Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ti sto kazes da skriptanje nije glupost upucaj se, obicno gubljenje vremena, idi van popij sok sa rajom, haj bar da C++ ili tako nesto ucis, od pawna nista nema, a ovaj sto kaze da je meni bilo zabavno kada sam samp poceo tek igrati, pa jeste bilo je, zato sam i naveo godinu, sada ce 2015 a vi se i dalje zadrzavate na toj igrici, to je ostarilo, ja sam ga igrao prije 4-5 godina, a to za upoznavanje virtualnih prijatelja, nikakve koristi, 80% sampera su do 15 godina, nez sta se imam sa djecom druziti preko interneta.

Citat: Darko Jordanov poslato Novembar 02, 2014, 13:59:25 POSLE PODNE
Bas sam trazhio vasheg foruma, onog u vezi dizajn foruma, mogu li ga dobit ?
To vise nije u sklopu naseg foruma, taj forum je prodao bivsi admin ovog foruma nekom drugom, Chris.

Artie,vidi se da nemas pojma o cemu pricas.
Pawno je veoma koristan programski jezik,ako se tako moze nazvati,a sama osnova mu je C.
Nije tacno da je to cisto gubljenje vremena iz razloga sto razvijas logiku,a takodje imas i petlje,nizove itd koje mozes upotrijebiti u svakom programskom jeziku ili pak matematici..

Drugo sto si rekao da je samp gubljenje vremena,jeste ako si na kompu 20/24h,a ako si 2-3h onda je sasvim okej,cak je i korisno jer je naucno dokazano da djeca koja igraju igrice imaju bolje razvijena cula zapazanja,lakse resavaju stvari jer imaju vise solucija kojim idu itd itd..

Btw to su djeca od 12-13god vecinom,sta ce oni raditi po kafica/diskoteka?

Citat: Streetboy poslato Novembar 04, 2014, 20:35:30 POSLE PODNE
Artie,vidi se da nemas pojma o cemu pricas.
Pawno je veoma koristan programski jezik,ako se tako moze nazvati,a sama osnova mu je C.
Nije tacno da je to cisto gubljenje vremena iz razloga sto razvijas logiku,a takodje imas i petlje,nizove itd koje mozes upotrijebiti u svakom programskom jeziku ili pak matematici..

Drugo sto si rekao da je samp gubljenje vremena,jeste ako si na kompu 20/24h,a ako si 2-3h onda je sasvim okej,cak je i korisno jer je naucno dokazano da djeca koja igraju igrice imaju bolje razvijena cula zapazanja,lakse resavaju stvari jer imaju vise solucija kojim idu itd itd..

Btw to su djeca od 12-13god vecinom,sta ce oni raditi po kafica/diskoteka?
PAWN * je skripterski  jezik http://en.wikipedia.org/wiki/Pawn_(scripting_language) , a PAWNO je editor

Citat: Streetboy poslato Novembar 04, 2014, 20:35:30 POSLE PODNE
Artie,vidi se da nemas pojma o cemu pricas.
Pawno je veoma koristan programski jezik,ako se tako moze nazvati,a sama osnova mu je C.
Nije tacno da je to cisto gubljenje vremena iz razloga sto razvijas logiku,a takodje imas i petlje,nizove itd koje mozes upotrijebiti u svakom programskom jeziku ili pak matematici..

Drugo sto si rekao da je samp gubljenje vremena,jeste ako si na kompu 20/24h,a ako si 2-3h onda je sasvim okej,cak je i korisno jer je naucno dokazano da djeca koja igraju igrice imaju bolje razvijena cula zapazanja,lakse resavaju stvari jer imaju vise solucija kojim idu itd itd..

Btw to su djeca od 12-13god vecinom,sta ce oni raditi po kafica/diskoteka?
A ima i matorih konja od 19 godina koji i dalje igraju i to je vec druga prica posto poznajem jednog. Za klince i nije lose njima je to zanimljivo ali neko stariji nema sta da provodi tu. Mene samp kao igrica licno nikada nije zanimao, a najvise sam odigrao na BU 32h i to je bilo to, a skriptanje je bila druga prica ali licno bih voleo da nikada nisam ni poceo nista u vezi toga.

To je vec druga prica,ali takvih je primjera malo na srecu..
Nisam ni ja nikada imao previse afiniteta prema sampu,vise je to bilo ono da napravis nesto novo i tako to :)
A dobro,ti si druga prica,ti si vjv imao za cilj da nas zadivis,da vidimo sta je sve moguce u sampu :D

pa to vam i kazem, nemam nista protiv ove djece do 15 g. sto igraju SAMP i ta sranja, al ima ih ovdje 50% koji su stariji od 17-18 godina a stalno skriptaju i trose vrijeme na gluposti( necu da navodim, a mogu nabrojati najmanje 15-20 likova na forumu), i nemoj mi toga 2-3 h dnevno, znam ja kako je skriptati, ako ti pravis neki mod i da ga radis 2-3 h dnevno uspio bi zavrsiti za 10 mjeseci :P, to kad pocne ne zna prestati

Citat: Blaeks poslato Novembar 03, 2014, 21:59:36 POSLE PODNE
Citat: Darko Jordanov poslato Novembar 02, 2014, 13:59:25 POSLE PODNE
Bas sam trazhio vasheg foruma, onog u vezi dizajn foruma, mogu li ga dobit ?
To vise nije u sklopu naseg foruma, taj forum je prodao bivsi admin ovog foruma nekom drugom, Chris.
A mogu li dobiti link od taj forum ?

Citat: Darko Jordanov poslato Novembar 05, 2014, 09:10:44 PRE PODNE
Citat: Blaeks poslato Novembar 03, 2014, 21:59:36 POSLE PODNE
Citat: Darko Jordanov poslato Novembar 02, 2014, 13:59:25 POSLE PODNE
Bas sam trazhio vasheg foruma, onog u vezi dizajn foruma, mogu li ga dobit ?
To vise nije u sklopu naseg foruma, taj forum je prodao bivsi admin ovog foruma nekom drugom, Chris.
A mogu li dobiti link od taj forum ?
na ovom forumu ne

Zzz raja, ja sam novi :)
Internet zarada - PaidVest
Zaradite: www.paidverts.com/ref/Amar77



Posto se ovaj chat malo zacutao da probamo da pokrenemo neku temu.
Naime, mislim da je vecina cula o Behance skupu u Beogradu. Tema neka bude "Sta mislite o Behance sajmu i koliko ce vas otici da obidje ovaj sajam dizajna?"

Bez eksternih linkova molim.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Evo, ako nekoga interesuje, CH se otvara ovog meseca, tako je sabo rekao.

Citat: Shoorty poslato Novembar 05, 2014, 19:56:03 POSLE PODNE
Evo, ako nekoga interesuje, CH se otvara ovog meseca, tako je sabo rekao.

super