Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel zna neko gde ja na CH forum mogu da trazim da mi kazu sifru sa acc jer sam je zaboravio, a tesko da cu da se setim..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Jul 19, 2014, 18:45:58 POSLE PODNE
Jel zna neko gde ja na CH forum mogu da trazim da mi kazu sifru sa acc jer sam je zaboravio, a tesko da cu da se setim..

Evo ga: http://croherze.com/forum/forumdisplay.php?146-Problemi-s-lozinkom!

Evo nesto za one koji vole pravi RAP. Poslusajte ovaj remix, odlican je  ;)
YouTube

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Izvinjavam se sto pisem ovdje ali imali iko stari mod afrike dok smo vlasnici bili ja i n0nE bio je objavljen al nmg da ga nadjem nikako ako neko ima ljubazan da ga ima ili da zna link nek mi send




Za sve ljubitelje House i Trance muzike evo jedan live sa Tomorrowland-a. Sve je uzivo, slusajte i uzivajte.

Ja inace ne slusam bas ovu muziku ali bre ovim ne mogu da ostanem ravnodusan



[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Zabranjeno je reklamirati u Glavnom razgovoru, postavljati bilo kakve linkove i slicno tome.


Pregledao: Denis_Lapi
Poslednja Izmena: Jul 22, 2014, 21:51:54 POSLE PODNE od Denis_Lapi

Ljudi, pa gde ste vi, sta se radi? Danasnja tema neka bude "Najplaceniji/Najbolji sezonski (letnji) poslovi"
Ima li vas koji radite, koliko ste placeni i ima li uopste posla?

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Ja radim B|
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).



imal neki skripter i maper zainterosovan da radimo mod za server nas ?


Citat: Accardoâ,,¢ poslato Jul 24, 2014, 03:31:27 PRE PODNE
Ova vrucinu me ubija :D

Lep server u potpisu, koji ti nick mozda te znam xd.
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

okanite se zabranjenih servera reklamirati ovde, kad vas lepo molim...

Djole ja ti pricam da se okanis droge a ti nis hahasgahhs :D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


ma je, ja ih zamolim da poskidaju te servere iz potpisa, a niko nista... dok ne postanes strog niko te ne shvata ozbiljno
Poslednja Izmena: Jul 24, 2014, 14:53:31 POSLE PODNE od Blaeks