Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:32:45 POSLE PODNE
Shoota mi je sve reka brate znan cilu pricu odakle ti modeli kako po cili dan u kdff trazis da izvuces jedan model znan sve tako da sad kad su ti pokazani dokazi vadis se sramota izbrisi forum il postuj ljude koji nesto sami rade.
dokazi? to je samo jedna strana price dok smo bili u svadji, i to je sasvim normalno da je pokusao da me ponizi, tako da to su jos uvek samo suplji argumenti, a ne dokazi :D evo raspitaj se sa ovim novim momkom lancom odakle mi objekti
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Pola foruma a 6 ljudi piše hahah.
Slade ajde pošalji dokaze i pošalji te naše mape, sve čekam.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:35:06 POSLE PODNE
Slade ajde pošalji dokaze i pošalji te naše mape, sve čekam.

Reko sam ti već da neću da guglam tvoj projekat, poslao ti je lik sliku hotela i pravio si se glup, 2h te već spuštam i praviš se glup, jednostavno ti se ne može dokazati da si glup, zašto? jer si glup. milion dokaza ne mjenja nista jer furas svoju pricu i mislis da si pametan.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:35:06 POSLE PODNE
Pola foruma a 6 ljudi piše hahah.

Ova tema nije čitav forum, nije ni prva tema u kojoj ste vas dvojica započeli raspravu i gdje su svi protiv vas, pogledajte samo malo svoje ostale neumjesne komentare na ostalim threadovima, tražite raspravu, i evo, dobili ste je, i ja sam te spustio 300 puta danas, i nastavit ću dok god i ti želiš  8)

I kako ode onaj drug sa discorda vam, dođe ponovno playa, zamisli koliko si jadan kad sam sebe branis.

Vaša WIP tema ne sadrži riječi koliko je momak sistema ovdje objavio i prezentirao (nije bitno bili to sistemi sa GTA V urađeni na SA-MP-u ili viđeni negdje) sve te sisteme je SAM pravio i SAM pisao kod dok ste vi objavili svega 10-ak mapa sa 20 objekata koje ste uzeli od drugih također.. Svaki vid rasprave vodi samo u to da dokažete koliko ste djetinjasti i koliko ste spremni nisko pasti da dokažete nemoguće a to je da niti jednog sistema niste uradili sami

Eh vidiš nisi informisan, poslao je gamemode Red Countya u kojoj je rekao da ima mapa motela, ALI MAPE NEMA.
Znaš zašto?
radnja red countya je u red countyu HAHAHAHAHA
ne treba im mapa u LS

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:34:22 POSLE PODNE
dokazi? to je samo jedna strana price dok smo bili u svadji, i to je sasvim normalno da je pokusao da me ponizi, tako da to su jos uvek samo suplji argumenti, a ne dokazi :D evo raspitaj se sa ovim novim momkom lancom odakle mi objekti

Brate ja nmg covik je pita lika sa tog engleskog servera jeli taj model sa njihovog servera on je reka da je  nije te niko pokusa ponizit sam si se ponizia i da nisi izvuka modele iz cachea nisu tvoiji opet razumis ??
Left

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 23:38:56 POSLE PODNE
Eh vidiš nisi informisan, poslao je gamemode Red Countya u kojoj je rekao da ima mapa motela, ALI MAPE NEMA.
Znaš zašto?
radnja red countya je u red countyu HAHAHAHAHA
ne treba im mapa u LS

Wow. kaze ti lik da si skinuo model Hotela, ti kazes al on je u Red Countyu a ja sam ga stavio u Los Santosu. Najgore što sami sebe exposujete komentarima poput tog.
It's very hard to move object.
Da ne pričam o onom ja sa 6 objekata uradim bolju mapu (ti druže faktički ubaciš gotovu mapu, koju je nego drugi modirao, a ja uradim zapravo mapu od 0)


Naposljetku covjek vama treba dati respekt, koliko god je ljudi protiv vas i koliko god ste u krivu i to je dokazano, vas boli kurac, furate svoju pricu, ja bih se na vasem mjestu vjerovatno crvenio i pobjegao sa foruma, to kod vas nije slucaj izgleda, pa makar tome vam se divim.

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:39:08 POSLE PODNE
Brate ja nmg covik je pita lika sa tog engleskog servera jeli taj model sa njihovog servera on je reka da je  nije te niko pokusa ponizit sam si se ponizia i da nisi izvuka modele iz cachea nisu tvoiji opet razumis ??
Sta bi zatiskava se tema uuuuuu
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 23:37:16 POSLE PODNE
Reko sam ti ve%u0107 da ne%u0107u da guglam tvoj projekat, poslao ti je lik sliku hotela i pravio si se glup, 2h te ve%u0107 spu%u0161tam i pravi%u0161 se glup, jednostavno ti se ne mo%u017Ee dokazati da si glup, za%u0161to? jer si glup. milion dokaza ne mjenja nista jer furas svoju pricu i mislis da si pametan.

