> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

MEXICO ROLEPLAY



  • Predtavljamo vam dugo ocekivani Mexico Roleplay server / mode...Molim vas nastavite citati vjerujem da necete pozaliti....
  • Ovaj mode je Godfather edit, ali edit nije samo prevedeni GF mode i stavljen na host i vozi...Ponovo vas molim da nastavite cistati kako bi vas bolje upoznali sa modom!



ORGANIZACIJE


  • Ovo je lista legalnih organizacija koje su dostupne na serveru.
  • LS-PD
  • FBI
  • National guard
  • Gradonacelnikov ured
  • 24 Sata
  • Taxi club company


  • Svaka od ovih navedenih legalnih organizacija je 100% sredena i editana i ima puno featursa kojih cete sami vidjeti...




  • Ovo je lista ilegalnih organizacija dostupnih na nasem serveru
  • Salvatores
  • Nuestra familia
  • Yakuza
  • Hitman
  • Grove Street


  • Kao sto sto sami vidite ovdje se pojavljuju nove i interesantne ilegalne organizacije kao npr. Nuestra familia & Salvatores, Salvatores je banda kao i Grove Street dok je Nuestra familia mafija kao i Yakuza



EVENTI


  • Trenutno dostupni eventi na nasem serveru su...
  • Las Venturas Drag Race
  • Hide N Seek


  • Napravio sam za pocetak 2 osnovna eventa koja ce za pocetak dovoljno zabavljati igrace, dok ce s update-ima dolaziti po potrebi novi eventi...

PRAVILA EVENTA & OBJASNJENJE


  • Las Venturas Drag Race:Znaci ova drag utrka se radi u gradu Las Venturas tocnije na airportu gdje ce admin svojom carobnom event komandom /event organizirati utrku 1 vs 1 cilj utrke je dok admin tj. organizator da znak da se krene onaj tko prvi ode do kraja staze i vrati se nazad on je pobjednik
  • Hide N Seek ( igra skrivaca ):Cilj ovog eventa je, dok se prikljuce na njega dosta igraca i admin da znak vi imate nesto malo vremena da se sakrijete i admini vas moraju pronaci i ubiti minigunom tko zadnji ostane on je pobjednik...

Sta je ovdje super?

  • Htio sam adminima pojednostaviti stvar tako da mogu sa svim dostupnim eventima upravljati samo jednom komandom [ /event ] npr. dok admin otvori portove svatko tko napise /join ce se automatski teleportirati na event znaci nemorate izvoditi [cenzura]osti time da saljete svoj ID itd.



UZITAK IGRANJA

  • Ovaj mode je optimiziran tocnije 90-tak % je optimiziran kod, sve komande su prebacene u brzi procesor komandi [ ZCMD ] dok su string spliteri u [ sscanf v2 ] to vam osigurava brze komande tj. brzu reakciju...Svi "loopovi" su prebaceni u foreach sto znaci da nece laggati slika...




POSLOVI


  • Detektiv
  • Odvijetnik
  • Prostitucija
  • Diler droge
  • Smetlar
  • Novinar
  • Automehanicar
  • Bodyguard
  • Diler oruzja
  • Cistac ulice
  • Boksac
  • Vozac busa
  • Dostavljac novina
  • Kamijondjija
  • Vozac produkta


  • Na poslove je ulozeno puno truda kako bi napraviti vecu zabavu i smanjili dosadu...Kao npr. kako u standardnome GF modu za vozaca busa imate komandu /fare tako ovdje imate /start cime pocinjete svoju rutu i morate voziti po CP-ovima ( Checkpointovim )...




BANKA, KREDITI & HOTELI


  • Kako bi povecali zabavu i povecali RP igru napravili smo mogucnost dizanja kredita u Los Santos banki gdje imate 3 vrste kredita
  • Mali =15.000$
  • Srednji = 35.000$
  • Veliki = 60.000$
  • Kredit mogu dizati samo igraci lvl 3+ i oni koji vec nemaju podignut kredit...Kada podignete kredit recimo da je to sada ovaj mali kredit od 15.000$ odma cete dobiti te novce i svaku placu cete platiti jednu ratu kredita, za mali kredit imate 7 rata u iznosu od 2.500$ ( nisam siguran tocno ) svoj kredit mozete pratiti komandom [ /kredit ]

  • Napraljena je mogucnost rentanja sobe u "Jefferson" motelu imate takoder vise vrsta soba od male pa do velike kada rentate sobu spawnat cete se u njoj i takoder cete svaku placu platiti najam...



PLJACKA BANKE


  • Kako bi jos vise povecali RP i zabavu napravili smo mogucnost pljacke banke pa da pojasnim, udete u banku odete na pickup i odaberete "Pljackaj banku" morat cete pricekati oko 30 sekundi ( Postotak pljacke cete moci pratiti na progress baru ) kada dode do 100% saznat cete dali ste uspijeli ili niste opljackati banku ako niste idete automatski u zatvor ako jeste dobivate novce i otvara se potjera na vas, takoder kako bi povecali RP napravili smo kada se banka opljacka da se svakom online igracu uzme nesto malo novaca sa racuna npr. 20/30$



BANKOMATI


  • Po cjelom Los Santosu su postavljeni bankomati na kojem mozete SAMO dizati novce ( RP+ ) komandom /withdraw [Iznos]




GANG WAROVI


  • Moram priznati da smo se oko ovoga jako potrudili kako bi vam omogucili borbu bandi, ( Salvatoresa & Grove Streeta ) svaka banda ima svoj teritorij koja suprotna banda moze preuzeti, da odma napomenem da SAMO ako lideri svoje na odredenom mjestu 30 sekundi moze se preuzeti "turf" kada jedna banda stoji na tome mjesu protivnickoj svi clanovi protivnicke bande dobivaju obavjest da npr. Salvatores vam preuzima zonu, brzo je idite spasiti...




