[GM] Black Lights

Započeo ★ OneZero ★, Mart 03, 2015, 22:39:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sva auta menjam napravi za sva pa mi posalji

Citat: Joy poslato Mart 03, 2015, 23:21:24 POSLE PODNE
Po slikama,mape su dobre,TDovi dobri,pohvale za trud,ali ako postoji i jedan mod koji najvise mrzim,to je UP...

Tis prso obicni edit pohvale za trud al TDovi slabi mape ajd i nekako..


Sve je oke ali ne znam kako da se ulogujem kao Rcon admin? Dali ima neka posebna komanda ili se mora da u script filesu mora da podesi da si rcon admin?
Mod je odlican sve pohvale 10000/10

Moze li netko pojasniti kako radi taj RCON , ja upisem /rcon login 123 i server closed conectio ,isto kad upisem /rcon login i tu Å¡ifru koja pise u pwn  ,opet closed ???

Ne pise se "Developter" omg, tako je kad neko radi na modu a ne zna ni kako se sta pise, mogu misliti kakav je tek zbugan mod, btw smorili ste svi sa editima UP-a. 2/10

Citat: ZC_Bob poslato April 12, 2015, 15:14:29 POSLE PODNE
Ne pise se "Developter" omg, tako je kad neko radi na modu a ne zna ni kako se sta pise, mogu misliti kakav je tek zbugan mod, btw smorili ste svi sa editima UP-a. 2/10

Znam kako se pise, ali ja sam htio drugacije,a sve poznate bugove sam rijesio...

josipmarko i osmanlaw1234 idite u blrp.pwn nadjite SendRconCommand("rcon_password i tu mijenjate rcon password kako zelite, zatim kad to upisete pokazat ce vam se dialog u koji morate upisati tajnu sifru, a tajna sifra je 42419

Citat: Robyâ,,¢ poslato April 15, 2015, 01:30:52 PRE PODNE
Znam kako se pise, ali ja sam htio drugacije,a sve poznate bugove sam rijesio...

Lol, sad kao znas... Pa ako si znao sta onda pises pogresno? Ta rec nema apsolutno nikakvo znacenje ni na nasem a kamoli na engleskom... Ne mozes reci da si namerno tako stavio posto je glupo tako nesto uraditi namerno. Bezveze se pokusavas izvuci sa tim izgovorom ali opusteno samo, mene mod ne zanima i necu ga editovati posto imam svoj mod, ali kazem samo da trebas nauciti neke stvari pre nego sto uzmes da editujes mod. :)

Zasto admin ne moze?
Stavio sam tamo u "korisnici" da sam admin i kad dodjem na server nemogu niti jednu komandu koristit?
Molim za odgovor..
Inace mod je cista 10

Moras se ulogovat ko RCON Admin i onda /makeadmin
Mucio sam se s tim problemom al sam ga rijesio...


Dobar mod,ali treba srediti doljne tdove

Steta sto ima virus, te free verzije antivirusa nzm zasto uopste koristite kad nemate koristi od njih, samo vam usporavaju komp....