Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

matejdz

Izradujte internet stranice, to je EXTRA, a nije tesko ;)

ScorpioN

Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 16:00:09 POSLE PODNE
Izradujte internet stranice, to je EXTRA, a nije tesko ;)
Hahaha,a ko ce to kupit? pa neces prodat CSS template..hehe
Jedino sto sad dolazi u obzir nesto s puno slika,tj neki extra dizajn i flash po mogucnosti

Ja sam se vec poceo baviti web designom.

A ti Luka, ja se ne mislim prepirat s tobom. Samo ti zelim da moji starci i cijela moja obitelj tesko zive i da su se mucili da zarade. A da si malo procitao sta decki govore o svojem financijskom stanju bilo bi ti jasnije. Za razliku od tebe ja ne naplacujem svoje usluge niti nikad nisam, jer ja dam nekom uslugu a on je meni vrati, TO SE ZOVE PRIJATELJSTVO ako nisi znao. Ja stvaram prijateljstva i ne naplacujem ih za razliku od nekih drugih. Pa makar mi covjek bio nepoznat ja mu necu naplatit nego ako on samovoljno zeli dati to cu MOZDA uzeti, jer ko zna mozda cu ja od tog covjeka trebat uslugu za godinu, dvije, tri ili vise...

EDIT: Presli smo s teme, JEBALA VAS KRIZA  rofl , ajmo natrag OT.  >:(
Poslednja Izmena: Maj 18, 2009, 18:01:48 POSLE PODNE od Dionysus

ScorpioN

Citat: Dionysus poslato Maj 18, 2009, 17:57:00 POSLE PODNE
Ja sam se vec poceo baviti web designom.

A ti Luka, ja se ne mislim prepirat s tobom. Samo ti zelim da moji starci i cijela moja obitelj tesko zive i da su se mucili da zarade. A da si malo procitao sta decki govore o svojem financijskom stanju bilo bi ti jasnije. Za razliku od tebe ja ne naplacujem svoje usluge niti nikad nisam, jer ja dam nekom uslugu a on je meni vrati, TO SE ZOVE PRIJATELJSTVO ako nisi znao. Ja stvaram prijateljstva i ne naplacujem ih za razliku od nekih drugih. Pa makar mi covjek bio nepoznat ja mu necu naplatit nego ako on samovoljno zeli dati to cu MOZDA uzeti, jer ko zna mozda cu ja od tog covjeka trebat uslugu za godinu, dvije, tri ili vise...

EDIT: Presli smo s teme, JEBALA VAS KRIZA  rofl , ajmo natrag OT.  >:(

Cuj,nemam ja potrebe se nikakve s tobom prepirat,i nije mi nimalo zao za ono sto sam rekao.A s tim izjavama da se moji roditelji nisu mucili,i da novci padaju s neba odjebi!
Ja imam prijatelja dovoljno,ne zelim nabrajiti,jer nisam takva budala,ali to su oni koji me barem cijene i postuju.Ja prijateljima ne naplacujem,nit sam to rekao.Ja samo pokusavam doci do novaca,jer se tako prezivljuje,jadno,ali istinito.A hocu li ja na takav nacin zaradivati ili ne,to je moja briga,prvo gledaj sebe kad nesto napravis.Oprosti ako sam te povrjedio,ali jbg i ti si mene govoreci nacinom kao da su nama novci pali s neba.Svade se desavaju i rjesavaju,a ja s tobom mislim rjesit,ako zelis,ok je sve,no ako ne zelis,samo molim te nemoj vise o ovoj temi,bilo je dosta sad prepiranja.

I ako trebas pomoc u web designu,reci,prije sam se bavio time,hostat cu ti stranice ako treba,stric mi ima dedicated server u Njemackoj,pa ako trebas javi.
I takoder drugima da kazem,uskoro cu mu ja instalirat za gameservere preko FTP-a , pa ako ce nekom trebat hostat free SA-MP server,neka mi se odmah na PM javi jer mozda budem 3-4 servera stavio,da mu ne bude lagga,posto je hoster stranica,a ne gameservera.

