Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: S4int poslato Novembar 07, 2014, 11:46:48 PRE PODNE
Momci evo mene kako je dns?...

Odlicno,veceras idem da primim prvu stipendiju zato sto smo moj tim i ja osvojili prvo mesto na SOSOV (Olimpijada Vojvodine nesto kao) i zato cemo mesecno dobijati novac,presrecan,kako je kod tebe  :)  ;)

Citat: #bryant poslato Novembar 07, 2014, 15:22:29 POSLE PODNE
Citat: S4int poslato Novembar 07, 2014, 11:46:48 PRE PODNE
Momci evo mene kako je dns?...

Odlicno,veceras idem da primim prvu stipendiju zato sto smo moj tim i ja osvojili prvo mesto na SOSOV (Olimpijada Vojvodine nesto kao) i zato cemo mesecno dobijati novac,presrecan,kako je kod tebe  :)  ;)
ma ja, predpostavljam oko 10000 eura

Citat: #bryant poslato Novembar 07, 2014, 15:22:29 POSLE PODNE
Citat: S4int poslato Novembar 07, 2014, 11:46:48 PRE PODNE
Momci evo mene kako je dns?...

Odlicno,veceras idem da primim prvu stipendiju zato sto smo moj tim i ja osvojili prvo mesto na SOSOV (Olimpijada Vojvodine nesto kao) i zato cemo mesecno dobijati novac,presrecan,kako je kod tebe  :)  ;)
Cestitam, samo naprijed. :)

Citat: Blaeks poslato Novembar 07, 2014, 15:56:24 POSLE PODNE
Citat: #bryant poslato Novembar 07, 2014, 15:22:29 POSLE PODNE
Citat: S4int poslato Novembar 07, 2014, 11:46:48 PRE PODNE
Momci evo mene kako je dns?...

Odlicno,veceras idem da primim prvu stipendiju zato sto smo moj tim i ja osvojili prvo mesto na SOSOV (Olimpijada Vojvodine nesto kao) i zato cemo mesecno dobijati novac,presrecan,kako je kod tebe  :)  ;)
ma ja, predpostavljam oko 10000 eura
100e smo dobili na pocetku,a od sledeceg meseca tj. naredne cetiri godine koliko cemo ici u srednju skolu dobijamo 50e mesecno.
Imam 15 godina i ovo je za mene fenomenalno,iovako ne znam sta cu sa tim parama,stedecu  ;D  ;)

Citat: Lenon poslato Novembar 07, 2014, 18:07:19 POSLE PODNE
Citat: #bryant poslato Novembar 07, 2014, 15:22:29 POSLE PODNE
Citat: S4int poslato Novembar 07, 2014, 11:46:48 PRE PODNE
Momci evo mene kako je dns?...

Odlicno,veceras idem da primim prvu stipendiju zato sto smo moj tim i ja osvojili prvo mesto na SOSOV (Olimpijada Vojvodine nesto kao) i zato cemo mesecno dobijati novac,presrecan,kako je kod tebe  :)  ;)
Cestitam, samo naprijed. :)
Hvala  :)

Neznam sta je ovo i de da se javim pa sam vamo.Posaljem nekom poruku i ne dobijam odgovor uopste.Poslo sam drugu vamo na forum pm i on meni odgovori ja ne dobijem tu poruku.Jos smo i pricali preko skajp tad nece u opste poruke zezaju


Citat: TiXoR_ poslato Novembar 08, 2014, 21:37:16 POSLE PODNE
o čemu ti?
Koliko ja njega razumem, hoce da kaze da mu ne radi slanje poruka clanovima..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Tacno to denise a i ne vidim ko mi sta posalje

Pozdrav momci treba mi pomoc jednog skriptera koji se bas razumije u  pawno mada mi viÅ¡e treba neko ko se razumije u pawno ko editor nego jezik tako da neko ako može pomoć :D

Slobodno piÅ¡ite ovdje, neće vas niko pojest..  :P

Kako ste mi vi? Vidim niste baš aktivni xd
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Pozdrav,ovako ja sam admin na UG i imam problem znaci bio je update i meni je na serveru sve radilo perfektno i ona poslje update ulazim ja i pocelo mi je lagat strasno pitam skriptera do tebe je on kaze a nikome ne laga samo meni i ja krenem reinstall win8 kad sam ga reinstall idem ja instalirat samp i instaliram ga i opet laga obrisem taj gta i skinem drugi i opet mi laga znaci pokusao sam svasta gledao tutove po YT ali nista mi nije pomoglo pa bih vas molio ako itko ima neku ideju ili zna kako ovo rijesit da mi javi na PM.

Hvala

Citat: [UG]Cross poslato Novembar 20, 2014, 00:57:23 PRE PODNE
Pozdrav,ovako ja sam admin na UG i imam problem znaci bio je update i meni je na serveru sve radilo perfektno i ona poslje update ulazim ja i pocelo mi je lagat strasno pitam skriptera do tebe je on kaze a nikome ne laga samo meni i ja krenem reinstall win8 kad sam ga reinstall idem ja instalirat samp i instaliram ga i opet laga obrisem taj gta i skinem drugi i opet mi laga znaci pokusao sam svasta gledao tutove po YT ali nista mi nije pomoglo pa bih vas molio ako itko ima neku ideju ili zna kako ovo rijesit da mi javi na PM.

Hvala

Za to postoji podforum nazvan Pomoć oko samp klijenata
Member since Oktobar 02, 2013, 22:25:17 poslijepodne






Citat: Drobnjak poslato Novembar 20, 2014, 16:24:02 POSLE PODNE
Oće nekad nešto da se desi ?
Idi po pivo, mozda ti se usput nesto, desi xD  :D

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Fol se malo aktivir'o ovaj chat?
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!