◄ Glavni razgovor #49 ►

Započeo Muma, Januar 01, 2022, 00:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

treba napravit ovako neki forum za dizajnere (video,audio...) ili discord ili nesto tako
ako vec nema
graphic designer / music producer
          
instagram:
          
last release on streaming platforms:



aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala

Ne vrijedi, prost mod ništa komplikovanije od dialoga i tdova, nemaš potrebe editovat samo uzmeš YSI zadnji i mysql, srokaš ono isto za 20h rada još brže i bolje 10x bude, naravno, sve zavisi od tvog znanja

Citat: 'xza poslato Mart 06, 2022, 00:52:48 PRE PODNE
Ne vrijedi, prost mod ništa komplikovanije od dialoga i tdova, nemaš potrebe editovat samo uzmeš YSI zadnji i mysql, srokaš ono isto za 20h rada još brže i bolje 10x bude, naravno, sve zavisi od tvog znanja


fazon sto nemam neko veliko znanje, na upu se snalazim najbolje i mogu na njemu napravit skoro sve sto zamislim, ali mene zanima da li ce mod bagovat kad zavrsim za 6 7 mjeseci, isplatio se on meni il ne ( u smislu broja igraca i slicno) , zanima me kakva je podloga za server, imal nekih bas vecih bagova npr sa registracijom, cuvanjem ili cos sistemom i to?

Ja ga nisam nikad koristio, jednom bacio oko na code, katastrofa, a za ovo bolje ti odvojiš par sati proučiš YSI malo, mysql ako ne znaš sve što ti treba ćeš za dva sata naučit bukvalno prelagan je

Citat: 'xza poslato Mart 06, 2022, 01:39:02 PRE PODNE
Ja ga nisam nikad koristio, jednom bacio oko na code, katastrofa, a za ovo bolje ti odvojiš par sati proučiš YSI malo, mysql ako ne znaš sve što ti treba ćeš za dva sata naučit bukvalno prelagan je


vidjet cu sta cu, cekam jos odgovora da vidimo sta ce bit, hvala tebi u svakom slucaju ❤️

Ne kuni sto si volela znam da me nisi prebolela :'(
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 00:03:51 PRE PODNE
aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala

Prije par godina sam ja počeo editovati taj mod. Htio sam dosta stvari promijeniti, između ostalog mislim da je bilo planirano prebaciti u SQL ili MySQL, ne sjećam se najbolje možda je čak nešto i urađeno po tom pitanju. Koliko se sjećam mod nije bio težak što se tiče snalaženja ali bih rekao da je to dosta star mod za današnje standarde (nisam u svijetu sampa ali kad sam otišao već tada je bio star). Da se može nešto napraviti od njega, može, naravno sa puno truda i volje ali da li se isplati nisam siguran. Tada kada sam radio mod nisam imao neko zavidno znanje, vjerovatno ima stvari koje sada ne bih radio tako ali čovjek se uči dok je živ. Za bugove nisam siguran, što se tiče COS sistema, njega sam planirao potpuno promijeniti ali nisam nikad odradio to.
Pogledaj na forumu možda sam taj mod čak i objavio, ali iskreno bih savjetovao da možda radiš mod od 0, ili da nađeš neki mod na engleskim sajtovima. Vjerujem da su tamo modovi mnogo boljeg kvaliteta od naših ovde ali možda griješim. Nemoj se ustručavati što nemaš dovoljno znanja za mod od 0 ili nešto tako, radi, čitaj dokumentaciju (ako je i ima  :D), gledaj bolje modove kako su odradili neke stvari i polako ćeš shvatati i učiti. Bitno je da osnovu moda napraviš dobru, ostalo je lako.

Srećno
:)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: 'xza poslato Mart 06, 2022, 00:52:48 PRE PODNE
Ne vrijedi, prost mod ništa komplikovanije od dialoga i tdova, nemaš potrebe editovat samo uzmeš YSI zadnji i mysql, srokaš ono isto za 20h rada još brže i bolje 10x bude, naravno, sve zavisi od tvog znanja

Skill Arena je počela na tom modu i gurala oko 200-300 igrača dugo vremena, čak šta više mislim da je i dan danas to taj mod samo je izmjenjen prosto rečeno 99%.

Ako hoćeš stabilniju verziju UP-a najbolje ti je uzeti Srbija Gaming. Ja sam ga već sad davne 2015-16 radio i bilo mi je lako za snalaženje, većinu sistema sam preinačio po svome koristeći već ono što ima u modu i dodavanjem nekih detalja. Evo jedan "early preview" posla farmer iz 2016. Na kraju sam mod izgubio negdje na mediafire jer mi je crkao hdd tako da sam i batalio skriptanje tad...
don`t worry be happy

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 00:03:51 PRE PODNE
aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala
UHT ROLEPLAY

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 00:03:51 PRE PODNE
aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala

Prakticno pocetnicki mod, nista narocito ogroman, neke osnove imas poput poslova, nije los ali da napravis nesto da iole pariras danasnjim serverima treba rada i rada jer je mod bas basic, opet i da se dodatno izdvojis za to je potrebno posebno vrijeme. Buduci da treba puno puno rada, nije lose uzeti neki mod kao podlogu ali vremenom ti ne gine sve izmjeniti.

Kako ide olupine  ;)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Brisem sa kompa pa ako nekom treba nesto nek kaze:
[IRP] Imperial - RolePlay
Athlone BugFix v2.0 by TRAXX
Azzuro Project
Balkan EXTAZY New update bugfix
BALKAN EXTREME RPG
Balkan Kings v4.0
Balkan Skill v1.1 by BoTa
Balkan Stories Mod
BalkanNation Blueberry
Benlys RP v1.1
Black Story v3.0 by Amci
BMHP
Balkan Planet
CoA_RP
Dark Moon Roleplay
Emertus
Generation
Ghetto Hard 0.3x By Petricko
Gold Balkan RPG x1.9.2
Havanna Project by Apolo
Heswill RolePlay By Boss
Ideal Gaming
indigo-gaming- x3.0 by _cameex
Infinity Roleplay v0.2
Ingosia
Miami Street
LifeofSanAndreas
Modern Games BETA VERZIJA
PANAMA PROJECT
PanamaMod
Project Meanwhile
Project-of-Roleplay-master
RedBull
RedLine
reunited-gamemode
SAN MARINO LAST VERSION
Silver Gaming v2.1.7
SIMOX001
Skripta za pocetnike by kaizer
Spotify RolePlay by AggA
Streets of Santos
TomatoGaming na Ostrovu( makedonski )
ultimate-master
vanila-org by boss
VIBE GAMING
Vice Project by Leksa
Vertue
YUBET By Scarfy
ZARA GM
Zenolo
zentorno
ZARA GAMING - 5.0.0
ZARA GAMING v7.5.3

Poz momci, tražim neki server da se igra, da mogu odma barem uć u organizaciju ništa više. I najbolje ako ima neki server sličan YUnited Balkanu ili New Game, taj neki fazon moda. Bez puno ovih tekstura i mješanja engleskog i srpskog jezika. Ako ima pošaljite :)