> [RPG] Balkan - Mexico Roleplay

Započeo nastoe, Avgust 20, 2010, 00:36:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ovo je treci server kojem želim iskrenu sreću.. Nastavi Ex skriptat ovako u dospjet ćeš ko COrr :D

Aj karamba, senjorita...  :D Ovo je hmmmm pre pre pre pre pre odlicno, OBAVEZNO dolazim na otvaranje. Svaka cast Extreme, samo naprijed :)
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2010, 09:30:56 PRE PODNE od Baja

hehe :D al ja ipak mislim da su djuro i correli podjednaki malo :D

Budem posjetio server

NAJJACI VAM JE CO odlicno ste ovo odradili pohvala velika i sretno vam kad server se otvori doÄ'em vidim :S kako je..

Jedva ćekam otvorenje :D
EP Svaka čast :D

Eto Extreme sretno vam bilo. Ja cekam ovaj server jos od kad si ga najavio, jer čim ti skriptaš - to je nešto ZAKON!

Eto, sretno opet!(dolazim na otvorenje obavezno)

Lijepo odradeno Extreme.Sretno sa serverom  ;)

Imate isti forumkao X-Zone, ali totalka, mogli ste i rijeci kopirat jos  :o
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Citat: Curto poslato Avgust 20, 2010, 13:16:41 POSLE PODNE
Imate isti forumkao X-Zone, ali totalka, mogli ste i rijeci kopirat jos  :o

Da a X-Zone kao GeForce stoga psst.

nastoe

Mi nismo nista prekopirali, mi smo prekopirali sa smartex foruma koji je radio david prime, a ti da znas dok je ovaj forum postojao i tema X-zone nije niti u planu bio zato suti...A uskoro ces vidjeti nasu org.

Svima hvala!

Eto zelim vam srecu i da uspijete .. (izgleda da i hocete :)) ..
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Avgust 20, 2010, 13:53:11 POSLE PODNE
Eto zelim vam srecu i da uspijete .. (izgleda da i hocete :)) ..

I ja vam zelim da uspijete ;) . i izgleda da ocete, jos kad iveks nekad uleti za pomoc :D

nastoe

to nije taj ivex na nasem forumu, ovaj nas je invex  svi brkaju  :D

Sretno vam s serverom! Svida mi se mod.. ;)

Last nick: Paradox