Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DBR ? Ilidza ? da vidim koje drustvo , mozda znam neke tamo :D
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

lol cevape bi rado  ;D i da, nisam mislio da se naÄ'eÅ¡ samnom, priznajem da sam klinac od 13 god, neg s rkom kad nevjerujes da ima 23 god. da se malo uvjeris  thumbsup
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

ni vremena xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

hahaha king vec ekipu i sve organiziro  ;D

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

ajde djecice moja mir...sta se svadjate tu!?...ovo je forum da bi ljudi sa svih servere medjusobno komunicirali a ne prijetili jedni drugima...ako se mislite svadjat to rjesite na msnu...

Na MSN ce se jos vise svadat  :)

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

ma razumijem bistrik...al stvarno nemojte...nije pravedno prema ostalima...

Hunt nek se i ostali ukljuce u njihovu svaduv :?

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

nekuzim te bazuka :exclaim: :?

Da se svi svadamo  :police:   >:(

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Jul 25, 2009, 13:50:00 POSLE PODNE
Citat: [LG]MoneY poslato Jul 25, 2009, 13:32:26 POSLE PODNE
Bistrik osli da se samnom nadjes u rl, rk je stavio dokaz da ima 23 godine zato stfu, idi kupaj ribice.
@edit To kad nas je 2 je bilo neki dan, bio crash *i wont flame anymore* a opet se vraca na svoje, pogledajte jjucer nama 26 vama 9 zato stfu..


uuuUuUuUu Dosao Chuck Norris..hahahahahahahahahahh hahhahh hahhhh hahhah


HAHAHAHAHH daj covjece upao sam sa stolice,pa nebi izasao ziv iz gracanice kad bi me tako covjece. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
..... te Gracanica ja zivim u Sarajevu idolu nisam ja onaj [RUS]RazoR..

Citat: [LG]MoneY poslato Jul 25, 2009, 21:00:05 POSLE PODNE
Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Jul 25, 2009, 13:50:00 POSLE PODNE
Citat: [LG]MoneY poslato Jul 25, 2009, 13:32:26 POSLE PODNE
Bistrik osli da se samnom nadjes u rl, rk je stavio dokaz da ima 23 godine zato stfu, idi kupaj ribice.
@edit To kad nas je 2 je bilo neki dan, bio crash *i wont flame anymore* a opet se vraca na svoje, pogledajte jjucer nama 26 vama 9 zato stfu..


uuuUuUuUu Dosao Chuck Norris..hahahahahahahahahahh hahhahh hahhhh hahhah


HAHAHAHAHH daj covjece upao sam sa stolice,pa nebi izasao ziv iz gracanice kad bi me tako covjece. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ahahahahhahahahaha ok "Gracanica mangupe :D" ok ti dovedes brata koji je 1 god iz "Gracanice" :D..

Correlli

Dosta je bilo dećki.

ma vi lg-ovici se smirite djeco draga....bogte taman se svadja smiri malo vi dodjete podjebajete dok nepopijemo banove svi

matejdz

Emir i Hunt, skratite jezik. Ban.