Skill Arena v3.9

Započeo Attila, Mart 04, 2017, 09:08:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Veloxy poslato Mart 04, 2017, 18:09:14 POSLE PODNE
Citat: El Toni poslato Mart 04, 2017, 18:04:27 POSLE PODNE
Citat: Veloxy poslato Mart 04, 2017, 18:01:34 POSLE PODNE
Ljudi Fixani Mod Necete Dobiti Ja i Attila Smo Resili Caku Fixani Mod ne Dobijate Toliko Pozdrav ;D
bravo za vama .. sta onda objavili?
Objavili Smo Ako Neko Ima Zelju Da Fixa A Ne Da Dobijete Sve Gotovo Da nebi Deca Otvarala :D
Ja nemam srw bgm :D nijedan ja bi otvorio al money money... hehe

Ovo je v3.0. +1 Samperi...
Propali skripter

Molim vas ako moze neko da mi posalje fixan mod jer ni ja ne znam resit ovo
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 04, 2017, 20:04:41 POSLE PODNE
Molim vas ako moze neko da mi posalje fixan mod jer ni ja ne znam resit ovo
Ja sam sinoc do 3 fixovao mod i nisam uspeo i na kraju sam saznao za problem...Danas u toku dana ce biti reseno,ali necete dobiti fixan mod pomucite se malo!!!
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Skorpija, ne zanim nas ;) samo lepo probas novi sistem reg/log da uradis I gotovo
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

@Skorpija i sta da postavis fixan mod dali bi ti sta bilo ne bih ali nmvz naicu ja nekog da fixa ;)
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 12:11:35 POSLE PODNE
Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 04, 2017, 20:04:41 POSLE PODNE
Molim vas ako moze neko da mi posalje fixan mod jer ni ja ne znam resit ovo
Ja sam sinoc do 3 fixovao mod i nisam uspeo i na kraju sam saznao za problem...Danas u toku dana ce biti reseno,ali necete dobiti fixan mod pomucite se malo!!!
ako ti nije mrsko samo mi napisi koji su mu to bugovi, da mogu fix :D

@Attila ako resis molim te poslaji ovde ili u pm bio bih ti zahvalan!
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 05, 2017, 13:03:43 POSLE PODNE
@Attila ako resis molim te poslaji ovde ili u pm bio bih ti zahvalan!
juce ceo dan probao da fix mod al nisam skonto gde i sta su pos*rali, ako budem fix mozda i objavim mozda i ne sve zavisi

@Attila pogledaj Poruku u pm,imam jedan problem ako mozes resit bio bih zahvalan :D HITNO
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Pozdrav brate,voleo bi kad bi mogao fix reg log stvarno mod je odlican ali dzaba nam kad reg log ne radi to sto nas pola ne zna fix ne znaci da smo kidovi od 10 godina koji zele open srv.

Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 17:15:57 POSLE PODNE
Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
nemam v3.1, bil mi mogao da posaljes, ako hoces naravno, necu teteram ako neces  :)

Citat: Attila poslato Mart 05, 2017, 19:11:13 POSLE PODNE
Citat: Skorpija poslato Mart 05, 2017, 17:15:57 POSLE PODNE
Pa sjeban je Banovan Status i samo sa SA v3.1 prekopiraj onplayerconnect i ostalo sto ide uz reg/log i banovan status umesto return 1; stavis return 0; i eto ga
nemam v3.1, bil mi mogao da posaljes, ako hoces naravno, necu teteram ako neces  :)
Javi mi se na fb David Pantelic stampanim slovima mi je ime!!!...
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]