◄ Glavni razgovor #49 ►

Započeo Muma, Januar 01, 2022, 00:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Cao Momci, ima li nekih LoL igraca vamo? da igraju bas

@Purdinho

Jedan od lošijih derbija, a Livaja nekim čudom bez zutog kartona nakon dva lakta i obicnog faula.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Hydra. poslato Mart 12, 2022, 20:39:56 POSLE PODNE
@Purdinho

Jedan od lošijih derbija, a Livaja nekim čudom bez zutog kartona nakon dva lakta i obicnog faula.
Nisam pratio cijeli derbi da budem iskren, vecera s djevojkom jbg hah, ali ono sto sam popratio da, cisti uzas od utakmice ako cemo iskreno :D
Tocno i ovo sto sam gledao umro od dosade skoro, malo toga za vidjeti.

kako se zove program za skriptanje, msm citac, da se snalazim bolje kad radim mysql odnosno sa modulima, visual da li bi i jos jedan? i koji preporucujete

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 12, 2022, 23:12:03 POSLE PODNE
kako se zove program za skriptanje, msm citac, da se snalazim bolje kad radim mysql odnosno sa modulima, visual da li bi i jos jedan? i koji preporucujete

Mislis sublime.i vsc ? Ako sam skontao pitas za code editor ?
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Mart 12, 2022, 23:13:14 POSLE PODNE
Mislis sublime.i vsc ? Ako sam skontao pitas za code editor ?


da da, koji je bolji posto cu raditi sa modulima, da mi se lakse snalazit itd, jel tkao bolje je to neg pawno?

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 12, 2022, 23:26:45 POSLE PODNE

da da, koji je bolji posto cu raditi sa modulima, da mi se lakse snalazit itd, jel tkao bolje je to neg pawno?

Ako koristis sampctl onda VSC, po meni je i bez toga bolji a compile radis u pawno sto ti je dodatna tri klika, vise mogucnosti dok je Sublime standard za pawn danas, svi ga koriste iako je tesko smece po meni
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 12, 2022, 23:26:45 POSLE PODNE

da da, koji je bolji posto cu raditi sa modulima, da mi se lakse snalazit itd, jel tkao bolje je to neg pawno?
Kao pravilo Sublime je laksi kao program za PC, to jest brze se pokrece. VS Code ima mnogo bolji intelisense, pogotovo ako pricamo o pawn za samp.
Neka moja preporuka je da install vs code, njegova jedina mana je sto na starom hardveru moze da potraje dok se pokrene. I ako ti je prespor za neke sitnice tipa edit .cfg i slicno, onda install i sublime za takve stvari a vs code koristi samo kada radis na projektu nekom.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Mart 12, 2022, 23:58:12 POSLE PODNE
Kao pravilo Sublime je laksi kao program za PC, to jest brze se pokrece. VS Code ima mnogo bolji intelisense, pogotovo ako pricamo o pawn za samp.
Neka moja preporuka je da install vs code, njegova jedina mana je sto na starom hardveru moze da potraje dok se pokrene. I ako ti je prespor za neke sitnice tipa edit .cfg i slicno, onda install i sublime za takve stvari a vs code koristi samo kada radis na projektu nekom.
notepad++ dies in its tears
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Mart 13, 2022, 00:00:23 PRE PODNE
notepad++ dies in its tears

Bukv ze notepad++ koristi samo za simple i brzi edit necega da ne pokreces vsc  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Mart 13, 2022, 00:18:16 PRE PODNE
Bukv ze notepad++ koristi samo za simple i brzi edit necega da ne pokreces vsc  :D
Ne...za brzi edit necega koristi se sublime...Notepad++ kupi prasinu ako nisi rusio sistem jedno 5 godina... :D
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Mart 13, 2022, 00:20:02 PRE PODNE
Ne...za brzi edit necega koristi se sublime...Notepad++ kupi prasinu ako nisi rusio sistem jedno 5 godina... :D
bili smo sarkasticni :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Deleted User poslato Mart 13, 2022, 00:20:02 PRE PODNE
Ne...za brzi edit necega koristi se sublime...Notepad++ kupi prasinu ako nisi rusio sistem jedno 5 godina... :D

Za mene je N++ uvek bio iznad Sublime, subjektivno mi je bolji za te neke sitnice od sublime, ne volim sublime jer mi ne lezi nikako
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

skinuo sam vsc, kako sad da mi funkcije i tako to bude ono u boji ne sve istom bojom :D :D

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 13, 2022, 00:28:10 PRE PODNE
skinuo sam vsc, kako sad da mi funkcije i tako to bude ono u boji ne sve istom bojom :D :D

Odes na extenzije i kucas pawn, izaci ce ti od southclaws-a i instaliras. Preporucujem ti i temu material, izaberes ocean dark. Na fonu sam pa ti ne mogu tacno nazive reci ili link dati. Preporuka je da pogledas neki video na YT kako podesiti VSC najbolje za pocetak rada na code.
Poslednja Izmena: Mart 13, 2022, 00:33:44 PRE PODNE od neshallon
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.