Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

M-Gun

cestitam svi spameri 30-ta stranica je ustanovljena
Poslednja Izmena: Maj 19, 2009, 18:08:19 POSLE PODNE od [CH]M-Gun

Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 19, 2009, 18:07:52 POSLE PODNE
cestitam svi spameri 30-ta stranica je ustanovljena
a ti najveci od njih ;D
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

M-Gun

pa ja sam lider spamera a dex je moja desna ruka a ti si pomocni dexu

DiEgo

bas ste dobar forum izabrali za spam...

r4z0r

Ma dosli ovamo da spamaju a scriptanje ih uopce i ne zanima xD ..

Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 19, 2009, 18:10:15 POSLE PODNE
pa ja sam lider spamera a dex je moja desna ruka a ti si pomocni dexu

Ja ovdje ne spammam zato zacepite


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: Dexter / CroHerzegovina ~ poslato Maj 19, 2009, 18:50:55 POSLE PODNE
Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 19, 2009, 18:10:15 POSLE PODNE
pa ja sam lider spamera a dex je moja desna ruka a ti si pomocni dexu

Ja ovdje ne spammam zato zacepite

Sta ste navaili nije ni 2 posta na stranici napravio...gun spammaj negdje drugde gledam zasto ti admini ne dadnu hladenje..al moderaor si a spammas ko lud umjesto da budes uzor...

Citat: [CH]Forbs poslato Maj 19, 2009, 19:07:26 POSLE PODNE
Citat: Dexter / CroHerzegovina ~ poslato Maj 19, 2009, 18:50:55 POSLE PODNE
Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 19, 2009, 18:10:15 POSLE PODNE
pa ja sam lider spamera a dex je moja desna ruka a ti si pomocni dexu

Ja ovdje ne spammam zato zacepite

Sta ste navaili nije ni 2 posta na stranici napravio...gun spammaj negdje drugde gledam zasto ti admini ne dadnu hladenje..al moderaor si a spammas ko lud umjesto da budes uzor...
Ma jest on uzot( suprotno od uzora) Znaci ljudi kako radi m-gun tako i vi samo obratno xD

Citat: ||-[NG]-BooSteR-|| poslato Maj 19, 2009, 18:02:44 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 05:00:53 PRE PODNE
Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.


Pre vise se ulizujes u dupe sopu ;)

Ni najmanje, ja i Sop smo skroz dobri, nazovimo to cyber prijatelji, jer dok on nije bio ni otvorio svoj server mi smo komunicirali i pomogao sam mu da otvori server, jer ja sam bio admin na jednom stranom serveru gdje je on igrao i tako smo poceli razgovarati i od tada se cesto cujemo i dok je jos ucio skriptati znao sam mu vise puta pomoci i to sad nije ulizivanje, on je meni pomogao i pomaze mi i ja isto tako njemu.

BooSteR

Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 19:28:38 POSLE PODNE
Citat: ||-[NG]-BooSteR-|| poslato Maj 19, 2009, 18:02:44 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 05:00:53 PRE PODNE
Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.


Pre vise se ulizujes u dupe sopu ;)

Ni najmanje, ja i Sop smo skroz dobri, nazovimo to cyber prijatelji, jer dok on nije bio ni otvorio svoj server mi smo komunicirali i pomogao sam mu da otvori server, jer ja sam bio admin na jednom stranom serveru gdje je on igrao i tako smo poceli razgovarati i od tada se cesto cujemo i dok je jos ucio skriptati znao sam mu vise puta pomoci i to sad nije ulizivanje, on je meni pomogao i pomaze mi i ja isto tako njemu.

gledaj,za 2 meseca......ostace ti samo CH na ovom 4umu

Pa ni to nije lose. Ako se to dogodi onda cu forum napraviti tako da ga mogu samo koristiti odredeni clanovi sa CH. Ali nece se to bas tako dogoditi to je sigurno jer ima jako puno ljudi koji zele skriptati, to mozda ti zelis ali igraci za NG imaju  zelju da nauce skriptati. I ti ne mozes njima zabraniti.

funky

njemu je krivo sto ce onda netko s NG.a doci ovdje i nauciti ono osnovno iskriptati i onda ce znati vise od njega...xD  ;) ;) onda nece biti tamo jedini koji zna napraviti kucu i bazu u mta  angel  rofl

Nece biti ljudi samo sa ch ovde,vjerujem da imas slooi u glavi pa vidis da se vecina tu ljudi sa ch potrudila bar nekako pomoc. i ako su nesto doobili dobili su to kao nagradu ya trud...Neznam sto ti tu ima bit krivo ljudi ce uvijek biti..svako bi zelio imat svoj server mada ni nezna sta je mod zelio bi ga imati..stoga nevjerujem da samo ima ljudi sa ch..Istina ch se bar potrudio svojim clanovima pokazati i obavijestit ih na sto boolji nacin o ovome....A tebi preporucujem da napravis jos koji restart pa da vidis da ce biti isto... ljudi prepoznaju kvalitetu...

BooSteR

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 20, 2009, 10:45:44 PRE PODNE
njemu je krivo sto ce onda netko s NG.a doci ovdje i nauciti ono osnovno iskriptati i onda ce znati vise od njega...xD  ;) ;) onda nece biti tamo jedini koji zna napraviti kucu i bazu u mta  angel  rofl


Popusi mi kurac,mogu da te naucim......pedercino glavata......mamicu ti jebem!

Daj nek neko ovog bisera ban....Jebiga nije ti niko kriv sto ti mjesecno 2 igraca dodu na server...