Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Blaeks poslato Jul 25, 2014, 00:39:56 PRE PODNE
zato sto su cenzurisani, logicno
Pa uvijek me zanimao razlog cenzure :P :D

pa jednostavno, ne postuju forum i pravila foruma

Ae cepajte komentare, prihvatam sve kritike, ocene,. http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=93874
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Zar je ovo moguće da je bleks samo tako obrisao sve one postove iako su ispravni ? Strašno, pa zar je to ovdje svakodnevica? koliko vidim na ovom forumu vlada diktatura i samovolja - anarhija, forsiranje štovanja administracije kao božanstva, bkte imam osječaj kao da sam u sjevernoj koreji, a ne na forumu balkan sampa, hvala momci na odgovorima, ali odmah sam izgubio volju za posječivanje ovog foruma, razlog: neljubaznost, bahatost, i neozbljnost administratora što donekle mogu i tolerirati s obzirom na njegovu dob..

obrisao sam ti komentare zato sto sto ovde neces leciti svoje komplekse, neka svi slobodnu znaju da sam ih pobrisao, zato sto vas ima gomila koji ste nezadovoljni balkan sampom, i onda jedan od vas pokrene pricu o tome kako je ovo propala zajednica, krene blatiti ch, i tako mu se pridruzi banda bs protivnika, a komentari su pobrisani zato da se niko ne bi vise uplitao u svadju niti da se svadja vise nastavlja, a tebe niko ne tera da posecujes ovaj forum, naravno mi smo tu ako ti nesto treba u vezi SA:MPa, a na ovo ostalo ti necu odgovarati, ipak ne razumem znacenje tih reci zbog svojih godina, kada porastem, odgovoricu ti...

...Neno...





Alo ljudi, sta ste se ugasili ? :D

Citat: Blaeks poslato Jul 27, 2014, 15:14:04 POSLE PODNE
Alo ljudi, sta ste se ugasili ? :D
Nesmijem pisati od tebe cujem da nas vrebas  :'(
Poslednja Izmena: Jul 27, 2014, 15:16:59 POSLE PODNE od C++
69