Diskusija o GTA V + anketa za lokaciju

Započeo MR.Data, Avgust 13, 2010, 00:24:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Heheh svi bi SanAndreas II. . .Ma i ja bi najradje SanAndreas a poslje Washington. . .i volio bi da ude misija do moram koknuti precednika ;)

black_dota

u san andreasu ima nesto ali nzm st aje taj lik ono kad gurnes auto u vodu i on se udavi

meni bi bilo cool da budu 4 grada Miami, Boston, Las Vegas, San Francisco a post nece biti tako ja bi voleo sa II...bilo bi cool da igramo gta san andreas sa novom grafikom i novom pricom...afrika bi bila glupa jer tamo nema mafijasa nego terorista..

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 22, 2011, 23:13:24 POSLE PODNE
meni bi bilo cool da budu 4 grada Miami, Boston, Las Vegas, San Francisco a post nece biti tako ja bi voleo sa II...bilo bi cool da igramo gta san andreas sa novom grafikom i novom pricom...afrika bi bila [cenzura]a jer tamo nema mafijasa nego terorista..
Najbolje San Andreas sa novom pricom
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Citat: Edin1996 poslato Novembar 06, 2010, 20:00:37 POSLE PODNE
Moj izbor je Afrika(to bi bilo moca razne bolesti kriza trgovina drogom djecom......stari krsevi zivotinje mambe....xD afrika nebi bila losa)
ako ste igrali far cry 2 vidili bi ste to
ali ne bas sa toliko nasilja!!!

to bi ti onda bio malo drugaciji remake Just Causea 2, ali tamo nema trgovina djecom i mambi



Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 22, 2011, 23:13:24 POSLE PODNE
meni bi bilo cool da budu 4 grada Miami, Boston, Las Vegas, San Francisco a post nece biti tako ja bi voleo sa II...bilo bi cool da igramo gta san andreas sa novom grafikom i novom pricom...afrika bi bila [cenzura]a jer tamo nema mafijasa nego terorista..

A kako ti znaš da u africi nema mafijaša?? -.-'

black_dota

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 22, 2011, 23:13:24 POSLE PODNE
meni bi bilo cool da budu 4 grada Miami, Boston, Las Vegas, San Francisco a post nece biti tako ja bi voleo sa II...bilo bi cool da igramo gta san andreas sa novom grafikom i novom pricom...afrika bi bila [cenzura]a jer tamo nema mafijasa nego terorista..
Las Venturas ti je radjen po uzoru na Las Vegas
San Fierro po uzoru na San Francisco

a umesto Majamija i Bostona bolje da je u Moskvi ili u nekom izmisljenom gradu koji je radjen po uzoru na neki grad

ja bih reko da ce biti u san andreasu jer je samo 1 dio u san andreasu



Ja osobno nebi nijedan nastavak jer igra zavrsi brzo....
Ja bi rade da Rockstar Games razvije svoje programe za pravljenje servera...
Znaci da naprave nesto slicno MTA sa mnogo vise objekata,
da unaprijede igru te dodaju mnogo funkcija koje bi mogli koristiti,
te stvoriti bolji dozivljaj igre.

San Andreas ima mnogo igraca online, racunajmo da je prvenstveno napravljen za singleplayer,
ali kada bi ga se doradilo za multiplayer mislim da bi postao pravi hit ;)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

MMORPG GTA? Dobro zuvči i kad bi se orjentirali na stvaranje samo multiplayer igre sa mnoštvo stvari. Nešto kao WoW samo da je GTA svijet i da imaš aute i tako to. :)





Citat: Nik Delgad poslato Februar 11, 2011, 17:41:02 POSLE PODNE
MMORPG GTA? Dobro zuvči i kad bi se orjentirali na stvaranje samo multiplayer igre sa mnoštvo stvari. Nešto kao WoW samo da je GTA svijet i da imaš aute i tako to. :)

Slazem se s Nikom. MMORPG GTA... Super zvuci :D

Last nick: Paradox

Correlli

Citat: pozna poslato Februar 11, 2011, 15:44:27 POSLE PODNE
ja bih reko da ce biti u san andreasu jer je samo 1 dio u san andreasu
Očito je da skoro nitko na ovom forumu ne zna da su "novija" GTA imena i mjesta (Liberty City, Vice City, San Andreas) korištena u GTA 1 seriji.
Odatle su i došla imena za novije GTA serije.

http://www.hypertony.co.uk/gta/maps.htm


(GTA 1 - Liberty City)


(GTA 1 - Vice City)


(GTA 1 - San Andreas)


Citat: http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_%28video_game%29#Setting
Grand Theft Auto takes place in three primary settings, all of which are modelled on real locales: Liberty City which is based on New York City, Vice City based on Miami, and San Andreas based on a composite of the state of California. All three suffer from rampant crime and corruption, with constant feuding between the local crime syndicates, random acts of violence from street gangs, organized thievery and murder, and corrupt city officials and police officers.
Poslednja Izmena: Februar 11, 2011, 18:12:26 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

Russia,London,Tokyo,Washington

Nesto od to 4 bi volio

Jer bi bilo extra
Samo bi igro GTA onda...


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.