Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako moze placati internet a ne moze 30kn mjesecno izdvojiti nekako ako oce taj server, onda se on razbaciva placajuci internet.

parki ovo ce biti jebeno kontakt cu te na msn za skiptanje

MrBaff

a mozda(nije mozda nego sigurno) nema paypal pa nemoze hosting ni domenu za forum platit :O

mozda mu starci ne daju uopce djeparac nego samo 10KN u skolu i to je to(hebiga mora covjek jest)...

ja mislim da on IMA dovoljno za platit al hbte nece sve sto ima dat za server i onda pusiona

a za pokrenut dobar server treba mu bar 200KN :S


50-ak KN za hosting
50-ak KN za domenu
50-ak KN za hosting jer nece valjda free uzimat :S
i jos par dodatnih troskova :P

ne zaboravite da je 95. godiste pa da nigdje neradi nit zaradjiva :)


Citat: ||-[NG]-MrBaff-|| poslato Maj 17, 2009, 10:07:51 PRE PODNE
a mozda(nije mozda nego sigurno) nema paypal pa nemoze hosting ni domenu za forum platit :O

mozda mu starci ne daju uopce djeparac nego samo 10KN u skolu i to je to(hebiga mora covjek jest)...

ja mislim da on IMA dovoljno za platit al hbte nece sve sto ima dat za server i onda pusiona

a za pokrenut dobar server treba mu bar 200KN :S


50-ak KN za hosting
50-ak KN za domenu
50-ak KN za hosting jer nece valjda free uzimat :S
i jos par dodatnih troskova :P

ne zaboravite da je 95. godiste pa da nigdje neradi nit zaradjiva :)



Salis se? 200kn?
Treba mu vise.
Ako planira nesto ozbiljno onda barem uzeti web hosting od 200Kn godisnje + domena je 50-70kn + host za server jedno 50kn mjesecno neki solidan.

A da, 95. je godiste pa onda ni ne moze nista bez da mu starci znaju.

MrBaff

Citat: admin poslato Maj 17, 2009, 10:09:54 PRE PODNE
Citat: ||-[NG]-MrBaff-|| poslato Maj 17, 2009, 10:07:51 PRE PODNE
a mozda(nije mozda nego sigurno) nema paypal pa nemoze hosting ni domenu za forum platit :O

mozda mu starci ne daju uopce djeparac nego samo 10KN u skolu i to je to(hebiga mora covjek jest)...

ja mislim da on IMA dovoljno za platit al hbte nece sve sto ima dat za server i onda pusiona

a za pokrenut dobar server treba mu bar 200KN :S


50-ak KN za hosting
50-ak KN za domenu
50-ak KN za hosting jer nece valjda free uzimat :S
i jos par dodatnih troskova :P

ne zaboravite da je 95. godiste pa da nigdje neradi nit zaradjiva :)



Salis se? 200kn?
Treba mu vise.
Ako planira nesto ozbiljno onda barem uzeti web hosting od 200Kn godisnje + domena je 50-70kn + host za server jedno 50kn mjesecno neki solidan.

A da, 95. je godiste pa onda ni ne moze nista bez da mu starci znaju.
ma ovo sam nekako najmanje da mu toliko treba...normalno da bi bolje trebo uzimat jer dosta toga skripto i to i da onda sve propadne jer mu nevalja hosting ili domena cesto prebaciva na neke druge sajtove ili tak nesto :S

1. Dzeparca nemam.
2. Svaki dan kad idem u skolu dobim 10 HRK da si kupim uzinu jer u skoli nemam nista za jest.
3. Internet placaju starci.
4. Starci mi nisu prepuni para kao tvoji, imaju za kruh i namirnice te za rezije, viska nemamo.
5. Ovaj kompjuter sam dobio od odstete od prometne nesrece kad me je automobil lupio 2006. godine i imao sam obadvije noge u gipsu.
6. Evo ti PC config sta sam dobio za te jebene pare: AMD Athlon 1.8 gHz, nVidia GeForce 7600GT, Abit KN8, 1 GB 800mHz (2x512 mb).
7. Ako imas jos sta za reci u vezi moga financijskoga stanja molim te postaj to negdje drugdje, ne ovdje.
8. Zahvaljujem ostalima na podrsci.

