim. Zelen, hmm. Slikaj licnu bruca ako mozes, samo da utvrdimo da imas 20 i nesto godina.. Ne branim ja sebe, dodji na nas discord pa cemo pricati svi zajedno ako nije problem.. Sa tobom lako mogu uci u SA-MP raspravu i izaci, naravno kao pobednik, a ti kao retard koji tripuje nekog programera ili sta vec..

Citat: Slade poslato Januar 11, 2022, 00:14:51 PRE PODNE
Dame i gospodo, argument večeri:


Download: https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/138404-stalinskijj-dom-40kh-godov-iz-moskvy.html

Ah da zaboravio sam, prevelik je hustle obrisati te tu 3 zgrade u Idlewood-u i zalijepiti gotov objekat.


Btw: pretpostavljam da si ti zac, rekao si da ti je drugi račun pa si zato svjež, taj ti je zato itekako star:
Avgust 25, 2021, 20:49:14 posle podne
tek si došao, a već puštaš muda, sinko.
okej, sta sa ovime?

Ucutao si se kada sam te upitao jedno pitanje, jos uvek nije odgovoreno. Jesi li video zgradu iz east los santosa u red county-u? 10 godina igras a ne znas osnovnu mapu... ha-ha!
niko nije rekao da sam ja radio ovaj model zgrade, a vidis i sam odakle je model, za koga je izradjen i na kom se serveru koristi/koristio, nadam se da vidis.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Druže, momak uzima direktno sisteme sa WTLS, a ovim tdovima je jedina sličnost što su istog oblika hahaha

Citat: MirsoN poslato Januar 11, 2022, 00:16:13 PRE PODNE
AHAHAHAHAHAH SHUT DOWN


I da njihovo prozivanje "kopiranje" sistema

šta ćemo sa ovime?


sta cemo sa time? to ti lici na ovo?



ali nesto si mi drugaciji komentar tamo ostavio, cini mi se.. Hmm
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:18:06 PRE PODNE
ne bih da saljem kod pa da ga ubacite na CoD kao svaki moguci sistem sa WTLS-a. Hajd cujemo se sutra, i usput dodji na SP da vidis malo kako ide u environment teamu.
ne osecam se spustenim. Zelen, hmm. Slikaj licnu bruca ako mozes, samo da utvrdimo da imas 20 i nesto godina.. Ne branim ja sebe, dodji na nas discord pa cemo pricati svi zajedno ako nije problem.. Sa tobom lako mogu uci u SA-MP raspravu i izaci, naravno kao pobednik, a ti kao retard koji tripuje nekog programera ili sta vec..
okej, sta sa ovime?

Ucutao si se kada sam te upitao jedno pitanje, jos uvek nije odgovoreno. Jesi li video zgradu iz east los santosa u red county-u? 10 godina igras a ne znas osnovnu mapu... ha-ha!
niko nije rekao da sam ja radio ovaj model zgrade, a vidis i sam odakle je model, za koga je izradjen i na kom se serveru koristi/koristio, nadam se da vidis.

Kralju kad ti SA-MP i ovo glumatanje bude donosilo novac u kuću kao Sladeu kodiranje/programiranje (pravo a ne ovo ovdje) onda dođi pametovat kako znaš raditi i možeš raspravu voditi sa njim


Citat: realplaya poslato Januar 11, 2022, 00:20:09 PRE PODNE
sta cemo sa time? to ti lici na ovo?



ali nesto si mi drugaciji komentar tamo ostavio, cini mi se.. Hmm
Jao teško je TD napravit drugi evo odo tražit na ruskom forumu jel ima da ne pravim ja

Izvini kralju, već donosi pare. Ali eto ostali ste bez argumenata, kuda ćeš dalje kada jedan model prodam za 45e

vidis kako si ostavio glup komentar jer nemas sta za reci?

(shoota i ja smo uzeli obojica po 150e na jednoj mapi izradjenoj za 3-4 sata, NA JEDNOJ. Zamisli kako je to kad radis sa francuzima i stalno te tako lepo isplacuju..)

ajde bre debili dosadni ste vise, na kurac ste mi se popeli.. Slade jos uvek nije odgovorio na pitanje a ti saljes neke slike i juris neke ruske forume. A to za ruse, jebali vas vise oni, stalno neke ruse spominjete, RUSKI forum, RUSKI mod. Kazi tacno koji forum i koji mod, a vidim da ne znas nista, samo znas da kazes RUSKI, debilizam. Cujemo se, vidimo se, napusite mi se cmarne vegetacije, pozdrav.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Kućni odgoj, sram,  kultura 0 i dođe kaže ostali ste bez argumenata... Pa tebi da stari tvoj dođe i kaže nešto ti bi tripovao da si pametniji