Osnivanje SA-MP servera [PROCITAJ]

Započeo Marijan, Maj 09, 2009, 17:21:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Takoje ;)(
Zovi i mene kada zavrsis pa da vidimo i to cudo ;)
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






Prvo vako ako pravis novi grad tu ti treba dosta objekata,zatim treba imati talenta za dizajn grada,zatim radio bi to pola godine cak i vise i onda..ako ti propadne projekt radio si nikome onda
I JOS JEDAN SERVER jos jednom kazem ono svako oce server zbog cega zbog profita zbog igre zvog cega?




MrBaff


matejdz

Citat: Drveni poslato Maj 11, 2009, 12:52:36 POSLE PODNE
Prvo vako ako pravis novi grad tu ti treba dosta objekata,zatim treba imati talenta za dizajn grada,zatim radio bi to pola godine cak i vise i onda..ako ti propadne projekt radio si nikome onda
I JOS JEDAN SERVER jos jednom kazem ono svako oce server zbog cega zbog profita zbog igre zvog cega?

Vecina ih otvara servere jer su zeljini admina 1338 ;)

Citat: Drveni poslato Maj 11, 2009, 12:52:36 POSLE PODNE
Prvo vako ako pravis novi grad tu ti treba dosta objekata,zatim treba imati talenta za dizajn grada,zatim radio bi to pola godine cak i vise i onda..ako ti propadne projekt radio si nikome onda
I JOS JEDAN SERVER jos jednom kazem ono svako oce server zbog cega zbog profita zbog igre zvog cega?

Grad je napravljen i spreman za upotrebu.





Citat: Drveni poslato Maj 11, 2009, 12:52:36 POSLE PODNE
Prvo vako ako pravis novi grad tu ti treba dosta objekata,zatim treba imati talenta za dizajn grada,zatim radio bi to pola godine cak i vise i onda..ako ti propadne projekt radio si nikome onda
I JOS JEDAN SERVER jos jednom kazem ono svako oce server zbog cega zbog profita zbog igre zvog cega?

Zbog zabave, ak ne vjerujes nemoras.




Citat: [CH]matejdz poslato Maj 11, 2009, 15:19:47 POSLE PODNE
Vecina ih otvara servere jer su zeljini admina 1338 ;)
Nebrini nisam zeljan toga.

M-Gun

haha sta ce ti 1338 admin kad nema igraca hahah  ;D

matejdz


M-Gun

znam to ali ti velis vecina ih otvara serverr zbog 1338 a sta ce mu ako mu nevalja skripta hahaha

matejdz

Jesi je ti vidio ??

Ti znas da mu nevalja ??


matejdz

Zast govoris da mu ne valja Mode... Mozda je najbolji na Balkanu, to je tesko moguce, ali postoji mogucnost...

Nemoj TUC U STRANU ;)

Tocno tako... Otkud ti znas da mi je gamemode sranje, nisi vidio nista sta je unutra zato ne s*ri.

M-Gun

matej krivo si me razumeo ja velim kad neki n00b napravi server zbog 1338 admina pa mu nevalja mod

ScorpioN

omfg,zbog ceg se vi prepirete
matej de pogledaj da je m-gun samo rekao općenito a ne za dionysusa..hehe
pa istina,većina otvara servere zato što žele admine,a ako skripta ne valja onda nećeš imat igrača
a ako nemaš igrača šta ti služi admin heh...to općenito,ne za dionysusa

matejdz

Ok, ja sam onda krivo razumio, ja sam mislio da za njega to mislis  ;D ;D ;D