Nego,vratimo se na temu: Dionysus,nasao sam jucer na YouTube neki grad za SA-MP,malo potrazi,neznam sad link,al dat cu ako nadem,mali je ali ga mozes doradit ako ovaj tvoj bude laggo.I htio sam pitat,jesi probo server sa 20+ igraca?

Ja sam rekao da su se i moji starci mucili da zarade takodjer, a ne da nisu tvoji. A sta mislis pod time, da li sam testirao server ili jesam li imao server prije. Grad sam testirao sa 10 i nesto igraca...

ScorpioN

Citat: Dionysus poslato Maj 18, 2009, 18:40:50 POSLE PODNE
Ja sam rekao da su se i moji starci mucili da zarade takodjer, a ne da nisu tvoji. A sta mislis pod time, da li sam testirao server ili jesam li imao server prije. Grad sam testirao sa 10 i nesto igraca...
Ma pitao sam jesi testirao sa 20 ili vise igraca,a ok i sa 10.A jel imas aute ubacene? I jos da ti dam savjet,nemoj koristit bolje spawner za aute jer ce ti laggat,dovoljan je sam grad..

Aute jos nisam sredio, nisam jos nista prebacio u grad, ali sve ustvari mogu in-game napravit... Biznise, kuce, organizacije (mjenjat, pravit...), aute (mjenjat modele, parkirat)...

matejdz

Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D


ovak...
mozes ti uvesti bilo koji cheat ali kada ja dodem na server i pocnem varati...
heheh...nemozes me uvatit nema sanse...

r4z0r

nemora te admin fatat sam server ce te ufatit   :D  ;)

Ma to je glupost i jadno kad netko cheata, ne znam sta zeli time postici.

ScorpioN

Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 19:57:19 POSLE PODNE
Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D
Ah banaj,ti jos nisi bio moderator/admin ni na jednom forumu? (bez uvrijede,samo pitam)   >:(
Neprikladne rijeci - da,spamming - ne.Ako ja pisem 5 poruka po forumu u isto vrijeme otvorene u tabovima i da imaju smisla ili sadrzavaju barem 3 rijeci,to nije spam.A spam je..hmm..ovo sta sam sad napisao,jer to nema smisla   :D

matejdz

Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 15:09:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 19:57:19 POSLE PODNE
Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D
Ah banaj,ti jos nisi bio moderator/admin ni na jednom forumu? (bez uvrijede,samo pitam)   >:(
Neprikladne rijeci - da,spamming - ne.Ako ja pisem 5 poruka po forumu u isto vrijeme otvorene u tabovima i da imaju smisla ili sadrzavaju barem 3 rijeci,to nije spam.A spam je..hmm..ovo sta sam sad napisao,jer to nema smisla   :D

Nisi napisao 5 rijeci...

Nisam nigdje bio admin - DA... To mozda ima neke veze??

ScorpioN

Citat: [CH]matejdz poslato Maj 20, 2009, 15:40:46 POSLE PODNE
Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 15:09:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 19:57:19 POSLE PODNE
Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D
Ah banaj,ti jos nisi bio moderator/admin ni na jednom forumu? (bez uvrijede,samo pitam)   >:(
Neprikladne rijeci - da,spamming - ne.Ako ja pisem 5 poruka po forumu u isto vrijeme otvorene u tabovima i da imaju smisla ili sadrzavaju barem 3 rijeci,to nije spam.A spam je..hmm..ovo sta sam sad napisao,jer to nema smisla   :D

Nisi napisao 5 rijeci...

Nisam nigdje bio admin - DA... To mozda ima neke veze??
Normalno da ima  ;)...
btw necemo zapocinjat raspravu,vratimo se na temu...

Dionysus jel imas organizacije kakve ili bande?