Diskusija o GTA V + anketa za lokaciju

Započeo MR.Data, Avgust 13, 2010, 00:24:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ajmo ajmo... :D
Poslednja Izmena: April 21, 2011, 23:46:04 POSLE PODNE od yamaha

Correlli

Vice City kao što vjerujem da će i biti. RockStar je i sam rekao da za sada neće "izlaziti" iz Amerike (SAD).

Citat: Don Correlli poslato Avgust 13, 2010, 00:52:17 PRE PODNE
Vice City kao što vjerujem da će i biti. RockStar je i sam rekao da za sada neće "izlaziti" iz Amerike (SAD).

I ja sam ovo procitao da nece izlaziti iz Amerike :D
Najvjerovatnije Vice City ;)

Lamine Diarra

Ma svejedno mi xD glasao da ostane u San Andreasu, nekako mi je zanimljivo tu, a mogli bi da naprave kombinaciju SA, VC i LibertyCity, napr. kao sto je u SA 1/3 misija u LS, druga u SF, treca u LV,  tako da budu u tri grada misije :D

samo ce igra mnogo da zahtveva, mislim vise od GTA 4 -,-

Ja sam 1.Washington...(volio bi da stave opciju da mozes ici u bijelu kucu,po onim muzejima...itd...) te poslje toga San Andreas II


Nesvidja mi se Vice City neznam sta vidite u Vice City-u?

za mene je vice city smece SA2 PLS










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Correlli

Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 13, 2010, 01:36:45 PRE PODNE
Nesvidja mi se Vice City neznam sta vidite u Vice City-u?

Ne znam šta ti vidiš u San Andreasu?

GTA: San Andreas je izašao poslije GTA: Vice City-a i vjerujem da je svima pomalo dosadio San Andreas jer je ipak noviji nego GTA: Vice City iako je poslije GTA: San Andreas-a izašao GTA: Vice City Stories ali taj GTA je bio samo za PS2 i PSP, a ne i za PC. U novija doba Liberty City je bio za GTA: IV i za GTA: EFLC tako da ni to mjesto nije zanimljivo. Vice City mjesta na PC-u nismo vidjeli već duže vremena, već otkako je GTA: Vice City izašao.

Novi Vice City sa boljom grafikom, boljim opcijama nego GTA: IV i sa proširenijim i na novo napravljenim mjestom kao što ima GTA: IV bi bio super.
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2010, 02:51:26 PRE PODNE od Don Correlli


Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 13, 2010, 01:36:45 PRE PODNE
Ja sam 1.Washington...(volio bi da stave opciju da mozes ici u bijelu kucu,po onim muzejima...itd...) te poslje toga San Andreas II


Nesvidja mi se Vice City neznam sta vidite u Vice City-u?

potpis,i ja sam za Washington i ako vi mi kazete da nece izlazit...







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




ma ja bi želio da bude novi gta na balkanu kakva amerika i ostalo :D :D :D



ViceCit< mi se kao sam grad ne-svidja...i tamo je jako sunce tak da ce opet sve biti crveno...ja sam na PS2 igro VCS (ViceCityStory) i zamalo da sam se izrigo....nakon 2h igranja ono crveno...moro sam ugaiti TV i lec JBT....


Nesto novo neka stave....Washington,Columbia(isto dobra lokacija),Salt Lake City...itd...ovo ostalo je sve vidjeno...ocemo NOVU LOKACIU ;D!




Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 13, 2010, 01:36:45 PRE PODNE
Ja sam 1.Washington...(volio bi da stave opciju da mozes ici u bijelu kucu,po onim muzejima...itd...) te poslje toga San Andreas II


Nesvidja mi se Vice City neznam sta vidite u Vice City-u?

slazem se