> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Niti invex niti teodore-a nema na XF od kad sam ovo objavio sve se bojim dijagnoze da cu morati kupiti novi host i onda instalirati sve ponovo -.- a to mi bas neide :S

Opis 100/100 ! Po opisu mi se cini dobar server! Doci cemo na otvaranje  :)

nastoe

Ubacena jos 2 posla

Mljekar & Dostavljac mljeka

Samo doÄ'i, sve ono zanimljivo nismo jos ni rekli. :P

Nego extreme dodi na MSN.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji



E onda dodi jer imamo. :P


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

E ljudi dodano je jos puuno stvari i trenutno smo u RC4 a u toj verziji je dodano JAKO PUNO toga....


Od sada mozete novac ostavljati u autu: /storemoney [Iznos] & /getmoney

Takoder dodani su poslovi: Mljekar, vozac mljeka & ilegalni krojac koji vam moze napraviti policijsku uniformu i moze treziti mito od igraca ali gradani mogu policajca traziti znacku kako bi se uvjerili da je pravi policajac.....

Od sada postoje takozvani "dokovi" za org. znaci isporuka i dostava mislim da znate o cemu pricam

Napravljena komanda /sellhto [ID] [Cijena] s tom komandaom mozete prodati kucu nekom drugom igracu

Dodan tecaj stranih jezika npr. odete do skole i napiste /uci i odaberete jezik za sada imamo 4 dostupna jezika: 1-Spanjolski 2-Francuski 3-Taljanski 4-Finski i kada uzmete tecaj napisete npr. /fr pozdrav i vasu recenicu ce izbaciti na francuskom jeziku.....

Dodana mogucnost pljackanja ducana....

Vjerujte mi jako puno stvari je dodano kao npr. dodana je mogucnost audio clienta jer smo dodali neke "connect" pjesme ( mexicke )

Zato se nadam da cemo se vidjeti na otvorenju jos uvjek vam nije kasno doci i prijaviti se u neku org. i uz to cemo uskoro napraviti prijave za mapper tim koji ce svaki dan imati nesto za raditi......

Eto to su novosti

I da, popravljeno je preko 95% bugova koji su pronadeni u RC3 ;)

Od sada postoje takozvani "dokovi" za org. znaci isporuka i dostava mislim da znate o cemu pricam
Da to nije sa LBa?  ;D

evo ti cisto primjer..znaci na MRP ima urg i vise niko ne smije imati na tom mjestu sredjen burg?

Citat: djiha poslato Avgust 30, 2010, 22:18:30 POSLE PODNE
Od sada postoje takozvani "dokovi" za org. znaci isporuka i dostava mislim da znate o cemu pricam
Da to nije sa LBa?  ;D

Nije ni slicno systemu da LB, samo smo stavili ime "dokovi" da ljudi znaju otprilike sto je to.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Pa dokovi se zovu zato sto i jesu na dokovima -.-"



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    Jebo ja........Takav server jos nisam video od kad igram samp [2 god.] izvinjite sto sam se grdo izrazio al dolazim 100%!!!! Ako je sve to istina sto ste napisali u opis ce CH propast :D
    Poslednja Izmena: Avgust 30, 2010, 23:02:08 POSLE PODNE od Carlos_Vela

    lol zasto bi propala znas kolko igraca ima, pa da bi svi presli zbog ovog servera? nece vjeruj ;)

    nastoe

    Nemojte CH omalovazavati mi smo jos jakoo daleko od CH