[GM] Hadzici Roleplay

Započeo Sαѕυкє, Jun 05, 2011, 19:10:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 15, 2011, 21:51:13 POSLE PODNE
Ma CH je totalno NONRP server, nekoliko primjera!

-AFK ste odma jail? (treba kick)
-Pridjete vratima izbaci vam prozor dali zeilite izaci? dali u RL nama izlazi prozor i mi klikcemo ako hocemo izaci, ! DJURO Moze da napravi npr. tipkom enter kod vrata da ga porta a ne da izbacuje prozor neki)
- joj sad stvarno nemogu pisati bloka mi mozak umoran sam :(!
Ali ima jedan best server iako ima samo 30 igraca uvijek online (nesmijem reci ime banat ce me), bolji mod nema od njega na balkanu! Osim sto su malo mafije bezz imena i takO!

I CH je sada napravljena da "budale" Doniraju, placaju za bande, i tako to..!.. neka je njima ipak sretno ali ja vise tamo neigram, banovan sam radi 3 pitanja sto sam postavio i nisu dali unban ! Eto 22 lvl bio, nepada mi napamet da igram vise tamo!

Mod mi je 8/10 zato sto nisu napravljene komande za admina da rade 100% ima bugova sa tim komandama. i tako ostalo je super!
Mozes li mi dati te komande koje ne rade?

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 15, 2011, 21:51:13 POSLE PODNE
Ma CH je totalno NONRP server, nekoliko primjera!

-AFK ste odma jail? (treba kick)
-Pridjete vratima izbaci vam prozor dali zeilite izaci? dali u RL nama izlazi prozor i mi klikcemo ako hocemo izaci, ! DJURO Moze da napravi npr. tipkom enter kod vrata da ga porta a ne da izbacuje prozor neki)
- joj sad stvarno nemogu pisati bloka mi mozak umoran sam :(!
Ali ima jedan best server iako ima samo 30 igraca uvijek online (nesmijem reci ime banat ce me), bolji mod nema od njega na balkanu! Osim sto su malo mafije bezz imena i takO!

I CH je sada napravljena da "budale" Doniraju, placaju za bande, i tako to..!.. neka je njima ipak sretno ali ja vise tamo neigram, banovan sam radi 3 pitanja sto sam postavio i nisu dali unban ! Eto 22 lvl bio, nepada mi napamet da igram vise tamo!

Mod mi je 8/10 zato sto nisu napravljene komande za admina da rade 100% ima bugova sa tim komandama. i tako ostalo je super!
pa CH igraju oni NONREPRI
ili oni koji neznaju RP ravila  8) 8) 8) 8)pusiona 8) 8) 8)















Mogu mislit koji je to tvoj server i nije ti ofvo ch pod forum i forum
Dobar mod svidja mi se

cristiane

Lock,svima opomena ko god je spomenuo CH u ovoj temi i nemojte misliti da zaboravljam opomene.