AUTOSKOLA & DONATOR SYSTEM & RP+

  • Kada se registrirate na server necete imati niti jednu dozvolu, za vozacku dozvolu cete morati ici u autoskolu i polagati kako bi je dobili, polganje kosta 2.500$
  • Donatori ce imati velike prednosti u igri ako zelite procitati vise mozete to napraviti ovdje: http://www.mexico-roleplay.info/index.php?topic=109.msg523#new
  • Ako zelite koristiti komandu /kill ( samoubojstvo ) morat cete otici u 24/7 i kupiti tablete kada kupite tablete onda mozete korisiti /kill
  • Takoder imamo POWER GPS system kojeg takoder morate kupiti u 24/7 cijena mu je 10.000$ komanda [ /gps ]


  • Eto necu vam jos otkrivati puno stvari koje imamo ponuditi kako bi dosli na server i sami ih otkrili jos cu samo nabrojiti neke stvari: Car Owner Ship system, Renta car ( na spawnu ) preko 200 dostupnih kuca za prodaju, bijeg iz zatvora...Eto jos cu dati creditse ljudima koji su to zasluzili i koji su mi puno pripomogli sa svojim idejama itd.

POSEBNO SE ZAHVALJUJEM!!!


  • Don Correli - Puno si me savjetovao znas i sam, hvala ti!
  • Ivex - Znas i sam!
  • Invex - Hvala ti sta si me upozoravao na NON RP stvari i sta mappas sve sta treba!
  • Sarma - Hvala ti sta kad god te pitam za nekakvo tesiranje uvjek mi pomognes
  • Zeex - ZCMD procesor komandi
  • Y-Less - String spliter [ sscanf v2 ], foreach
    • SA:MP dev. - Vama hvala sta ste napravili MP modifikaciju
    • Luka P. - Objasnio si mi funkcijonalnost string splitera sa sub. komandama
    • Darko Gunjaca - Hvala ti na ideji uopce za Mexico projekt
    • Theodore Bagwell - Nas WEB master koji je prebacio bazu na novi host, hvala ti!

    • Eto, ako sam nekoga zaboravio ispricavam se ali uglavnom ovo su ljudi koji su mi najvise pomogli!




    Otvorenje server je 1.9. u 20h gdje ce biti i podjela leadera & GM onima koji su odabrani ( znaju vec svi ) a vi sve sta trebate je do tada je biti na nasem forumu

    www.Mexico-Roleplay.info i prijaviti se za lidera ( mislim da su jos 1/2 org. slobodne )

    Takoder ce se tada odrzati eventi, zurke i mnogo zabavnih stvari...Hvala jos jednom i iskreno se nadam da cemo se vidjeti na otvorenju evo za kraj malo slika!




    SCREENTSHOTS





    IP: 217.20.113.157:7777
    Forum: www.Mexico-Roleplay.info
    Otovrenje: 1.9. 20h ( 8 sati navecer )

    Nadam se da se vidimo, puno pozdrava
    -ExtremePower

Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 01:16:47 PRE PODNE od ExtremePower

Correlli

Eto, ja vam želim sreću i da uspijete. Možda ću doći i na otvaranje servera.


nastoe

Hvala Correlli, jos sam zaboravio napomenuti najvazniju stvar  :-\ Anti Cheat....

Anticheat ce nas braniti od: Visokog pinga ( laggera ), Money anticheat, Anti Air-break sustav, Anti-Speedhack i jos anti weapon hack ( iako je malo zbugan ali sam za sada napravio one NAJ cheaterske oruzja tipa: minigun i ostale

Sritno nam xD

Jao ko je ovo radija, ne piše se RolaPlay nego RolePlay ;D

nastoe

Znamo XD to je bilo samo da ispadne nekako meksicki kao sto je sarma napravio banner "besto edit" tako nes XD

ma de ovaj server mora bit najbolji nema konkurencije....:D...Kakav CroHerz ovo će da bude bolje  ;D 8)
         
-DoÄ'ite pogledajte i ostanite NL->188.40.66.75:7777<-

Extreme, sretno i cuo sam da te pozdravlja ekipa sa Bionixa :D

nastoe

Citat: Elvis poslato Avgust 20, 2010, 01:14:16 PRE PODNE
ma de ovaj server mora bit najbolji nema konkurencije....:D...Kakav CroHerz ovo će da bude bolje  ;D 8)
Nemoj omalovazavati molim te, jos smo mi JAKO daleko od jedne CH
Citat: [BM]Cody poslato Avgust 20, 2010, 01:15:02 PRE PODNE
Extreme, sretno i cuo sam da te pozdravlja ekipa sa Bionixa :D
Bok Tigro vidi ga di si zavrsio na BM ccc care :)
Citat: [MRP]Ezio poslato Avgust 20, 2010, 01:05:50 PRE PODNE
Jao ko je ovo radija, ne piše se RolaPlay nego RolePlay ;D
Eto prepravljeno
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 01:17:14 PRE PODNE od ExtremePower

Citat: [MRP]Ezio poslato Avgust 20, 2010, 01:05:50 PRE PODNE
Sritno nam xD

Jao ko je ovo radija, ne piše se RolaPlay nego RolePlay ;D
my bed :D, ispravljeno...



nastoe

To je istina, ali i na to sam mislio automatski ako je u krugu radiusa: 10, 5 igraca automatski se disable-a ping kicker tj. returna ne kicka

sretno ja sam novi pa neznam kakav je to gamemode