Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: bryant ãƒ,, poslato April 04, 2015, 20:12:07 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 04, 2015, 19:38:34 POSLE PODNE
Sta ima ljudi,skripta li ko sta sem elemental? :D

Mapa se samo i to malo nesto, kod tebe?  :)

Kod mn obaveze oko maturskog ispita i tako to,pa slabo stizem,ali odradim ponesto iz meraka,kad imam slobodnog vremena...
Opao broj igraca samp-a,a?

Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 11:06:29 PRE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato April 04, 2015, 20:12:07 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 04, 2015, 19:38:34 POSLE PODNE
Sta ima ljudi,skripta li ko sta sem elemental? :D

Mapa se samo i to malo nesto, kod tebe?  :)

Kod mn obaveze oko maturskog ispita i tako to,pa slabo stizem,ali odradim ponesto iz meraka,kad imam slobodnog vremena...
Opao broj igraca samp-a,a?

meraka? za šta završavaš?
dašta je nego opa


Pa da,iz meraka,slabo sam ja igrao ikada sampa,jesam u pocetku na balkan ulice jedno vrijeme,ali ne toliko dugo..Kazem iz meraka jer volim da uradim nesto novo,prosto me cini srecnim,nebitno da li je samp ili programiranje..

Kako mislis sta zavrsavam?


Citat: TiXoR_ poslato April 05, 2015, 17:32:41 POSLE PODNE
pa koju Å¡kolu? za Å¡ta?
Gimnazija,opsti smjer,pa sad za dvije nedelje imamo ispit iz srpskog jezika,pa onda za mjesec matematika i 2 izborna,tako da ima bas dosta da se uci :D
Poslednja Izmena: April 05, 2015, 19:53:20 POSLE PODNE od Streetboy

Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 19:52:43 POSLE PODNE
Citat: TiXoR_ poslato April 05, 2015, 17:32:41 POSLE PODNE
pa koju Å¡kolu? za Å¡ta?
Gimnazija,opsti smjer,pa sad za dvije nedelje imamo ispit iz srpskog jezika,pa onda za mjesec matematika i 2 izborna,tako da ima bas dosta da se uci :D


na koji ćeš faks

Elektrotehnicki,samo i dalje razmisljam o smjeru,imam 2-3 solucije...
ti si zavrsio faks ili?

Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 20:30:12 POSLE PODNE
Elektrotehnicki,samo i dalje razmisljam o smjeru,imam 2-3 solucije...
ti si zavrsio faks ili?

fino. ne. lel. ja san završija srednju školu, trogodišnju s tim možeš drkat kurac i tuć glavom od zid. lel.
zaposlio sam se u firmi, radim velika centralna grijanja, klima komore, svašta nešto veliko :D

To je fin zanat,makar kod nas u cg je fino placen,a ja npr sa srednjom ne mogu nista da radim,tj mogu ali nemam neki zanat za koji sam se opredijelio..

Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 17:09:19 POSLE PODNE
Pa da,iz meraka,slabo sam ja igrao ikada sampa,jesam u pocetku na balkan ulice jedno vrijeme,ali ne toliko dugo..Kazem iz meraka jer volim da uradim nesto novo,prosto me cini srecnim,nebitno da li je samp ili programiranje..

Kako mislis sta zavrsavam?

Kako si se zvao na BURPG?
--------Moj youtube kanal(klik na sliku)--------

Citat: Wilco poslato April 05, 2015, 21:29:14 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 17:09:19 POSLE PODNE
Pa da,iz meraka,slabo sam ja igrao ikada sampa,jesam u pocetku na balkan ulice jedno vrijeme,ali ne toliko dugo..Kazem iz meraka jer volim da uradim nesto novo,prosto me cini srecnim,nebitno da li je samp ili programiranje..

Kako mislis sta zavrsavam?

Kako si se zvao na BURPG?

E bgm to je tesko pitanje,davno je to bilo,nesto malo prije nego je dejan ubacio onaj gta rp edit...
Mislim da je bilo ime Ivan_Uskokovic,makar mi se cini...

Citat: Streetboy poslato April 05, 2015, 21:27:56 POSLE PODNE
To je fin zanat,makar kod nas u cg je fino placen,a ja npr sa srednjom ne mogu nista da radim,tj mogu ali nemam neki zanat za koji sam se opredijelio..
težak, al plaćen dobro kao majstor, a ja sma tek početnik. pa znam tak je i ovde s gimnazijom, kita u usta, zar ne:D


edit:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=17455
najbolji potpis na balkan sampu
Poslednja Izmena: April 05, 2015, 23:59:14 POSLE PODNE od TiXoR_

Ako mislis da ne upijes faks,onda je bas zajebano,a ako ces na faks onda je najbolje resenje,jer kod nas je neuporedivo bolja gimnazija od ostalih,bas puno vise znanja steknes nego na nekom zanatu,jedini je problem eto sto nemas opredijeljenu sferu koja te zanima pa da znas sve o tome..

Citat: Streetboy poslato April 06, 2015, 00:01:53 PRE PODNE
Ako mislis da ne upijes faks,onda je bas zajebano,a ako ces na faks onda je najbolje resenje,jer kod nas je neuporedivo bolja gimnazija od ostalih,bas puno vise znanja steknes nego na nekom zanatu,jedini je problem eto sto nemas opredijeljenu sferu koja te zanima pa da znas sve o tome..


ja san bija užasan u osnovnoj po ocjenama takvu sam i srednju mogao upisat, jbg, šta je bilo bilo je, ko ne želi učit ide radit, ko voli učit ide učit i bude gospodin, to je tako.