Parker

Dat cu ti ja host ako os .. sve unlimited , cp x3 itd .. Imam reseller ..a za domenu se snadi :)

ja cu ti kupiti domenu samo me kontakt na pm!


Hvala Parkeru i Kumu, Kuma sam kontaktirao ali smo imali problema oko testnog servera da vidi kako to sve stoji...
A sto se tice Parkera, kontaktirao sam ga ali vjerojatno nije online danas, tako da kad dodjes online ukoliko je moguce posalji mi info accounta na PM (stavi koji oces pass i username), hvala!

Citat: Dionysus poslato Maj 17, 2009, 16:50:13 POSLE PODNE
Hvala Parkeru i Kumu, Kuma sam kontaktirao ali smo imali problema oko testnog servera da vidi kako to sve stoji...
A sto se tice Parkera, kontaktirao sam ga ali vjerojatno nije online danas, tako da kad dodjes online ukoliko je moguce posalji mi info accounta na PM (stavi koji oces pass i username), hvala!

Eto vidis, izgleda da ima neke koristi sto si se regao ovdje...

ScorpioN

Citat: Dionysus poslato Maj 17, 2009, 10:43:03 PRE PODNE
1. Dzeparca nemam.
2. Svaki dan kad idem u skolu dobim 10 HRK da si kupim uzinu jer u skoli nemam nista za jest.
3. Internet placaju starci.
4. Starci mi nisu prepuni para kao tvoji, imaju za kruh i namirnice te za rezije, viska nemamo.
5. Ovaj kompjuter sam dobio od odstete od prometne nesrece kad me je automobil lupio 2006. godine i imao sam obadvije noge u gipsu.
6. Evo ti PC config sta sam dobio za te jebene pare: AMD Athlon 1.8 gHz, nVidia GeForce 7600GT, Abit KN8, 1 GB 800mHz (2x512 mb).
7. Ako imas jos sta za reci u vezi moga financijskoga stanja molim te postaj to negdje drugdje, ne ovdje.
8. Zahvaljujem ostalima na podrsci.

1.Nemam ni ja,nama se mjesecno plati kuhinja i to je to
2.Ja ne dobijem svaki dan,nego sam zaradio nesto radeci sam,mada sam mladi od tebe (slazem drugima kompove itd,po vani i svasta)
3.Isto za mene
4.Molim te nebudi snob,nemamo ni mi viska (ali za ono sto imamo,moji su se gadno namucili)
5.Ja sam laptop dobio od tate i mame
6.Neznam zasto pises svoju konfu,nema razloga,moja je graficka 1GB,procesor 2.00GHz,monitor 17",nista posebno
7.Ako ti mislis se izvaljivat jos na meni,postaj slobodno tu,nemoj drugdje,jer ja se ne bojim kritika na mene,na bilo koji nacin,nije mi ni ugodno,ali jbt nemozes vjecno od nekih pohvala zivit


ScorpioN

Citat: [CH]Makaveli poslato Maj 17, 2009, 22:42:37 POSLE PODNE
Para nikad nemozes imat viska ;D
Hehe cista istina...

P.S.
Ja jesam pretjerao stvarno,al Dionysus ti si stvarno budala ako ljudima mozes ovako nesto napisat

Citat
"Starci mi nisu prepuni para kao tvoji, imaju za kruh i namirnice te za rezije, viska nemamo."
I to bi bilo to od mene,vidimo se sutra  ;)

JoeBullet

alo mir.. sknite si e-b00k php ili c ili c++ i tijekom ljetnih praznika ljepo citajte i ucite .. i kad naucite smislite neku ideju koja ce vam donjet para i eto.. tako se zaraduje  ;)