Nesto o duhovima

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zamislite kako je meni, u mojoj sobi (prije nije bila moja) je umro moj djed...
Mysterious roleplay

kad sam prije isao kod svog djeda uvjek je bilo tam nekak toplo sve nekak....atmosfera i sve tak i dan kad je umro je u sobi bilo jako hladno, jezivo.... :(

Citat: [Stormer]Studio poslato Oktobar 04, 2010, 20:04:44 POSLE PODNE
Ja citam ovo i umirem od smija  :D Majke mi sto ima levata vamo

znam kako ti je xDD


EDIT:
Citat: \\!~!//DeFox\\!~!// poslato Oktobar 04, 2010, 19:52:49 POSLE PODNE
kad sam prije isao kod svog djeda uvjek je bilo tam nekak toplo sve nekak....atmosfera i sve tak i dan kad je umro je u sobi bilo jako hladno, jezivo.... :(

pa nije imo ko nalozit vatru... xD
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2010, 20:38:32 POSLE PODNE od Fhaleen

Citat: StrimHosting poslato Oktobar 04, 2010, 14:01:23 POSLE PODNE
Meni se  svasta desava kad sam sam kuci , prividja mi se covek pa prodje kroz mene i s vasta.. Zato kad sam sam ne mrdam sa stolice :D

Nakon sto sam procito sve tvoje postove mogu samo rec da tebi podhitno treba psihijatar.Bez uvrede.

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 04, 2010, 14:09:20 POSLE PODNE
ovdje bome neko prica i lazi ...  ;D

Vecina ih prica bajke,moje osobno misljenje.Evo ja bas plesem kolo s duhovima sa obliznjeg groblja,pozvo sam ih sve na igranku vamo.Daj molim te.

Citat: [CH 3.0.0]Jizzy poslato Oktobar 04, 2010, 14:44:18 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 04, 2010, 14:18:48 POSLE PODNE
Astro Show poziva duhove? Ja ti pozovem duha sada i kažem kakva te budućnost čeka i daj mi pare. To svaka budala može radit.
Omg nisi skuzio..ako gledas te astro show emisije time sto oni gledaju u buducnost duhovi se stvaraju u kuci ili sta vec

Kad gledas i zoves te astro show emisije u tvojoj kuci se stvara samo jedna VELIKA BUDALA,jer to sto oni pricaju su svjetske izmisljotine.Nikako mi nije jasno odkud si izvuko to da se stvaraju duhovi  :D

Citat: \\!~!//DeFox\\!~!// poslato Oktobar 04, 2010, 15:23:37 POSLE PODNE
Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 04, 2010, 15:01:55 POSLE PODNE
haha ne lockajte temu pls pa nisam ja strasljiv kao ovo dijete lol


nisi strasljiv? mozemo se kladit da kad bi se susreo s jednom od ovih svih nabrojenih situacija da bi se zasro(oprostite na izrazu)
i samo mi nemoj sad reci da nebi  :-\

Procitaj prvo sta je ovaj prije napiso pa onda tek odgovori,napisao je da se "usro" citajuci postove iz ove teme sto dokazuje da preko 10 godina nema...

Evo nesto za sve vas strasljivce,opustite se malo:
Mile Kitic - KOLO
Na ovo i zli duhovi skacu na noge  8)


+1 dinko.  8) Meni iz Vrapča iz groblja dolaze duhovi hahaha. xD




Moj brat je bio prizivo duhove u wcu na ekskurziji pa mu dosla uciteljica u WC XD
Little Devil will burn you

Lock, dosta je bilo po mome prica o 'duhovima', svaki ima svoje misljenje o tome..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.