Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: TiXoR_ poslato Avgust 15, 2014, 13:31:47 POSLE PODNE
za šta ozvučenje?
Pero nam je DJ :D Sad ce vec profesionalni biti,mislim bio je i do sada(ovo da me ne smara posle :D) samo je sada nabavio to brutalno ozvucenje :D

aha dada ja glean koji k ozvučenja šta ćemu hahha. baš mi je drago uživaj drobnjak, šalji linkove mixeva kad počnu!! :)

Vec je odradio 2-3,objavio ih je pre,sad ce tek da se meraci :)

Citat: TiXoR_ poslato Avgust 15, 2014, 14:51:00 POSLE PODNE
aha dada ja glean koji k ozvučenja šta ćemu hahha. baš mi je drago uživaj drobnjak, šalji linkove mixeva kad počnu!! :)
Hvala, Å¡aljem na PM kasnije.  :D


Citat: Streetboy poslato Avgust 14, 2014, 20:18:55 POSLE PODNE
Citat: Drobnjak poslato Avgust 14, 2014, 15:24:55 POSLE PODNE
Kako je mrtav glavni razgovor. To je sigurno zbog onog Blaeksa.

Kako ste, Å¡ta se radi ? Evo ja danas pukao 700eura za ozvučenje  :D

Opaaa siso,a ja se cudim sto ne odgovaras citav dan na skype :D
Aj neka je sa srecom,dosta si i cekao na to :)

Hvala bratola <3

Kakvo si ozvucenje kupio i sta imas jos od opreme :D

Može mi neko preporučit RP server, da je otvoren ili uraÄ'en global prije ne viÅ¡e od mjesec dana.
Gledao sam recenzije i isprobao pola, nije mi se ni jedan posebno svidio.
Po mogućnosti nl mod, al' i ne mora bit, hvala.

Ljudi ja sam trenutno u carstvu instrumenata. Kod kuma sam u Austriji, a on se pre bavio ozbiljno muzikom. Isao je na turneje sa Metallicom itd.. Tako da u stanu imam sve moguce instrumentre. Fender Jazz Bas koji vredi preko 2500e, kopiju Gibson gitare koja takodje mnogo vredi, par akusticnih gitara koje su fenomenalne. Ko se razume u instrumente shvatice me o cemu pricam.

Inace Drobnjak bio sam u jednoj velikoj prodavnici tj. u velikom trznom centru i naisao sam na neke miksete koje su markirane kao Armin Van Burenove tj. ima njegovo ime na njima, moze da se isproba pa smo se ja i burazer malo zezali njome. Ako te interesuje mogu slike da ti posaljem, inace imam slikano jos puno dobrih mikseta, ako se bavis time i znaci ti to nesto mogu da ti posaljem slike..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: D3J@|\| poslato Avgust 15, 2014, 16:37:08 POSLE PODNE
Kakvo si ozvucenje kupio i sta imas jos od opreme :D
2 zvučnika 15 inča, 8 oma, po 400W ( Jedan je 400W ), i pojačalo od 2x400W ( Za 8 oma ), tako da sam uskladio to jedno sa drugim..

Citat: Denis_Lapi poslato Avgust 16, 2014, 00:14:22 PRE PODNE
Ljudi ja sam trenutno u carstvu instrumenata. Kod kuma sam u Austriji, a on se pre bavio ozbiljno muzikom. Isao je na turneje sa Metallicom itd.. Tako da u stanu imam sve moguce instrumentre. Fender Jazz Bas koji vredi preko 2500e, kopiju Gibson gitare koja takodje mnogo vredi, par akusticnih gitara koje su fenomenalne. Ko se razume u instrumente shvatice me o cemu pricam.

Inace Drobnjak bio sam u jednoj velikoj prodavnici tj. u velikom trznom centru i naisao sam na neke miksete koje su markirane kao Armin Van Burenove tj. ima njegovo ime na njima, moze da se isproba pa smo se ja i burazer malo zezali njome. Ako te interesuje mogu slike da ti posaljem, inace imam slikano jos puno dobrih mikseta, ako se bavis time i znaci ti to nesto mogu da ti posaljem slike..
Lapi Å¡alji slike na PM, volio bih to da vidim  :)

Ajde Drobnjak pa da me pozdravis kad budes glavni na Sensation :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


Citat: Streetboy poslato Avgust 16, 2014, 01:22:04 PRE PODNE
Citat: [UW]Levuâ,,¢ poslato Avgust 16, 2014, 01:15:28 PRE PODNE
Ajde Drobnjak pa da me pozdravis kad budes glavni na Sensation :D
Cus on glavni,pa gde si to cuo?  :D :D
Ma dao mi 100e

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D