Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


pozz i dobrodoso, ak si novi a vidim po postovima valjda se ne varam  ;)




[CH]grudvo

molio bih administratora nikolu da me doda na msn [email protected] ili da mi neko da njegov msn moram nesto s njim popricati  ;D  angel

matejdz



 8)  Sta ima?
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






haha jadno, trebalo bi napravit novi balkan samp sa kojeg nisu svi sa CH...CH ovdje moze srat sta oce, a sad ja ovo napisem i dobim ban...haha  :laugh:
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

LoL mi iamo super zabavu svaki dan i bez usranih jadnih eventa...imamo sve sta vi nikad necete imat... thumbsup a sad mi ide ban da pogodim? haha
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

haha necu pijem novu coca colu zero! xd aj da se vas 2 naÄ'ete u rl pa cemo vidit ko je klinjo  thumbsup
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Bistrik osli da se samnom nadjes u rl, rk je stavio dokaz da ima 23 godine zato stfu, idi kupaj ribice.
@edit To kad nas je 2 je bilo neki dan, bio crash *i wont flame anymore* a opet se vraca na svoje, pogledajte jjucer nama 26 vama 9 zato stfu..
Poslednja Izmena: Jul 25, 2009, 13:34:17 POSLE PODNE od [LG]MoneY

haha sad kuzim zasto ovo pisu, rk ima i zenu i mozak i frendove i najbolji server, a vi nemate nista od toga pa tu serete  thumbsup
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Correlli

rk01 ima 23 godine, ali kao da ih nema po ponašanju. Šta se tiće žene, to neznam dali je oženjen ili ne, a da ima mozak? Ne baš.
Najbolji server? Jao crknit ću od smijanja.
Poslednja Izmena: Jul 25, 2009, 13:48:33 POSLE PODNE od Don Correlli

HAHA BISTRIK, javno si priznao da nemas muda 1vs1 nego da se branis kvartom  :P
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

a lol kolko ti god imas? ja 67 ali sam jos u formi   :-X
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

067-513-1454 zovi me da cujes moj glas , bolje ti za spas (LG - ovci )
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.