Skill Arena v3.9

Započeo Attila, Mart 04, 2017, 09:08:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Haha jedva ovde i udjem skola brt posle cu da udjem u mod da vidim kako je pa da objavim do cetvrtka ili petka ce sve bit jer imam neke testove

•  Destination Roleplay
•
•  Forum:destination-rp.com•

@AmarYouTuber hahah cekamo te ko novu godinu!
Kako ti je ime na fb da te kontakriram :D
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

â•"â–º Balkan Gaming Teamspeak3
â• â–ºIP: 92.222.76.166:6853
╠►Treba vam teamspeak da pričate sa društvom?
â• â–ºUkoliko vam treba privatni kanal, obratite se adminu!
â• â–ºUÄ'ite na naÅ¡ teamspeak i uživajte!
â• â–ºTeamspeak bez lagova!

pa trebate imati napravljenu databazu da se moze koristiti.. query nece uradit posao ako baza nije spojena..nisam gledao pozorno gdje greska ali kad vidim da je u sql a znam da malo tko se razumije od ovih "pr0 skriptera" u sql...

Greska nije u pawnu nego u SQL bazi zato sto nije kreirano u bazi za registriranje i cuvanje accova. Eto sta vam je greska resite pa posaljite ljudima link!

Citat: Dejan Ostojic poslato Mart 08, 2017, 23:38:36 POSLE PODNE
Greska nije u pawnu nego u SQL bazi zato sto nije kreirano u bazi za registriranje i cuvanje accova. Eto sta vam je greska resite pa posaljite ljudima link!
Pa ti im fixaj pametnjakovicu ;D

Imal ko pametan da more fix to? Ja sam pokusao al nece spojim mod s bazom i sve i i dalje isti kurac.....


•  Destination Roleplay
•
•  Forum:destination-rp.com•

Da vam ja posaljem fixan mod bez errora i registracija

Citat: Nany poslato Mart 10, 2017, 21:06:26 POSLE PODNE
Da vam ja posaljem fixan mod bez errora i registracija
Ti si kao fixao hajde posalji u pm :D :D :D

Ja sam fixao nije "kao" to sto ti ne znas nije moj problem...

Citat: Nany poslato Mart 10, 2017, 21:22:40 POSLE PODNE
Ja sam fixao nije "kao" to sto ti ne znas nije moj problem...
Pa Posalji u pm da vidimo taj fix  ;D

Dobit cete svi sutra mod popravljen samo SQL bazu sredite malo, register sredjen i ostali errori.Jer ako tebi posaljem nepravedno je prema drugima...

Citat: Nany poslato Mart 10, 2017, 21:46:56 POSLE PODNE
Dobit cete svi sutra mod popravljen samo SQL bazu sredite malo, register sredjen i ostali errori.Jer ako tebi posaljem nepravedno je prema drugima...
ajde salji sad hitno je potreban dodaj me na fb ili daj link fba objavit cu ovde :-X