Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Streetboy poslato April 14, 2015, 19:14:55 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 13, 2015, 23:36:51 POSLE PODNE
Sto je napravljeno, napravljeno je, SA-MP modifikacija je stara tacno 10 godina, ne kazem da ne moze vise nista tu da se doda, ali topla voda ne moze da se izmisli. SA-MPu ostaje jos par godina dok neka novija verzija GTA ne razvije MP mod, onda ce kao i cs 1.6 da se igra samo u manjim krugovima, sto je i logicno, ne traje nista vecno, pa ni jedna igrica..
Dobro,slazem se da je vecina stvari vec stvoreno,ali to ne znaci da nema prostora za nesto novo,svjedoci smo da se svakodnevno dolazi do nekih naucnih i tehnoloskih otkrica,ne bi me cudilo da se uskoro samp digne na "veci stepen".Smatram da GTA:SA ne moze da zamijeni ni jedna novija verzija jer je igrica sama po sebi legendarna..
Takodje mislim da joj ne predstoji buducnost cs-a,makar ne u iducih 5 godina,jer ogroman broj igra samp(pogledajmo samo ruske servere..),i dobro je to sto se stvari mijenjaju,dok npr na cs-u nisi imao sta da promijenis toliko drasticno...

Potpisujem, ali opet, y_less je udario neku bazu, koju bi malo ko osim njega napravio, ali nije tolika steta sto odlazi, ono sto je on napravio, ostaje, i dodavace se tu sigurno jos novih stvari od strane ostalih programera.

Pa pazi, i cs 1.6 je legendarna igrica, ali eto CS:GO je zamenjuje, a samim tim da GTA V ima istu mapu kao GTA SA i da je slicna radnja, nista nije neocekivano
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Uzecu nas primer, trenutne BS administracije. Kad smo dosli Streetboy i ja, za streetboy-a i nekako, ali za mene su svi mislili da nema mesta u timu i da ne mogu nista da uradim za BS.
Slicnu situaciju donekle vidim i tamo, Alex je otisao, ali doci ce neko novi za koga se mozda ne veruje da moze mnogo, a moze. Ne mora ovaj njegov odlazak nista da znaci.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Ma tesko ce to na balkanu da zazivi,posebno zato sto znas kakve racunarske komponente imamo,a za gta v treba jak komp..

Meni je smijesno kada vidim na officialnom forumu kako ljudi bukvalno placu sto je otisao,a pritom,mogu ruku dati da je tako,makar 30-40% njih ne zna sta he ustvari y_less napravio uopste,nego eto cisto vide svi zale pa i oni da se prikljuce..

To sto je obrisao radove to nista ne znaci,vec su neki upload-ovali te fajlove,znaci trazi se neko ko ce ih apdejtovati..

Citat: Streetboy poslato April 15, 2015, 01:04:57 PRE PODNE
Ma tesko ce to na balkanu da zazivi,posebno zato sto znas kakve racunarske komponente imamo,a za gta v treba jak komp..

Meni je smijesno kada vidim na officialnom forumu kako ljudi bukvalno placu sto je otisao,a pritom,mogu ruku dati da je tako,makar 30-40% njih ne zna sta he ustvari y_less napravio uopste,nego eto cisto vide svi zale pa i oni da se prikljuce..

To sto je obrisao radove to nista ne znaci,vec su neki upload-ovali te fajlove,znaci trazi se neko ko ce ih apdejtovati..
Nace se neko ko ce apdejtat sigurno, ko sto ce se i njegova zamjena nac, i mislim da ce to dobro doc sampu.  Vjerovatno ce bit vise novih ideja od te zamjene. Y_less je dosta toga napravio cak i previse za samp. Al sta je tu je, SAMP nece propast jos dosta dugo.
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Evo i mene nazad, sta ima novooooo?
Ima li ko od starih korisnika ovde?

Sto se tice Y_Less-a otisao jedan doci ce drugi.
Mislim da ce se on vratiti ponovo na SA:MP samo mu treba malo odmora od SA:MP-a.
Poslednja Izmena: April 15, 2015, 10:07:17 PRE PODNE od [UP:RP] gReeDy.aMx

Citat: Streetboy poslato April 15, 2015, 01:04:57 PRE PODNE
Ma tesko ce to na balkanu da zazivi,posebno zato sto znas kakve racunarske komponente imamo,a za gta v treba jak komp..

