Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Sve je to lijepo samo to nosi za sobom mnogo drugih stvari, pa se bojim da ti to nece bas upaliti.

Vjerojatno da, ali problem je u financiranju projekta...  :(

M-Gun

je i financiranje ali i bio bi problem ako bi bio novi grad crashalo bih zbog novih gradevina jer je novi grad nove gradevine i sve znaci velik crash

Rekao sam na prethodnim stranicama da je grad testiran sa vise od 7 ljudi i radi normalno s streamerom.  ;) >:(

r4z0r

Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 15, 2009, 19:29:20 POSLE PODNE
je i financiranje ali i bio bi problem ako bi bio novi grad crashalo bih zbog novih gradevina jer je novi grad nove gradevine i sve znaci velik crash
Pa onda izabrat neki od ova 3 grada il pustinju i nabrijat hrpu novi stvari bar bi malo manje crashalo :D

Meni najvise odgovara bas GTA SA singleplayer znaci u bandi si, zivis geto zivot stalna opasnost itd
EDIT: Jel to zajednicki se osniva jedan server ili?
Poslednja Izmena: Maj 15, 2009, 20:18:04 POSLE PODNE od [CH]Makaveli
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

Ma ja to samo trazim misljenje ljudi, sta im se najvise svidja.

iam pitanje kada ce se otvoriti taj server :S i dali ce biti DM ili RPG???

Rekao sam u prethodnim odgovorima da ne mislim jos otvarat server zbog financijskih problema.
Server bi bio RP.

ScorpioN

Citat: Dionysus poslato Maj 16, 2009, 19:16:42 POSLE PODNE
Rekao sam u prethodnim odgovorima da ne mislim jos otvarat server zbog financijskih problema.
Server bi bio RP.
A daj molim te,malo zasuti ako ne mislis otvarat.
Pa nije bas da nemaÅ¡ 35kn mjesecno za npr. server s 25 slotova,pa Isuse neces odmah imat 50 igraca dnevno,s vremenom nadograÄ'ujeÅ¡ slotove ako bude bilo potrebe. Pogledaj Hrvatski-Hosting.hr ,oni imaju dosta realne cijene i ping je dosta malen,a jos k tomu imaju i solidan admin panel,a sad da se tu stvaraju financijski problemi,uhh baÅ¡..

Citat: ScorpioN poslato Maj 16, 2009, 21:51:27 POSLE PODNE
Citat: Dionysus poslato Maj 16, 2009, 19:16:42 POSLE PODNE
Rekao sam u prethodnim odgovorima da ne mislim jos otvarat server zbog financijskih problema.
Server bi bio RP.
A daj molim te,malo zasuti ako ne mislis otvarat.
Pa nije bas da nemaÅ¡ 35kn mjesecno za npr. server s 25 slotova,pa Isuse neces odmah imat 50 igraca dnevno,s vremenom nadograÄ'ujeÅ¡ slotove ako bude bilo potrebe. Pogledaj Hrvatski-Hosting.hr ,oni imaju dosta realne cijene i ping je dosta malen,a jos k tomu imaju i solidan admin panel,a sad da se tu stvaraju financijski problemi,uhh baÅ¡..
otkud znaš možda nema 35 kn mjesečno :P

ScorpioN

Citat: >>[BF]Casper<< poslato Maj 16, 2009, 22:05:53 POSLE PODNE
Citat: ScorpioN poslato Maj 16, 2009, 21:51:27 POSLE PODNE
Citat: Dionysus poslato Maj 16, 2009, 19:16:42 POSLE PODNE
Rekao sam u prethodnim odgovorima da ne mislim jos otvarat server zbog financijskih problema.
Server bi bio RP.
A daj molim te,malo zasuti ako ne mislis otvarat.
Pa nije bas da nemaÅ¡ 35kn mjesecno za npr. server s 25 slotova,pa Isuse neces odmah imat 50 igraca dnevno,s vremenom nadograÄ'ujeÅ¡ slotove ako bude bilo potrebe. Pogledaj Hrvatski-Hosting.hr ,oni imaju dosta realne cijene i ping je dosta malen,a jos k tomu imaju i solidan admin panel,a sad da se tu stvaraju financijski problemi,uhh baÅ¡..
otkud znaš možda nema 35 kn mjesečno :P
aha nema,sigurno  :D ... a za ADSL ima?
ne vjerujem da igras preko interneta od nekih 40kbps  :P

ADSl mu starci placaju a za ovo mu ne daju ni kune... :D

ScorpioN

Haha, dobra.. :D
Zasto ne odvoji od dzeparca?
I ako nema toliko dzeparca zasto mu starci ne povise? Ipak je on njihov mali  angel

matejdz

Mozda su siromasni, recimo nemaju svi novca za razbacivanje...

Da ti kazem nesto, nemoj svoj zivot nikada usporedivati sa drugim zivotom, jer nemaju svi iste zivotne uvjete ;)