> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo ce bit odlican server sigurno i uspjece ali pogledaj opis i slike novog moda CHa...

Zelim vam svu srecu i uspjeli kao sto je CH uspio.

Eh mod nema prigovora doc cu vidit kako je :D jer je  extreme pro ;)
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Samo ne razumijem onaj dio di pise mod je optimiziran 90%?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


To pise da su komande optimizirane i prebacen u brzi nacin rada tako da nema laga kao npr. upises komandu i cekas 5 sec da se nesto desi .

I nema lagga kao na nekim serverima to znaci da je mod jako dobar.

Jel? Ja tvrdim da ovo šta ponekad laga par sekundi nije do neoptimizovane skripte već do slabog hosta. Tako da, možete vi optimizirati skriptu kako hoćete, ali ako imate slabog hostera, džabe vam sve to.

Btw, Tinu, ne moraš crtati plivi, kladim se da on tebi može crtati kako se skripta/programira. ;)

Optimizacija ima velike veze kad na serveru ima preko 10 igrača, ako je jako loše optimizirano onda cak i na 5+.

@pliva Skripta nije jos dokraja optimizirana jer nam to trenutno nije prioritet, to mozemo poslje otvorenja dok cemo imati vremena. Sad još ima dosta posla a jos samo 2 dana.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Imas bas post sto sam napisao o brzini i memoriji,u kakvom su odnosu.Optimizacija moda podrazumjeva dosta rada s memorijom kao sto je alociranje.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno




Sretno,,,nadam se da cete uspjeti!,,  :-\
Administrator: -pročitaj pravila u vezi potpisa-

nastoe

Hvala svima :) a veceras cemo vidjeti koliki ce odaziv ljudi biti i koliko ce njih ostati

Dragi nasi korisnici doso je dugo ocekivani dan.....Na svu srecu sve se sredilo na vrijeme i spremni smo sa otvorenjem danas u 20h

Zelim NAJVISE ZAHVALITI: LordShigi jer da njega nisam uzeo nebi od ovoga nista bilo danas jer nebi ja stigo sve sam....

Ovako imamo jedno iznenadjenje za vas koje nisam htio govoriti al sam spomenuo ako hocete cuti to iznenadjenje morat cete imati ovaj client: http://solidfiles.com/d/67f/ to ce vam omoguciti da cujete mexicke pjesme :D takoder svi oni koji nemaju najnoviju verziju SA:MP clienta neka skinu ovdje: http://files.littlewhiteys.co.uk/get/sa-mp-0.3b-R2-install.exe  jer bez njega nece moci uci na server eto vidimo se u 20h navecer na serveru jos nas djeli kakvih 2h do servera :)

Takoder u ovoj temi: http://www.mexico-roleplay.info/index.php?topic=740.0 cete postati sve bugove koje cete pronaci na otvorenju ti ce se bugovi popravljati jako brzo tako da eto zelimo vam ugodnu zabavu...

Pozdrav: Andrew_Kramer aka ExtremePower

IP: 217.20.113.157:7777
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2010, 18:02:27 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ja nemogu doci jer mi je net smrdan, ali cim se fixa ja dolazim. Eto sretno, otvorenje je za par minuta...

nastoe


samo da nadodam slotovi su povecani na 100 jer je 50 bilo premalo pa sad bez problema mozete uc...