Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
sta si uzeo? kakav skill arena based mod HAHAHAHAHHAHAH
Brzo si se prilagodio RolePlayu budući da si ovako počeo: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=139010.msg1003539#msg1003539
Bitno je da ima voice chat na modu hehe ?
A znaš dobro mod na koji mislim: Savana RolePlay (dok si bio a.k.a. Smoke - is that Pop ?)

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
Roleplay rec znaci IGRANJE ULOGA, ne znaci TIP GAMEMODA, shvati to.. I to sto igras 10 godina ne daje ti pravo da preterano, KHM seres i umisljas da si neki profesionalac, jer vidim da nemas pojma vecinu stvari..

Ne, Role-playing je igranje uloga, to je glagol, a RolePlay je imenica, pored što ne znaš i nepismen si, a čak i da nije (a jeste), bljuje li Dragonov Noobot zaista vatru jer se vrsta skripte zove Dragon Fire?

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
Znaci poceo si da igras SAMP od kad si imao 5 godina?

Ne zapravo, od 11te godine, odnosno 2011.
Kada se praviš pametan ispitaj okruženje, da imam 15 godina bi li imalo smisla da je ovaj račun napravljen prije 8 godina (dakle da sam čak sa 7 počeo skriptati?)


Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 22:07:42 POSLE PODNE
kao i XP textdraw, ne znam o kakvom mumi govorimo ovde. Svako moze uci na server i uraditi ovo na zakljucanom autu i videti.
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=114419.msg757803#msg757803
Ali nazalost, obrisao je videozapis.
Da, WTLS je uveo "GTA 5" Xp sistem, nije uopste sam GTA 5 i Rockstar games, papane.
Ali ono ti si svakako majstor tih stvari, uzeo si čitav community, kako ime servera tako i njegov logo.
Poslednja Izmena: Januar 10, 2022, 22:13:03 POSLE PODNE od Slade

Ja sam pocetnik u svemu ovome ali zasto ste se vas dvoje playa i shoota umislili neki gangster shit i nafurali da ste neki skripteri do pre pola godine niste znali da stavite texturu na objekat?

"Inače zaslugu za XP textdraw & ideju dugujem Mumi "
A Mirson kaze da nije textdraw, ko sad laze ovdje?

Citat: αєzαкмι poslato Januar 10, 2022, 22:10:05 POSLE PODNE
Ja sam pocetnik u svemu ovome ali zasto ste se vas dvoje playa i shoota umislili neki gangster shit i nafurali da ste neki skripteri do pre pola godine niste znali da stavite texturu na objekat?
Ti do prije pola godine nisi bio na forumu, kuda dalje?
Sad dosao tu nesto da seres, a svaki dan novi topic otvaras i uvijek u naslovu (HELP)
Pa znas li sta sam uraditi?

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:13:29 POSLE PODNE
Ti do prije pola godine nisi bio na forumu, kuda dalje?
Sad dosao tu nesto da seres, a svaki dan novi topic otvaras i uvijek u naslovu (HELP)
Pa znas li sta sam uraditi?

Datum registracije: Decembar 22, 2021, 11:40:57 pre podne
Veteranu, pa još malo će mjesec kako si sa nama, a već sve znaš.

Žalim dan kad sam usao u jebeni samp, ovo je preslo iz sale i zabave u jebenu mrznju, svadje, pljuvanje, vrjedjanje, a naravno neko pametan se mora naci, uvijek taj koji je svakom loncu poklopac.Zanima me da li ce te iste osobe sa 30 godina buljiti u jebeni monitor, i svadjati se oko virtualne igre stare 17g(trenutno).I misliti da je jebeni samp zivot...Neko ako uzme inspiraciju od nekoga odmah kopira, a dok ta ista osoba misli da je pokupila pamet svog svjeta, jer zna uci u blender koji qrac vec i napraviti "custom model"...Kada ta osoba ukrade nesto vadi se kako nije i na drugog prebaciva krivnju.Naucili RP pravila, naucili nesto o "gangovima" i odmah neki RP-eri.Popisam vam se ja na taj RP...
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Jos da znas da mi je drugi acc, wauu.
Toliko si upućen, ajde sta je sljedece da ces pljuvati?
Mozda i o mapama zelis srati?

