[GM] Black Lights

Započeo ★ OneZero ★, Mart 03, 2015, 22:39:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


vidim ima cmd youtube radi li ako radi kakav link treba da se stavi da se slusa?

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020


Citat: marko077 poslato Mart 12, 2015, 20:07:42 POSLE PODNE
vidim ima cmd youtube radi li ako radi kakav link treba da se stavi da se slusa?
Ne radi nisam se bas zabavljao sa youtube, ali imas komandu /devmuzika i pusti ti muziku u odreÄ'enom radijusu a to je kod mene 100m tj. svi igraci koji uÄ'u u taj krug čut će glazbu a taj link ti mora biti formata Klik

Hvala svima na dobrim ocjenama kad ću imati vremena izbacit ću drugu verziju :D
Poslednja Izmena: Mart 12, 2015, 21:20:54 POSLE PODNE od Robyâ„¢

Roby dobar mod kad se logiram u Rcon i to ne mogu koristi /makeadmin kaze Samo rcon vlasnik ,a kad si postavim preko scriptfiles ne da mi a kad udjem dam si lidera nzm sta je pomozi mio  :'(

Znam ja sam preko ovog kiwija stavio cmd muzika i pustipesmu ali mislio sam da ti radi ovaj youtube pa pitam :D

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Ne cuva acc i nema u script files korisnici(msm igrace koji se registruju)

Citat: Adem Ramic poslato Mart 13, 2015, 17:44:16 POSLE PODNE
Ne cuva acc i nema u script files korisnici(msm igrace koji se registruju)

Meni sve čuva tako da je to do tebe

Citat: Kima_FanTure poslato Mart 12, 2015, 21:29:23 POSLE PODNE
Roby dobar mod kad se logiram u Rcon i to ne mogu koristi /makeadmin kaze Samo rcon vlasnik ,a kad si postavim preko scriptfiles ne da mi a kad udjem dam si lidera nzm sta je pomozi mio  :'(
To je zato jer je podeÅ¡eno da igrač mora biti admin lvl 6 i RCON ulogiran, idi u pawno file i tamo nadji /makeadmin i samo izbrisi ono sto ti pise    if(PI[playerid][pAdmin] >= 6 && IsPlayerAdmin(playerid)) zamijeni sa    if(PI[playerid][pAdmin] >= 6 || IsPlayerAdmin(playerid))


A sad kad sam pokusao cmd /ah pa devlop ne mogu pise samo manuel kako to ?


Citat: Kima_FanTure poslato Mart 14, 2015, 10:58:20 PRE PODNE
A sad kad sam pokusao cmd /ah pa devlop ne mogu pise samo manuel kako to ?

Zato jer Developter je samo za igraca koji ima rank Developter, a to sam skuzi kako da si postavis :)

Citat: Don Region poslato Mart 14, 2015, 12:59:48 POSLE PODNE
Ljep edit ;)
Hvala :D

Gle roby ovako ubacio sam svoja auta i to mape menjam td i to i gledaj sad udjem bez lidera te org u auto i mogu ga voziti mozes mi pomoci molim te sta da uradim sorry sto smetam toliko  :'(
Poslednja Izmena: Mart 14, 2015, 18:52:29 POSLE PODNE od Kima_FanTure

Citat: Kima_FanTure poslato Mart 14, 2015, 18:45:18 POSLE PODNE
Gle roby ovako ubacio sam svoja auta i to mape menjam td i to i gledaj sad udjem bez lidera te org u auto i mogu ga voziti mozes mi pomoci molim te sta da uradim sorry sto smetam toliko  :'(
Reci mi za koju org zelis dodati vozila i koliko vozila

Imas fb da te add tamo cemo sve