Ova tema nije %u010Ditav forum, nije ni prva tema u kojoj ste vas dvojica zapo%u010Deli raspravu i gdje su svi protiv vas, pogledajte samo malo svoje ostale neumjesne komentare na ostalim threadovima, tra%u017Eite raspravu, i evo, dobili ste je, i ja sam te spustio 300 puta danas, i nastavit %u0107u dok god i ti %u017Eeli%u0161  8)

I kako ode onaj drug sa discorda vam, do%u0111e ponovno playa, zamisli koliko si jadan kad sam sebe branis.
nisi nikoga spustio, nisi poslao nikakav dokaz.. Ne znam zasto pokusavas da ispadnes neko pametan ili sta vec, a server ti je zasnovan na Welcome to Los Santosu, a to i sam znas. Ovaj tvoj CAR CRACKING, jel i on mozda iz GTA ONLINE? Pa nije, nego je sa welcome to los santosa, kao i citav tvoj server, mozda si cak uzeo citav gamemode..

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:39:08 POSLE PODNE
Brate ja nmg covik je pita lika sa tog engleskog servera jeli taj model sa njihovog servera on je reka da je  nije te niko pokusa ponizit sam si se ponizia i da nisi izvuka modele iz cachea nisu tvoiji opet razumis ??
samo govoris da si glup sve vise i vise, kao i ovi ovde ostali koji pokusavaju da ispadnu nesto, ne znam tacno sta. Modeli koji su se nalazili na westmontu a koji su se mogli ranije videti na singleplayeru su poslati od strane @lance.bishop koji ima pristup istima. Ako je to njihov model, jel to govori da je izvucen iz jebenog cachea? Pa ne govori, zato ne ispadaj malouman..

@Slade a vidim da ti opet hoces o onom motelu, pa jebiga, ucutaces isto kao i jevta posle onog pitanja.. A evo postavicu ga i tebi.

Zasto bi Red County, kome je radnja u Red County-u, imao mapu motela u Los Santosu?

kada budes nasao odgovor na to pitanje, napusticu ovaj forum zauvek..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

On je rekao da je čitava mapa ukradena, na red countyu ne postoji takva mapa ni objekat uopšte, možeš skinuti mod i sam vidjeti. Šuplja ti je priča a nigdje dokaza.

Najvise mi smeta sto ste pravite da ste bogovi i da ste ne znam ko https://imgur.com/a/2WBZHhe prva slika je isti ovaj shoota da ste vi ozbiljni iti malo nebi mene idiota trazili za pomoc
Left

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:47:31 POSLE PODNE
Najvise mi smeta sto ste pravite da ste bogovi i da ste ne znam ko https://imgur.com/a/2WBZHhe prva slika je isti ovaj shoota da ste vi ozbiljni iti malo nebi mene idiota trazili za pomoc
sta je lose u tome sto neko trazi pomoc? vidis kako ispadas glup..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 23:46:51 POSLE PODNE

samo govoris da si glup sve vise i vise, kao i ovi ovde ostali koji pokusavaju da ispadnu nesto, ne znam tacno sta. Modeli koji su se nalazili na westmontu a koji su se mogli ranije videti na singleplayeru su poslati od strane @lance.bishop koji ima pristup istima. Ako je to njihov model, jel to govori da je izvucen iz jebenog cachea? Pa ne govori, zato ne ispadaj malouman..


Cekaj cekaj znaci jedan dan shoota kaze da krades modele okolo sta je istina ima i drugih modela koji nisu sa solsa a sad odjedanput neki gospodin lance ima pristupe njima znaci jel opet trebam ic na discord server i pitat ljude kao sta je bilo sa "southlandom" kad ste imali partnerstvo sa tim pravim serverom pa san vas i tad osramotia jel moramo kroz to sve opet prolazit??
Left

Pitao sam brata kako je konvertovao model, umislio da je bog.
Ne brini, skontao sam i sam.

Citat: Chibs poslato Januar 10, 2022, 23:50:35 POSLE PODNE
Cekaj cekaj znaci jedan dan shoota kaze da krades modele okolo sta je istina ima i drugih modela koji nisu sa solsa a sad odjedanput neki gospodin lance ima pristupe njima znaci jel opet trebam ic na discord server i pitat ljude kao sta je bilo sa "southlandom" kad ste imali partnerstvo sa tim pravim serverom pa san vas i tad osramotia jel moramo kroz to sve opet prolazit??
prolazi ti sta god hoces, zabole me kurac ako ces iskreno.. Shoota je to rekao jer smo bili posvadjani, a ja se vama vise nemam za sta pravdati, samo ste maloumnici koji pokusavaju da ispadnu pametni i da spuste nekog drugog svojim supljim argumentima i mozgovima..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.