Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Organizacije se mogu radit in-game, za sada ce biti Policija i Bolnica najvjerovatnije, a za druge organizacije ce se morati prijaviti. I to ne ime organizacije, clanovi itd. vec povijest organizacije, skinovi, rankovi...

matejdz

Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 17:06:37 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 20, 2009, 15:40:46 POSLE PODNE
Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 15:09:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 19:57:19 POSLE PODNE
Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D
Ah banaj,ti jos nisi bio moderator/admin ni na jednom forumu? (bez uvrijede,samo pitam)   >:(
Neprikladne rijeci - da,spamming - ne.Ako ja pisem 5 poruka po forumu u isto vrijeme otvorene u tabovima i da imaju smisla ili sadrzavaju barem 3 rijeci,to nije spam.A spam je..hmm..ovo sta sam sad napisao,jer to nema smisla   :D

Nisi napisao 5 rijeci...

Nisam nigdje bio admin - DA... To mozda ima neke veze??
Normalno da ima  ;)...
btw necemo zapocinjat raspravu,vratimo se na temu...

Dionysus jel imas organizacije kakve ili bande?

Kakve to ima veze??

Citat: Dionysus poslato Maj 20, 2009, 18:19:47 POSLE PODNE
Organizacije se mogu radit in-game, za sada ce biti Policija i Bolnica najvjerovatnije, a za druge organizacije ce se morati prijaviti. I to ne ime organizacije, clanovi itd. vec povijest organizacije, skinovi, rankovi...

Ovo mi se svida ;)

Citat: [CH]matejdz poslato Maj 20, 2009, 19:03:44 POSLE PODNE
Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 17:06:37 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 20, 2009, 15:40:46 POSLE PODNE
Citat: Luka poslato Maj 20, 2009, 15:09:18 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Maj 18, 2009, 19:57:19 POSLE PODNE
Luka BAN na 2 dana radi koristenja neprikladnih rijeci, spamming ;)

Dionysus sretno sa serverom :D
Ah banaj,ti jos nisi bio moderator/admin ni na jednom forumu? (bez uvrijede,samo pitam)   >:(
Neprikladne rijeci - da,spamming - ne.Ako ja pisem 5 poruka po forumu u isto vrijeme otvorene u tabovima i da imaju smisla ili sadrzavaju barem 3 rijeci,to nije spam.A spam je..hmm..ovo sta sam sad napisao,jer to nema smisla   :D

Nisi napisao 5 rijeci...

Nisam nigdje bio admin - DA... To mozda ima neke veze??
Normalno da ima  ;)...
btw necemo zapocinjat raspravu,vratimo se na temu...

Dionysus jel imas organizacije kakve ili bande?

Kakve to ima veze??

Citat: Dionysus poslato Maj 20, 2009, 18:19:47 POSLE PODNE
Organizacije se mogu radit in-game, za sada ce biti Policija i Bolnica najvjerovatnije, a za druge organizacije ce se morati prijaviti. I to ne ime organizacije, clanovi itd. vec povijest organizacije, skinovi, rankovi...

Ovo mi se svida ;)

Znam

Citat: dinkO14 poslato Maj 09, 2009, 17:29:35 POSLE PODNE
nevideni grad=puno objekata
puno objekata=crash


Pa stavis anticrash na server i nikad nece crasat

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

ScorpioN

Citat: Bazuka poslato Maj 21, 2009, 13:19:41 POSLE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Maj 09, 2009, 17:29:35 POSLE PODNE
nevideni grad=puno objekata
puno objekata=crash


Pa stavis anticrash na server i nikad nece crasat

Aj stavi download link do "anticrasha" haha ako naÄ'eÅ¡ negdje...btw i da postoji,uvijek bi moglo crashat

Prijatelj iz Amerike mi je voljan hostati server sa svojeg dedi boxa, tako da cete uskoro dobit info o serveru, forumu/webu...


ScorpioN


Upoznao sam ga na SA-MP forumu prošle godine... Al ping će bit malo veći jer je host u Americi...

ScorpioN

al ak ces imat novi grad,preporuca se manji ping :S

Htio bih da correlli dadne svoj komentar na ovo i na ove objekte, bas me zanima njegovo misljenje pa neka mu netko kaze...

Resenje za Crash

Pri svakom iskljucivanju,crashu /q,nestanku struje,kvaru racunara i ko zna sta svega ... :)
Koordinate i stats igraca se sprema u konfiguracionu datoteku igraca tako da pri sledecem loginu,igrac se spawna na istoj
poziciji sa istim oruzijem,novcem i ostalim stvarima kao da se nista nije desilo.Jedina mana ovog sistema jeste ta sto ce izgubiti par sekundi
u igri dok se ponovo logira.