Diskusija o GTA V + anketa za lokaciju

Započeo MR.Data, Avgust 13, 2010, 00:24:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Vice City= premali grad, obides ga za 5 minuta po glavnim cestama. Da se prosiri i s boljom grafikom bio bi super.
San Andreas= super kombinacija LS-a, SF-a i LV-a, ljepo napravljene zgrade nalik na one u RL i jos s boljom grafikom bilo bi super
Liberty City= fuj to.
To je to kaj mislim o dosadasnjim gradovima, a za novi GTA bi bilo super da se radnja vrti u Rusiji.

Zlatan_Ibrahimovic

Vice City mi se bas ne svidja.Jer samo malo puta predjes vec si prosao citav grad.Zato je naj bolji meni LS,SF I LV :D nema bolje.......

Correlli

Velićine mjesta iz prijašnjih GTA serija nemaju veze. Pogledajte Liberty City u GTA: Advance, GTA: 3 i GTA: IV. Velićina nema veze sa vezom ovdje. Ako bude Vice City siguran sam da će biti veći od onog u GTA: VCS ili GTA: VC.

Ja bi najvise volio da je u San Andreasu jer je tamo odlicno mjesto i sve,i jos s boljom grafikon bit ce super ;)

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [ST]BMW_m3 poslato Avgust 21, 2010, 21:44:09 POSLE PODNE
Ja bi najvise volio da je u San Andreasu jer je tamo odlicno mjesto i sve,i jos s boljom grafikon bit ce super ;)


to bih i ja htio brate nema bolje od GTA SA :D

Brazil / Afrika / Rusia.

Sve tri zemlje su dobre za obavljanje profesionalne dužnosti. :D

E dobra mikec. U brazilu bi bilo jebeno. :) Ono misija ideš u amazonu dilat drogu(prevozit). Hahahah. :D :D :D
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2010, 23:41:39 POSLE PODNE od Nik Delgad





Brazil - Dilaš s drugim crncima, obavljas misije za Brazilske Mafijoze, Možeš imat neku bolest pa brzo ici u bolnicu da se lijecis, gledas nogometne utakmice

Tokyo - PRepuni grad, velike ulice, kineski ducancic, restorani. Dilaš oružjima, ubijaš velike narko bosove

Rusija - Russian Mafia nemam mnogo reci nego Zima, Snijeg, Hladnoca

Vice City - Meni najdrazi GTA da se prosiri i prepuni detaljima bio bi fantastican


najbolje neki siromasan grad sa prejakom grafikom..nesto kao neko selo u africi bi bilo dobro  :D

U Russiji!  :D :D
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 12:05:01 POSLE PODNE od br@co

Zlatan_Ibrahimovic

ja bih najvise zasad volio da bude negdje ovako velik grad da moze putovati u vise drzava i tako ides dilas drogu i da ima razlicitih rasa crnci i bijelci pa da imaju dobre baze ove mafije  pa tako da imaju i policajci i ta sranja xD

Citat: Don Correlli poslato Avgust 21, 2010, 20:59:18 POSLE PODNE
Velićine mjesta iz prijašnjih GTA serija nemaju veze. Pogledajte Liberty City u GTA: Advance, GTA: 3 i GTA: IV. Velićina nema veze sa vezom ovdje. Ako bude Vice City siguran sam da će biti veći od onog u GTA: VCS ili GTA: VC.

Ne trudi se objašnjavat

večina igraća sa ovog foruma vjerojatno nije ni probala nijednu drugu igru iz GTA serijala osim San Andreasa a ako i jesu prvo su probali San Andreas pa tek onda ostalo i ne svidja im se

Meni osobno bilo bi dobro da se radnja odvija u Vice Cityu, naravno ako se i oce bit će potpuno novi storyline, veća mapa, grafika etc.

Liberty City biti neće 100% pošto imate onaj poster

većina možda nezna ali ja se baš sjećam, još prije nego je i izašao Vice City derao sam danima samo GTA 3, bilo je ludnica, onda isčekivanje Vice Citya a dok je VC došao ludnica i deranje danima onda :D
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 13:53:47 POSLE PODNE od ƨтяακƨı


Moj izbor je Afrika(to bi bilo moca razne bolesti kriza trgovina drogom djecom......stari krsevi zivotinje mambe....xD afrika nebi bila losa)
ako ste igrali far cry 2 vidili bi ste to
ali ne bas sa toliko nasilja!!!