Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Denis_Lapi poslato April 13, 2015, 18:15:06 POSLE PODNE
Probaj ti i gletalicu, da vidis koja cuda cini  ;)

Probao sam, ali ima i boljih stvari od toga  ;)




Istina je da Y_Less napusta SA:MP scenu, ali to nista ne menja, i dalje ima developera tj. beta testera koji za pare rade i dalje na novim update-ovima za SA:MP, izbrisao je svoje teme na oficijalnom forumu, ali garantujem da svaki treci SA:MPer ima njegove radove u nekoj skripti, fascikli i sl. tako da se uvek moze naci neki njegov plugin i sl., steta sto nas napusta, mogao je svasta uraditi ali jebiga, stariji je i dosadilo mu vise  :-X

Citat: branac_rocky poslato April 13, 2015, 18:32:19 POSLE PODNE
A mogao je otići kao gospodin i ostavit neÅ¡to iza sebe a ne izbrisati sve  :'( Ali Å¡ta je tu je,samo me zanima kako će dalje ići s obzirom da 90% servera koristi YSI.
Mislim da ce se svakak nastavit updateovi YSI sistema,jel i vama opet neradi oficijalni samp forum svaki drugi dan neradi :(

Da,istina je da je napustio samp,iz razloga sto je "navucen" na samp pa pokusava da ostavi sve za sobom..
Nego nebitno to sad,sto se tice njegovih radova,brzo ce se pojaviti na netu,tj jedan dio se vec pojavio,ali je poenta u tome sto je svoje radove zastitio licencom koja daje za pravo reuploadovanje svih njegovih radova.

Jedini problem je apdejtovanje tih radova,ali se nadam da ce se naci neka adekvatna zamjena ubrzo,zamjena definitivno ima,samo je pitanje da li ce ti ljudi prihvatiti da budu toliko angazovani u razvijanju sampa...
Poslednja Izmena: April 13, 2015, 20:18:55 POSLE PODNE od Streetboy


Citat: Streetboy poslato April 13, 2015, 20:17:33 POSLE PODNE
Da,istina je da je napustio samp,iz razloga sto je "navucen" na samp pa pokusava da ostavi sve za sobom..
Nego nebitno to sad,sto se tice njegovih radova,brzo ce se pojaviti na netu,tj jedan dio se vec pojavio,ali je poenta u tome sto je svoje radove zastitio licencom koja daje za pravo reuploadovanje svih njegovih radova.

Jedini problem je apdejtovanje tih radova,ali se nadam da ce se naci neka adekvatna zamjena ubrzo,zamjena definitivno ima,samo je pitanje da li ce ti ljudi prihvatiti da budu toliko angazovani u razvijanju sampa...

Sto je napravljeno, napravljeno je, SA-MP modifikacija je stara tacno 10 godina, ne kazem da ne moze vise nista tu da se doda, ali topla voda ne moze da se izmisli. SA-MPu ostaje jos par godina dok neka novija verzija GTA ne razvije MP mod, onda ce kao i cs 1.6 da se igra samo u manjim krugovima, sto je i logicno, ne traje nista vecno, pa ni jedna igrica..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zasto ne radi oficijalni SA-MP forum men već 2 dana :( ?

Citat: Martin. poslato April 14, 2015, 00:01:40 PRE PODNE
Zasto ne radi oficijalni SA-MP forum men već 2 dana :( ?

Meni trenutno radi, ali sam procitao u nekoj temi na tom forumu da je napad na celu tu njihovu, posebnu masinu i zato ne rade jos neki sajtovi koje oni drze..  :)


Citat: Gotti747 poslato April 13, 2015, 23:36:51 POSLE PODNE
Sto je napravljeno, napravljeno je, SA-MP modifikacija je stara tacno 10 godina, ne kazem da ne moze vise nista tu da se doda, ali topla voda ne moze da se izmisli. SA-MPu ostaje jos par godina dok neka novija verzija GTA ne razvije MP mod, onda ce kao i cs 1.6 da se igra samo u manjim krugovima, sto je i logicno, ne traje nista vecno, pa ni jedna igrica..
Dobro,slazem se da je vecina stvari vec stvoreno,ali to ne znaci da nema prostora za nesto novo,svjedoci smo da se svakodnevno dolazi do nekih naucnih i tehnoloskih otkrica,ne bi me cudilo da se uskoro samp digne na "veci stepen".Smatram da GTA:SA ne moze da zamijeni ni jedna novija verzija jer je igrica sama po sebi legendarna..
Takodje mislim da joj ne predstoji buducnost cs-a,makar ne u iducih 5 godina,jer ogroman broj igra samp(pogledajmo samo ruske servere..),i dobro je to sto se stvari mijenjaju,dok npr na cs-u nisi imao sta da promijenis toliko drasticno...

