Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Kad bude na vestima DJ Drobnjaka publika gadjala flasama haha :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D



Pozdrav momci sta se radi ja konacno zavrsio sezonu i postao no lifer opet :D
Evo jedan snimak sto me snimali :)
https://www.youtube.com/watch?v=tekkij9PXOc&feature=youtu.be#

Ja zadužen za svakodnevno pokretanje GL-a.
Oćemo li noćas ? Ja i dalje stojim iza toga da ne smijete da pričate jer se bojite ove sisice Blaeksa.  :D





Nisam, nemam vremena za to. Videcu ako budem imao vremena :)


Zanima me ljudi kakva su desavanja na balkanskom sampu ? nisam igrao od 5 meseca 2012 godine pa sam sada planirao da se vratim malo... ?

Bolje nemoj sad je puno gore od 2012 sad se nezna ko pali ko gasi na servere. Mozes na ruku da izbrojis servere koj koliko toliko lice na rp servere. Ja sam odustao od rp servere pre jednu godinu ponekad uletim na neki cod tdm da izrokam neko. 

Citat: Schwarz poslato Avgust 17, 2014, 02:03:49 PRE PODNE
Bolje nemoj sad je puno gore od 2012 sad se nezna ko pali ko gasi na servere. Mozes na ruku da izbrojis servere koj koliko toliko lice na rp servere. Ja sam odustao od rp servere pre jednu godinu ponekad uletim na neki cod tdm da izrokam neko.
znaci ne moze se nigde posteno igrati ?

Citat: Blaeks poslato Avgust 17, 2014, 02:12:48 PRE PODNE
Citat: Schwarz poslato Avgust 17, 2014, 02:03:49 PRE PODNE
Bolje nemoj sad je puno gore od 2012 sad se nezna ko pali ko gasi na servere. Mozes na ruku da izbrojis servere koj koliko toliko lice na rp servere. Ja sam odustao od rp servere pre jednu godinu ponekad uletim na neki cod tdm da izrokam neko.
znaci ne moze se nigde posteno igrati ?
Ako ces pošteno da igraš NG:RP je server za to ima puno naših skoro 25 posto servera su naši ;)

Citat: MexoTheBoss poslato Avgust 17, 2014, 02:14:52 PRE PODNE
Citat: Blaeks poslato Avgust 17, 2014, 02:12:48 PRE PODNE
Citat: Schwarz poslato Avgust 17, 2014, 02:03:49 PRE PODNE
Bolje nemoj sad je puno gore od 2012 sad se nezna ko pali ko gasi na servere. Mozes na ruku da izbrojis servere koj koliko toliko lice na rp servere. Ja sam odustao od rp servere pre jednu godinu ponekad uletim na neki cod tdm da izrokam neko.
znaci ne moze se nigde posteno igrati ?
Ako ces pošteno da igraš NG:RP je server za to ima puno naših skoro 25 posto servera su naši ;)
Imas mnogo bolje solucije kao ls-rp bone country rp