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Januar 10, 2022, 22:14:22 POSLE PODNE
Žalim dan kad sam usao u jebeni samp, ovo je preslo iz sale i zabave u jebenu mrznju, svadje, pljuvanje, vrjedjanje, a naravno neko pametan se mora naci, uvijek taj koji je svakom loncu poklopac.Zanima me da li ce te iste osobe sa 30 godina buljiti u jebeni monitor, i svadjati se oko virtualne igre stare 17g(trenutno).I misliti da je jebeni samp zivot...Neko ako uzme inspiraciju od nekoga odmah kopira, a dok ta ista osoba misli da je pokupila pamet svog svjeta, jer zna uci u blender koji qrac vec i napraviti "custom model"...Kada ta osoba ukrade nesto vadi se kako nije i na drugog prebaciva krivnju.Naucili RP pravila, naucili nesto o "gangovima" i odmah neki RP-eri.Popisam vam se ja na taj RP...

Ma opušteno, ja uživam u ovome, svakom su loncu poklopac momci, a tek su došli na forum, upoznaju okruženje na loš način, nisu oni krivi, krivi su moderatori što to nisu po kratkom postupku odma riješili.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:14:49 POSLE PODNE
Jos da znas da mi je drugi acc, wauu.
Toliko si upućen, ajde sta je sljedece da ces pljuvati?
Mozda i o mapama zelis srati?

Pa ono imas kontroverzi u svojim temama da koristite tuđe objekte bez da ostavljate credits. To me opet ne zanima i nisam od posla da u tuđim jajima tražim dlake.
Svakako mape me ne zanimaju, mapat može svako, naročito simple mape kakve vi radite, samo je potrebno da se odvoji vremena, zanimaju me sistemi koji dolaze (a koje ćemo naći online u RP modovima :D)
Ma da ono osobe koje su spremne uzeti ime i logo druge zajednice su spremne za sve.
Poslednja Izmena: Januar 10, 2022, 22:17:41 POSLE PODNE od Slade

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:14:49 POSLE PODNE
Jos da znas da mi je drugi acc, wauu.
Toliko si upućen, ajde sta je sljedece da ces pljuvati?
Mozda i o mapama zelis srati?

Pa kad nisi ništa drugo objavio nema se o čemu drugo srati i raspravljati sa tobom

Citav forim zna ko je momak i kako radi i znaju ovu dvojicu kao poklopce za sve i opet likovi glume nešto

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Januar 10, 2022, 22:14:22 POSLE PODNE
Žalim dan kad sam usao u jebeni samp, ovo je preslo iz sale i zabave u jebenu mrznju, svadje, pljuvanje, vrjedjanje, a naravno neko pametan se mora naci, uvijek taj koji je svakom loncu poklopac.Zanima me da li ce te iste osobe sa 30 godina buljiti u jebeni monitor, i svadjati se oko virtualne igre stare 17g(trenutno).I misliti da je jebeni samp zivot...Neko ako uzme inspiraciju od nekoga odmah kopira, a dok ta ista osoba misli da je pokupila pamet svog svjeta, jer zna uci u blender koji qrac vec i napraviti "custom model"...Kada ta osoba ukrade nesto vadi se kako nije i na drugog prebaciva krivnju.Naucili RP pravila, naucili nesto o "gangovima" i odmah neki RP-eri.Popisam vam se ja na taj RP...
Izvini brate sto te nisam mogao nauciti da radis u blenderu, izvini sto ti nisam dao one mape kada si me molio da ti posaljem.
Ne brini se ti za mene i za moj RP, toliko pricas o roleplayu a na Novoj Kući igras..

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 22:15:38 POSLE PODNE
Ma opušteno, ja uživam u ovome, svakom su loncu poklopac momci, a tek su došli na forum, upoznaju okruženje na loš način, nisu oni krivi, krivi su moderatori što to nisu po kratkom postupku odma riješili.

