◄ Glavni razgovor #49 ►

Započeo Muma, Januar 01, 2022, 00:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: neshallon poslato Mart 13, 2022, 00:31:27 PRE PODNE
Odes na extenzije i kucas pawn, izaci ce ti od southclaws-a i instaliras. Preporucujem ti i temu material, izaberes ocean dark. Na fonu sam pa ti ne mogu tacno nazive reci ili link dati. Preporuka je da pogledas neki video na YT kako podesiti VSC najbolje za pocetak rada na code.


danke bruderi <3

Pozdrav, šta se radi ?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: LoOdaK poslato Mart 13, 2022, 13:20:22 POSLE PODNE
Pozdrav, šta se radi ?

Evo neka dosada, ktb ?
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: .fuck poslato Mart 13, 2022, 13:31:13 POSLE PODNE
oho ti ziv ? :)
Naravno :)

Citat: neshallon poslato Mart 13, 2022, 14:17:23 POSLE PODNE
Evo neka dosada, ktb ?
Ma evo bakćem se sa nekim stvarima napolju i tako
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



jel ima neko da napravi dobar logo i cover??? zzzzz


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Pozdrav društvo
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!





Citat: αєzαкмι poslato Mart 17, 2022, 15:15:28 POSLE PODNE
greska..
moderatori obrisite

Kakav li je to bezobrazan link bio  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Mart 17, 2022, 15:49:16 POSLE PODNE
Kakav li je to bezobrazan link bio  :D
hahahaha, ma jebe nesto ovo govno nece da prikaze sliku mrtvu

Nest razmisljam, davne 2016/17 sam krenuo sa radom moda od nule i u to vreme se secam da sam isto poceo sa mysqlom, tako da je taj mod u mysqlu naravno trebalo bi sve opet prelistati a i nije on u potpunosti gotov ima nekih možda 20.000 linija bez mapa čistog koda, sad ne znam dal da ga završim valja se sta sa njim otvoriti, narvno opet ima i tu dosta rada ali bože moj sve se može kad se hoće  ;D