[GM] Hadzici Roleplay

Započeo Sαѕυкє, Jun 05, 2011, 19:10:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: |ЯPF i CH:FR|×кÑ"кσ× poslato Jun 12, 2011, 22:45:15 POSLE PODNE
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 22:17:27 POSLE PODNE
Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!
Koliko ja znam Nl je zabranjen ode na BS ?!
Dobro znas :D

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 22:17:27 POSLE PODNE
Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!

NL bolji mod??? ti si puko, oni cisto pokusavaju kopirat CH al uvijek zaseru  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Bravo za trud, odlicno ti je krenulo za pocetak bice od tebe nesto  :)

Citat: J.Zero poslato Jun 13, 2011, 08:33:47 PRE PODNE
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 22:17:27 POSLE PODNE
Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!

NL bolji mod??? ti si puko, oni cisto pokusavaju kopirat CH al uvijek zaseru  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Bravo za trud, odlicno ti je krenulo za pocetak bice od tebe nesto  :)



KOPIRAJU?? ti nisi dobar! Usao sam na njihov server, on je unikatan nista nije isto kao na CH, ama bas nista! Rekao sam da je bolji mod radi nekih dijelova jer je veci RP, a ne kao kod Djure dodjes do slova i i izabciti prozor (kakav je to RP) u RL izbaci slova?? na NL samo ptisnes space ili shift i udjeti to jest kao sam oda protrcis unutra u int! RP! onda mobiteli (Sony e. Iphone......) kartice (VIP,.....) Onda pin kod (amercian exprs..... ) i tako ! malo je bugovit server jer je uradjen od 0 ali ja cisto neigram tamo. Smao sam usao vidjeti kakvo je! Ja igram na CH ali se premisljam dali da odem jer je administracija PRELOSA svi debili ! Admina nesmijes pitati neko glupo pitanje odmah Ban! Ja sam bio banovan od Terri-a zato sto sam ga pitao 3 jebena pitanja i dobio hladnjenje 10 dana? Oni su kreteni svi! Osim Chupe, Bobe, Djure,i tako ! a ZUPA JE NAJVECI KRETEN NA SERVERU!

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 13, 2011, 09:03:45 PRE PODNE
Citat: J.Zero poslato Jun 13, 2011, 08:33:47 PRE PODNE
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 22:17:27 POSLE PODNE
Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!

NL bolji mod??? ti si puko, oni cisto pokusavaju kopirat CH al uvijek zaseru  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Bravo za trud, odlicno ti je krenulo za pocetak bice od tebe nesto  :)



KOPIRAJU?? ti nisi dobar! Usao sam na njihov server, on je unikatan nista nije isto kao na CH, ama bas nista! Rekao sam da je bolji mod radi nekih dijelova jer je veci RP, a ne kao kod Djure dodjes do slova i i izabciti prozor (kakav je to RP) u RL izbaci slova?? na NL samo ptisnes space ili shift i udjeti to jest kao sam oda protrcis unutra u int! RP! onda mobiteli (Sony e. Iphone......) kartice (VIP,.....) Onda pin kod (amercian exprs..... ) i tako ! malo je bugovit server jer je uradjen od 0 ali ja cisto neigram tamo. Smao sam usao vidjeti kakvo je! Ja igram na CH ali se premisljam dali da odem jer je administracija PRELOSA svi debili ! Admina nesmijes pitati neko glupo pitanje odmah Ban! Ja sam bio banovan od Terri-a zato sto sam ga pitao 3 jebena pitanja i dobio hladnjenje 10 dana? Oni su kreteni svi! Osim Chupe, Bobe, Djure,i tako ! a ZUPA JE NAJVECI KRETEN NA SERVERU!
Ne znam kad si ti tamo prvi put ulazio.
Ali kada je CH bila na 2.9.9 modu i taj neki 2.x.x mod nez zad tacno.
Kad se NL ovdje reklamirao cak i lokacije poslova i objekte su kopirali.
Zato pssst.

Johnny

Udji sada i vidi NL je za CH mama ima da kupis Garazu posebno i sve ne igram al sam usao i bolje mi je tamo.