Citat: Streetboy poslato April 14, 2015, 19:14:55 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 13, 2015, 23:36:51 POSLE PODNE
Sto je napravljeno, napravljeno je, SA-MP modifikacija je stara tacno 10 godina, ne kazem da ne moze vise nista tu da se doda, ali topla voda ne moze da se izmisli. SA-MPu ostaje jos par godina dok neka novija verzija GTA ne razvije MP mod, onda ce kao i cs 1.6 da se igra samo u manjim krugovima, sto je i logicno, ne traje nista vecno, pa ni jedna igrica..
Dobro,slazem se da je vecina stvari vec stvoreno,ali to ne znaci da nema prostora za nesto novo,svjedoci smo da se svakodnevno dolazi do nekih naucnih i tehnoloskih otkrica,ne bi me cudilo da se uskoro samp digne na "veci stepen".Smatram da GTA:SA ne moze da zamijeni ni jedna novija verzija jer je igrica sama po sebi legendarna..
Takodje mislim da joj ne predstoji buducnost cs-a,makar ne u iducih 5 godina,jer ogroman broj igra samp(pogledajmo samo ruske servere..),i dobro je to sto se stvari mijenjaju,dok npr na cs-u nisi imao sta da promijenis toliko drasticno...

Ljubi te brat tako recitog. Bravo, potpisujem ovo!

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato April 14, 2015, 16:24:40 POSLE PODNE
www.wiki.sa-mp.com / www.forum.sa-mp.com ne rade, upravo zbog Bryantovog razloga.

Izgleda da ti imas neki posebni internet ili si u zabacenom selu daleko jako od nekog prijemnika, nikada ti nista ne radi, pre nije radio fejs samo tebi, ostalima jeste, zatim ovaj forum tebi nije radio i nekima, a nekima jeste, sada ti ne radi oficijalni forum, a meni je u to vreme kada si postavio odgovor radio..haha  :D

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 14, 2015, 20:50:06 POSLE PODNE
Citat: Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ poslato April 14, 2015, 16:24:40 POSLE PODNE
www.wiki.sa-mp.com / www.forum.sa-mp.com ne rade, upravo zbog Bryantovog razloga.

Izgleda da ti imas neki posebni internet ili si u zabacenom selu daleko jako od nekog prijemnika, nikada ti nista ne radi, pre nije radio fejs samo tebi, ostalima jeste, zatim ovaj forum tebi nije radio i nekima, a nekima jeste, sada ti ne radi oficijalni forum, a meni je u to vreme kada si postavio odgovor radio..haha  :D
Ni meni ne radi oficijalni forum, tako da nije do toga da li on živi u zabačenom selu ili u gradu.

Nije samo zbog toga, znam ja dobro gde on zivi i znam da nije u zabacenom delu nego centru, to sam iz sale rekao, nego njemu uvek nesto ne radi, a drugima radi, druzim se s njim dosta meseci i znam  ;)

Dokaz ( imate vreme dole ):



Poslednja Izmena: April 14, 2015, 21:14:57 POSLE PODNE od bryant ツ

Uh da se ja javim jednom
Samp Stories RP - 2023 - USKORO !

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 14, 2015, 21:13:48 POSLE PODNE
Nije samo zbog toga, znam ja dobro gde on zivi i znam da nije u zabacenom delu nego centru, to sam iz sale rekao, nego njemu uvek nesto ne radi, a drugima radi, druzim se s njim dosta meseci i znam  ;)

Dokaz ( imate vreme dole ):





Kao što bi Denis rekao: "Ljubi te brat tako rečitog.". :D
EDIT: E, a vjeruj mi da si u pravu za internet. Neku noć gledam neki film i svako malo se mora očitati a kad sam negdje kod druga, film 'leti', a kod mene full WiFi, kod druga 1-2 crtice. Jbg haha
Poslednja Izmena: April 14, 2015, 21:56:00 POSLE PODNE od єʟєɱєƞτąʟ