Skill Arena v3.9

Započeo Attila, Mart 04, 2017, 09:08:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 19:18:31 POSLE PODNE
Citat: Attila poslato Mart 05, 2017, 19:11:13 POSLE PODNE
Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 17:15:57 POSLE PODNE
Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
nemam v3.1, bil mi mogao da posaljes, ako hoces naravno, necu teteram ako neces  :)
Javi mi se na fb David Pantelic stampanim slovima mi je ime!!!...
Davide Ajde mi posalji u pm ako mozes :D :D

Hoce te da objavim mod sa fixanom registracijom a  :-*




Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 19:18:31 POSLE PODNE
Citat: Attila poslato Mart 05, 2017, 19:11:13 POSLE PODNE
Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 17:15:57 POSLE PODNE
Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
nemam v3.1, bil mi mogao da posaljes, ako hoces naravno, necu teteram ako neces  :)
Javi mi se na fb David Pantelic stampanim slovima mi je ime!!!...
Salji Mi v3.1 u pm :D


Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 19:18:31 POSLE PODNE
Citat: Attila poslato Mart 05, 2017, 19:11:13 POSLE PODNE
Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 17:15:57 POSLE PODNE
Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
nemam v3.1, bil mi mogao da posaljes, ako hoces naravno, necu teteram ako neces  :)
Javi mi se na fb David Pantelic stampanim slovima mi je ime!!!...
Skorpija daj mi upm sa v3.1 Vidi...


Citat: GamerOfTheYT poslato Mart 06, 2017, 08:08:03 PRE PODNE
Skorpija de posalji u pm
Poslai je meni nesto nisam pogledao dal valja il ne, danas ili sutra cu probat da fix pa cu da vidim dal cu objavit ili cu prodat :)

Danas ili sutra objavljujem mod bez bagova kad budem imao vremena ;)

•  Destination Roleplay
•
•  Forum:destination-rp.com•

@AmarYouTuber brate osevapio bi se od nas hvala ti puno ako posaljes :D Posalji ovde ili mn u PM
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

AmarYouTuber posalji i meni
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK


@AmarYouTuber oces poslat brt pls svi cekamo tvoj odgovor haha
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"