[Anketa] - Gradovi ili sela ?

Započeo elemental., Jul 07, 2014, 00:04:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo jedne zanimljive teme. Gdje je vama bolje igrati ? Na serveru čija je radnja u gradu ili na selu ?

Po meni selo jer se može odvijati bolji RP,i bar ja više uživam u selu :D

Grad. Ako je nekome stalo do RP-a onda ce to najbolje odraditi u gradu. Smucile su mi se price kada cujem decicu od 12-13 godina kako u gradu ne moze da se igra RP  :o Zvuci jako plitkoumno. GTA SA je pravljen je kao RL prica i itekako je moguce RP-ati u gradu, samo sto to kod nas zamire jer svi hoce pozicije. LS je pun lepih mesta i definitivno je grad za svacija cula, ima svega neophodnog za pravi RP server..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

meni je bolje selo, manje kuca, firma i svega pa se boris za sve, više se igraci susrecu dok u gradu svaki na drugoj strani grada, ali vecima balkanaca preferira grad, mada ja mislim da je razlog tome sto skoro pa i nema servera sa radnjama u selu


[FS]Rent
[FS] Vremenska prognoza
[TuT] PayDay
[TuT]PayDay sistem[UPDATED]
Moja Biografija

Respect:Mr.Gagi,FlasH,Streetboy,David (Sabljak) A.k.A SABO(T)
ÄŒovjek nije stvoren za poraze, moze biti unisten, ali ne i pobjeÄ'en!

grad. veći rp. prije san više bija za selo al više ne nema tu kruha na balkanu nikad neće uspit.

Svugde. Najbolji je roleplay kada pustis sisteme kroz celu mapu, kroz sva 3 grada, i kroz sva, koliko god da ih ima, sela.

Kada u svakom mestu imas sve, e tada server pocinje da lici na stvaran zivot.

Citat: Blaeks poslato Jul 07, 2014, 02:32:55 PRE PODNE
Svugde. Najbolji je roleplay kada pustis sisteme kroz celu mapu, kroz sva 3 grada, i kroz sva, koliko god da ih ima, sela.

Kada u svakom mestu imas sve, e tada server pocinje da lici na stvaran zivot.
Slozio bih se sa ovim uz to da moras imati normalne igrace :3

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D