◄ Glavni razgovor #49 ►

Započeo Muma, Januar 01, 2022, 00:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dado33 poslato Mart 06, 2022, 20:31:22 POSLE PODNE
Poz momci, tražim neki server da se igra, da mogu odma barem uć u organizaciju ništa više. I najbolje ako ima neki server sličan YUnited Balkanu ili New Game, taj neki fazon moda. Bez puno ovih tekstura i mješanja engleskog i srpskog jezika. Ako ima pošaljite :)
blek dzek
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Aezakmi, Kimmich, dijelite u privatnim porukama, ne morate ovdje zatrpavat linkovima modovima itd, tako i ostali koje hoće nešto tražite mu u pp

Citat: 'xza poslato Mart 06, 2022, 21:55:30 POSLE PODNE
Aezakmi, Kimmich, dijelite u privatnim porukama, ne morate ovdje zatrpavat linkovima modovima itd, tako i ostali koje hoće nešto tražite mu u pp
Izvinjavamo se, kizz kizz

Citat: Sablje poslato Mart 07, 2022, 04:52:10 PRE PODNE
Kada Ubacim mod u hosting podesim server.cgf pise mi unknow nece da prihvati mod zna li neko do cega moze da bude

Ovo je offtopic, osim toga postavio si isto pitanje za 150mests, fuckoff
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Pozdrav društvance
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



hvala svima na odgovoru na prethodnom pitanju.


imallll ko da radi logo i cover, saljem paypal kolko treba

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 07, 2022, 17:45:33 POSLE PODNE
hvala svima na odgovoru na prethodnom pitanju.


imallll ko da radi logo i cover, saljem paypal kolko treba

@KRISTIJΛ N

https://www.facebook.com/undergroundgamingrp



podrzite lajkom, na zimu taman otvorit sljedecu hahaha da pokusamo ako ne svrsit sa igricom bye bye

Pozdrav ljudstvo
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Pocinjem da mislim da ovi iz pawn skriptanja sto otvaraju teme, trollaju ono max  :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Januar 01, 2022, 02:24:11 PRE PODNE
Sretna nova godina i da je provedes najbolje sa najmilijima

Hajte cao, ako bogda zaradli para od skjiptanja
svidja mi se tvoja profilna
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


e a najjaci su mi ovi koji u potpis stave sliku koja ima background nekog HTML/JS koda i preko nje npr. PETAR - pawnO developer :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Mart 12, 2022, 13:00:24 POSLE PODNE
e a najjaci su mi ovi koji u potpis stave sliku koja ima background nekog HTML/JS koda i preko nje npr. PETAR - pawnO developer :D
mnogo su gledali buntu jbg