Sto se CH-a tice u pravi si ti sto govoris da su pojedini admini kreteni i ja kazem..... Dobio sam 2 puta ban i to razlog je sto sam posalo na report Nikola nemoj da restart payday je za 2min stripi se pa cemo svi izaci i on ban razlog: ODJEBI!

Drugi put Jack Brutal mi dao ban jer sam na serveru napisao gf a on je mislio da je to Ge Force a ja sam mislio na GameMod GodFather zato nemam komentara vise se nikad ne vracam na CH nego necemo vise off od teme :) Super je mod Hvala sto si se potrudio samo tako nastavi.

Poslednja Izmena: Jun 13, 2011, 11:18:34 PRE PODNE od Johnny[E]

Sad svi koji su spomenili i raspravljali o zabranjenom serveru dobiju ban za nagradu  :(

BEZ SPAMA!

Super gamemode, a po meni CH je nonrp samo DM, udjem na server odem da uzmem poso bus vozac i na stanici ili nema autobusa ili se otimaju pa te 2-3 puta ubiju, pozove me lik da ga vozim ja dodjem on me ubije bez razloga...sa onolikim brojem igraca tesko je biti RP!

Mozeli drugi link, ovaj nece nesto :( !

Citat: J.Marriner poslato Jun 15, 2011, 13:24:54 POSLE PODNE
Super gamemode, a po meni CH je nonrp samo DM, udjem na server odem da uzmem poso bus vozac i na stanici ili nema autobusa ili se otimaju pa te 2-3 puta ubiju, pozove me lik da ga vozim ja dodjem on me ubije bez razloga...sa onolikim brojem igraca tesko je biti RP!

Nije nesto GM al' et'. Ja usao na CH policajac stavio kameru za brzinu ja stao pored nje i bio afk,vratio se nazad u zatvoru -.-. onda sam ubijen kod kolodvora 2000000 puta -.-
//

Citat: Axel Nelson poslato Jun 15, 2011, 20:39:15 POSLE PODNE
Citat: J.Marriner poslato Jun 15, 2011, 13:24:54 POSLE PODNE
Super gamemode, a po meni CH je nonrp samo DM, udjem na server odem da uzmem poso bus vozac i na stanici ili nema autobusa ili se otimaju pa te 2-3 puta ubiju, pozove me lik da ga vozim ja dodjem on me ubije bez razloga...sa onolikim brojem igraca tesko je biti RP!

Nije nesto GM al' et'. Ja usao na CH policajac stavio kameru za brzinu ja stao pored nje i bio afk,vratio se nazad u zatvoru -.-. onda sam ubijen kod kolodvora 2000000 puta -.-

U pravu ste obadvojica, najljepse je igrat gdje ima do 50 igraca na serveru, lijepo se moze odrzat neki red i moze se postic dobar RP ucinak ;)))

Inace nije lose za pocetak, GM!




Citat: elDar. poslato Jun 15, 2011, 21:35:13 POSLE PODNE
Citat: Dexâ,,¢.pwn poslato Jun 15, 2011, 21:29:21 POSLE PODNE
koliko je ta skripta prevedena
100%
10/10 mod samo tako nastavi ali bilo bi bolje u LSu ali nema veze u selu se nece nista zagaditi  :D :D :D :D















Ma CH je totalno NONRP server, nekoliko primjera!

-AFK ste odma jail? (treba kick)
-Pridjete vratima izbaci vam prozor dali zeilite izaci? dali u RL nama izlazi prozor i mi klikcemo ako hocemo izaci, ! DJURO Moze da napravi npr. tipkom enter kod vrata da ga porta a ne da izbacuje prozor neki)
- joj sad stvarno nemogu pisati bloka mi mozak umoran sam :(!
Ali ima jedan best server iako ima samo 30 igraca uvijek online (nesmijem reci ime banat ce me), bolji mod nema od njega na balkanu! Osim sto su malo mafije bezz imena i takO!

I CH je sada napravljena da "budale" Doniraju, placaju za bande, i tako to..!.. neka je njima ipak sretno ali ja vise tamo neigram, banovan sam radi 3 pitanja sto sam postavio i nisu dali unban ! Eto 22 lvl bio, nepada mi napamet da igram vise tamo!

Mod mi je 8/10 zato sto nisu napravljene komande za admina da rade 100% ima bugova sa tim komandama. i tako ostalo je super!