Pa ono imas kontroverzi u svojim temama da koristite tuđe objekte bez da ostavljate credits. To me opet ne zanima i nisam od posla da u tuđim jajima tražim dlake.
Svakako mape me ne zanimaju, mapat može svako, naročito simple mape kakve vi radite, samo je potrebno da se odvoji vremena, zanimaju me sistemi koji dolaze (a koje ćemo naći online u RP modovima :D)
Mapat je simple, kaze brat koji nije ni jednom probao u zivotu mapati.
Da, mape su simple, naravno i En-Ex interijeri su simple.
S obzirom da ti ne razumijes koncept i koliko je truda potrebno da se takva mapa uradi, nema se sta sa tobom dalje raspravljati.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:16:53 POSLE PODNE
Izvini brate sto te nisam mogao nauciti da radis u blenderu, izvini sto ti nisam dao one mape kada si me molio da ti posaljem.
Ne brini se ti za mene i za moj RP, toliko pricas o roleplayu a na Novoj Kući igras..
Kako si mi pametan.
Jedini server na kojem sam igrao je Northern Lights, na NK usao na 2 minutice i izasao.
Ako hoces posalji citav jebeni chat samnom, ja sam napisao "jel imas mapu a da ti ne treba" velika razlika izmedju moljenja i pitanja.Samo sto ti to ne kopčaš još
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Ako je mapati toliko lagano, zasto COD ima toliko lose mape?
Mapati je lagano da, tesko je uraditi dobru mapu.
Prvo nauči malo o tome pa ovdje dodji srati nekome ko to radi dosta duze od tebe.

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 22:09:53 POSLE PODNE
Brzo si se prilagodio RolePlayu budući da si ovako počeo: https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=139010.msg1003539#msg1003539
Bitno je da ima voice chat na modu hehe ?
A znaš dobro mod na koji mislim: Savana RolePlay (dok si bio a.k.a. Smoke - is that Pop ?)

Ne, Role-playing je igranje uloga, to je glagol, a RolePlay je imenica, pored što ne znaš i nepismen si, a čak i da nije (a jeste), bljuje li Dragonov Noobot zaista vatru jer se vrsta skripte zove Dragon Fire?

Ne zapravo, od 11te godine, odnosno 2011.
Kada se praviš pametan ispitaj okruženje, da imam 15 godina bi li imalo smisla da je ovaj račun napravljen prije 8 godina (dakle da sam čak sa 7 počeo skriptati?)

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=114419.msg757803#msg757803
Ali nazalost, obrisao je videozapis.
Da, WTLS je uveo "GTA 5" Xp sistem, nije uopste sam GTA 5 i Rockstar games, papane.
ne vidim nigde skill arena mod. Ali video sam dosta slicnosti u tvom i njihovom :)
Citat(dok si bio a.k.a. Smoke - is that Pop ?)
sto se blamiras brate? Zasto se toliko tripujes?

Citat: αєzαкмι poslato Januar 10, 2022, 22:10:05 POSLE PODNE
Ja sam pocetnik u svemu ovome ali zasto ste se vas dvoje playa i shoota umislili neki gangster shit i nafurali da ste neki skripteri do pre pola godine niste znali da stavite texturu na objekat?
Do pre pola godine nismo znali jel? A to pre pola godine nisi znao ko smo momak, a ne ko si ti. Nismo mi umislili nikakav gangster shit, ne znas ni sta je to.. Niko nije rekao da smo neki skripteri, cak shoota i nije skripter, model maker i map kreator je..

Citatkoristite tuđe objekte bez da ostavljate credits
svako je to rekao ali niko nije dokazao :D

Citatnaročito simple mape kakve vi radite
lmao, enex mape, environmenti kakvi se nalaze na westmontu i solsu su simple? pa to je odlicno, ali nesto mi vristi jaje kad to kazes, uradi takvu mapu pa mozes reci.

Citatzanimaju me sistemi koji dolaze (a koje ćemo naći online u RP modovima :D)
pa jedino sto ti mozes naci je jos jedan sistem sa WTLS-a na tvom gamemodu..

https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 22:20:44 POSLE PODNE
Ako je mapati toliko lagano, zasto COD ima toliko lose mape?
Mapati je lagano da, tesko je uraditi dobru mapu.
Prvo nauči malo o tome pa ovdje dodji srati nekome ko to radi dosta duze od tebe.
Jer COD sto god koristi sam napravi, i kad bude inspiracija neko, kod ili mapu sami prave a ne nađu na netu model, logo, ime, mod


A da vidimo vase sisteme koje ste VI radili a ne našli i promijenili TS