Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.




Jao jaoo, pa Ä'e si Blaeksa naÅ¡ao hvalit, evo ga već se uobrazio.  :(

kod frenda igro  gta 5 i opet mi dosla zelja da zaigram samp :D al sad moram samo rjesit taj error sta mi izbacuje pa eto mene na nekom serveru :P
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Panameru citaj ti bolje PM-ove..
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: [AG]panameR. poslato Jul 09, 2014, 17:00:19 POSLE PODNE
kod frenda igro  gta 5 i opet mi dosla zelja da zaigram samp :D al sad moram samo rjesit taj error sta mi izbacuje pa eto mene na nekom serveru :P
Jesi ziv ti :D
Gledam one tvoje besne objave na fejsu :D

Gledate li utakmicu Nizozemska - Argentina ?
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: TIR poslato Jul 09, 2014, 22:40:18 POSLE PODNE
Gledate li utakmicu Nizozemska - Argentina ?
raspad sistema u bukvalnom smislu... setaju se po terenu i vracaju loptu golmanima

Prosto nemogu vjerovati da je Nizozemska kalkulirala. Van.Gaal je trebao cuvati ovog golmala za penale.jer ovaj koji je branio penal u larijeri nije obranio.
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

gdje stavlja Vlaara prvog da puca pored onakvih igraca? 3. izmjenu je morao napraviti jer je bilo prerizicno da ceka penale pa da Krula stavlja, a i s odmornim Huntelaarom je htio napast i zavrsit utakmicu, bilo je sansi ali eto, steta, navijao sam za Holandjane..

Citat: ShocK_ poslato Jul 09, 2014, 22:38:51 POSLE PODNE
Citat: [AG]panameR. poslato Jul 09, 2014, 17:00:19 POSLE PODNE
kod frenda igro  gta 5 i opet mi dosla zelja da zaigram samp :D al sad moram samo rjesit taj error sta mi izbacuje pa eto mene na nekom serveru :P
Jesi ziv ti :D
Gledam one tvoje besne objave na fejsu :D
jesi vidio 12 iljada lajkova na mom profilu hahhaha :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Speedy poslato Jul 10, 2014, 01:10:15 PRE PODNE
gdje stavlja Vlaara prvog da puca pored onakvih igraca? 3. izmjenu je morao napraviti jer je bilo prerizicno da ceka penale pa da Krula stavlja, a i s odmornim Huntelaarom je htio napast i zavrsit utakmicu, bilo je sansi ali eto, steta, navijao sam za Holandjane..

Ajde sto stavi Vlaara da puca,nego oni argenticni ko invalidi pucaju a holandjanin nista da skine!
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Zašto se ovaj forum malo ne oživi? Promijeni forum tema, dodaju nove teme za raspravu, itd. Ako Đuro nema vremena za to, neka postavi nekog u koga ima povjerenja i nekog tko ima znanja da oživi forum.

Last nick: Paradox

Citat: Joey_ poslato Jul 10, 2014, 18:52:00 POSLE PODNE
Zašto se ovaj forum malo ne oživi? Promijeni forum tema, dodaju nove teme za raspravu, itd. Ako Đuro nema vremena za to, neka postavi nekog u koga ima povjerenja i nekog tko ima znanja da oživi forum.
ne brini, radimo na tome, nadam se da ces uskoro videti novine