Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa haj da se i ja javim nakon dugo vremena:D

Kako ste, kako ide sa forumom? Ima li kakvih promjena?

Citat: TiXoR_ poslato Oktobar 31, 2014, 14:43:15 POSLE PODNE
ch je zakon i bez globala i s globalom, jednostavno ta jserver će uvik ostat zampaćen i znat će se da je najbolji
Slazem se ali CH je propao nakon sto je otisao Nikola(RED).

Citat: Blaeks poslato Oktobar 30, 2014, 23:32:51 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato Oktobar 30, 2014, 23:06:18 POSLE PODNE
Polako ljudi,bice opet jedan dio stare ekipe na raspustu :) Posebno ako snijeg bude velik pa se ne mogne iz kuce izaci :D
to govoris skoro svako godine, kao da je ovo forum na smenu.. nikako da shvatis da se vremenom sve menja, pa tako i ljudi ovde
Realno jeste forum na smjenu za stare clanove foruma,koji su nas relativno napustili,mora se neko jednostavno vratiti pa makar na tih nedelju-dvije..





Pozdrav drustvo,sta se radi?   ;)

Ja trenutno malo ucim,a i malo mapam usput  ;D

Ljudi, SAMP vam je propao, stvarno ne znam kako to neko vise moze igrati, haj prije 4-5 godina, al sace 2015 godina., kanite se tih no-lajferskih sranja :P bavit cete se tim sranjem( igranjem, mapanjem, skriptanjem) odredjeno vrijeme kao i ja i onda skontas na sta si vrijeme trosio, ima nekih ovdje igraju samp 12+ sati na dan, glupost

Citat: Artieâ,,¢ poslato Novembar 01, 2014, 23:55:02 POSLE PODNE
Ljudi, SAMP vam je propao, stvarno ne znam kako to neko vise moze igrati, haj prije 4-5 godina, al sace 2015 godina., kanite se tih no-lajferskih sranja :P bavit cete se tim [cenzura]m( igranjem, mapanjem, skriptanjem) odredjeno vrijeme kao i ja i onda skontas na sta si vrijeme trosio, ima nekih ovdje igraju samp 12+ sati na dan, [cenzura]ost
Ne vidim zasto je samp glupost i skriptanje. Svaki ima nadje neki nacin da pokaze neko svoje umece. Ljudi, nemojte da mesate skriptanje sa gluposcu, nije to glupost ako neko ima svest o meri u kojoj to radi. To sto postoje pojedinci koji u tome vide neku "buducnost" pa provode veliki deo dana na kompu, ne znaci da su svi takvi. Jednostavno mapanje i skriptanje je jedan vid umetnosti. Ispoljavanje kreacije kroz to uopste nije lose. Cak sta vise, skriptanje je povecava mogucnost razmisljanja ako se nesto radi od samog pocetka bez icije pomoci.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Artieâ,,¢ poslato Novembar 01, 2014, 23:55:02 POSLE PODNE
Ljudi, SAMP vam je propao, stvarno ne znam kako to neko vise moze igrati, haj prije 4-5 godina, al sace 2015 godina., kanite se tih no-lajferskih sranja :P bavit cete se tim [cenzura]m( igranjem, mapanjem, skriptanjem) odredjeno vrijeme kao i ja i onda skontas na sta si vrijeme trosio, ima nekih ovdje igraju samp 12+ sati na dan, [cenzura]ost

Sjeti se kad si ti pocinjao igrati samp, bio ti je zabavan i proveo si dosta vremena igrajuci ga. E upravo tako i sada mnogi drugi pocinju da ga igraju i zabavno im je.. Tako da ne pisi gluposti....

Sta ima momci, kako stoje stvari?Nije me bilo bar dva meseca :D
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Bas sam trazhio vasheg foruma, onog u vezi dizajn foruma, mogu li ga dobit ?
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2014, 13:59:53 POSLE PODNE od Дарко Јорданов

Citat: Artieâ,,¢ poslato Novembar 01, 2014, 23:55:02 POSLE PODNE
Ljudi, SAMP vam je propao, stvarno ne znam kako to neko vise moze igrati, haj prije 4-5 godina, al sace 2015 godina., kanite se tih no-lajferskih sranja :P bavit cete se tim [cenzura]m( igranjem, mapanjem, skriptanjem) odredjeno vrijeme kao i ja i onda skontas na sta si vrijeme trosio, ima nekih ovdje igraju samp 12+ sati na dan, [cenzura]ost
Svako ima neko svoje misljenje. I ja se slazem da ne treba provoditi toliko vremena dnevno samo na SAMPu,pogotov igrajuci na jednom serveru svo vreme..Ali barem polovina,a mozda i manje,igra zbog druzenja i zabave. Naprimer,ja igram zato sto ,kao sto je rekao Denis,pokazujem svoju kreativnost praveci mape. Bio sam u administraciji na nekoliko poznatijih servera i stekao sam tako jako mnogo prijatelja sa kojima sam i dan danas dobar. Tako da ne mora da znaci da svi "bleje" po 12h na serveru tj. da se pucaju,kradu,pljackaju i sl. Igra jeste zastarela ali je ujedno i MP igra gde mozes upoznati dosta prijatelja u virtuelnom svetu,iako vec imas u RL dosta prijatelja..  ;)  :-\

Citat: Darko Jordanov poslato Novembar 02, 2014, 13:59:25 POSLE PODNE
Bas sam trazhio vasheg foruma, onog u vezi dizajn foruma, mogu li ga dobit ?
wut