Meni je smijesno kada vidim na officialnom forumu kako ljudi bukvalno placu sto je otisao,a pritom,mogu ruku dati da je tako,makar 30-40% njih ne zna sta he ustvari y_less napravio uopste,nego eto cisto vide svi zale pa i oni da se prikljuce..

To sto je obrisao radove to nista ne znaci,vec su neki upload-ovali te fajlove,znaci trazi se neko ko ce ih apdejtovati..

Ma dobro, i za SA je nekad trebao jak komp, nije se SA:MP razvio odmah te prve godine (2005), vec je 90% SA:MP igraca sa ovih prostora pocelo da igra od 2010, 2011 pa na gore, malo nas je bilo koji smo ranije igrali, cak i ja nisam od pocetka, vec tamo od 2007 ili 2008 (najverovatnije).
Vidis koliko padaju cene kompova, igracemo svi, ako ne odmah onda za par godina, sta znas, mozda nam y_less sprema za GTA V nesto :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

mene zanima hoće li se moći YSI i sscanf koristiti normalno ili da tražim neÅ¡to drugo  :-\

Koliko sam čuo sscanf se neće moći...

@Greedy Dobro nam dosao nazad,jesi zakrzljao sto se skriptanja tice ili si dobar kao prije? :D

@Gotti Sto jeste jeste,ali ostajem pri tome da se samp ne moze zamijeniti,a kod nas balkanaca nesto novo sporo zazivi,a samp je "usao u vene" :D

Citat: branac_rocky poslato April 15, 2015, 12:03:23 POSLE PODNE
mene zanima hoće li se moći YSI i sscanf koristiti normalno ili da tražim neÅ¡to drugo  :-\

Koliko sam čuo sscanf se neće moći...
Zasto se ne bi mogli koristiti? Pretrazi pre svega mogucnost sscanf-a i ysi-a pa ces valjda provaliti da to sto si cuo nema veze sa vezom :D
Poslednja Izmena: April 15, 2015, 14:26:24 POSLE PODNE od Streetboy

Citat: Streetboy poslato April 15, 2015, 13:44:18 POSLE PODNE
@Greedy Dobro nam dosao nazad,jesi zakrzljao sto se skriptanja tice ili si dobar kao prije? :D
Videcemo, samo nadam se da cu brzo zavrsiti UP dok me nije prosla volja za SA:MP-om.

Citat: branac_rocky poslato April 15, 2015, 12:03:23 POSLE PODNE
mene zanima hoće li se moći YSI i sscanf koristiti normalno ili da tražim neÅ¡to drugo  :-\

Koliko sam čuo sscanf se neće moći...

Ne razumem sto ti mislis da nece, ili taj sto ti je to rekao. Kako god, sscanf i sve sto je radio Y_less ce raditi kao i do sada jer ti imas include fajlove i to je ono sto ti treba i to niko ne moze da edituje, barem ne Y_Less. A da ce ti on doci kuci i lupati po glavi da ti to ne koristis, sanse su 0%.

Ne brine mene taj njegov odlazak uopste, imam manje-vise sve to je potrebno i sa tim cu da radim.

Mene iskreno najvise brinu ovi mozgovi koji toliko mlate o tim nekim Y_less-ovim radovima, a jedino za sta su culi je sscanf i Y_ini. Ovo ostalo ne da nisu koristili, nego nisu ni upuceni sta se time radi. U svakom modu koji se objavi ima mozda 5-6 Y_less includa, a ovo ostalo se ne koristi uopste.
Tako da ljudi, opusteno, ne mlatite i radite normalno kao i do sad.
Cak i ako SA:MP odluci da se ugasi u potpunosti, vi imate pawno kao neki engine, imate GTA koji oni ne mogu da uklone i ugase, imate include koji ce uvek biti dostupni za vek i vekova jer ih ima na svakom "cosku", pa radite modove i uzivajte.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Da li imate neke ideje sta bi mogao da mapam? Eksterijer necega..  :)

Možel neko da pomogne oko  GTA V ?

Citat: HunTerS] link=topic=92436.msg632453#msg632453 date=1429612511]
Možel neko da pomogne oko  GTA V ?

Ako treba pomoc oko kupovine, onda pomoc trazimo zajedno. :D :D

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 20, 2015, 18:55:18 POSLE PODNE
Da li imate neke ideje sta bi mogao da mapam? Eksterijer necega..  :)

svoje gay roze sobe? lellll