Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: TiXoR_ poslato April 06, 2015, 00:03:59 PRE PODNE
ja san bija užasan u osnovnoj po ocjenama takvu sam i srednju mogao upisat, jbg, šta je bilo bilo je, ko ne želi učit ide radit, ko voli učit ide učit i bude gospodin, to je tako.
Ne mora da znaci brate,dzaba ti 20 fakulteta ako nisi sposoban za to nesto,tj ako nemas organizaciju i slicno,i to potpisujem,oko mene ima milion primjera da je to istina...

Citat: Streetboy poslato April 06, 2015, 13:43:49 POSLE PODNE
Citat: TiXoR_ poslato April 06, 2015, 00:03:59 PRE PODNE
ja san bija užasan u osnovnoj po ocjenama takvu sam i srednju mogao upisat, jbg, šta je bilo bilo je, ko ne želi učit ide radit, ko voli učit ide učit i bude gospodin, to je tako.
Ne mora da znaci brate,dzaba ti 20 fakulteta ako nisi sposoban za to nesto,tj ako nemas organizaciju i slicno,i to potpisujem,oko mene ima milion primjera da je to istina...

+ dzaba ti ako nemas stelu, tako je na balkanu, prije ces van balkana dobiti posao.. msm znas i sam :D

Dajte mi neke ideje sta da mapam i da kasnije objavim sa kodovima ovde na forumu, ponestalo mi ideja koliko sam mapa radio, a nemam neke volje raditi glavne lokacije po deseti put  ;)  :)

P.S Eksterijer necega, mrsko mi interijere
Poslednja Izmena: April 06, 2015, 19:37:39 POSLE PODNE od bryant ツ

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 06, 2015, 19:37:21 POSLE PODNE
Dajte mi neke ideje sta da mapam i da kasnije objavim sa kodovima ovde na forumu, ponestalo mi ideja koliko sam mapa radio, a nemam neke volje raditi glavne lokacije po deseti put  ;)  :)

P.S Eksterijer necega, mrsko mi interijere
City Hall, banka, glavni park,spawn,hotel :D
Napravi ono sto ce ti bit zabavno radit...


nešto im valjda server ne valja pa guši malo, dešava se meni tako često pa ne radi ni wiki samp :D
~ Server Pernambucho Roleplay ~
Forum : ~ http://pernambucho.com/ ~
Facebook :~ https://www.facebook.com/events/331686430351597 ~

Owner : JA :D

Ni meni ne radi uopste,ne znam do cega je,i ja se zacudih kad vidjeh da ne radi juce..

Ni meni ne radi forum, jos od sinoc mi ne radi, u stvari otvorio mi sinoc pola stranice i nece dalje nista..  ::)

ko zna šta je. ne pratim ga često, pa možda rade temu ili nešto, ko zna.

Citat: TiXoR_ poslato April 07, 2015, 22:17:56 POSLE PODNE
ko zna šta je. ne pratim ga često, pa možda rade temu ili nešto, ko zna.
Ne vjerujem da je tema, nisu je menjali 100 godina,nece ni sad :D

Videli od nas da smo sredili temu pa rade i oni xD  :D ;D
Poslednja Izmena: April 07, 2015, 22:26:05 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Mogli bi novu temu da odrade, ova im, kao sto kaze Streetboy, stoji vec 100 godina..  :D

Citat: Denis_Lapi poslato April 07, 2015, 22:25:41 POSLE PODNE
Videli od nas da smo sredili temu pa rade i oni xD  :D ;D

kad su tebe doktora i keru vidjeli kako radite, odmah oni moramo biti bolji, mission impossible

Citat: TiXoR_ poslato April 07, 2015, 22:32:00 POSLE PODNE
kad su tebe doktora i keru vidjeli kako radite, odmah oni moramo biti bolji, mission impossible

Tixore ne ulizuj se !  :D




Salaaa  ;)
Poslednja Izmena: April 07, 2015, 22:46:30 POSLE PODNE od bryant ツ

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 07, 2015, 22:44:44 POSLE PODNE
Citat: TiXoR_ poslato April 07, 2015, 22:32:00 POSLE PODNE
kad su tebe doktora i keru vidjeli kako radite, odmah oni moramo biti bolji, mission impossible

Tixore ne ulizuj se !  :D




Salaaa  ;)

muči, ulizujen se keri, da prekine nam pokazivati novije dizajnove koje radi gdje uvijek stavlja od denisa profil, oćz da mene malo reklamira