[FS]-FaceBook TextDraw 0.1

Započeo -Makaveli-, Jun 21, 2014, 14:05:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime FilterSkripte: FaceBook TextDraw 0.1
Vreme izrade:1.5h
Slike/Video:

Edit/0:Od 0 ..
Credits: Lik sto je napravio TextDraw Editor :D

Dakle ovo sam onako radio,i nije nesto posebno..uostalom to mi je 1. rad u TD-editoru,nisam koristio Ipelomax jer sam jos na obicnom td editoru :D..uradio sam previse td-ova cisto radi vjezbe..iako sam znatno manje mogao uradit tdova a da bude bolje..

ps.ps.Te greske u nepreciznosti sto se vide na slici su ispravljene..
Download: http://pastebin.com/8gGaKP2J



Iskreno, ni ne liči na fejsbuk. Ja sam isto pravio iz dosade, ali je bio identičan toliko da si stvarno mislio da si na fbu. U Ipleomaxu je mnogo bolje i lakse raditi, bar meni. Al' za prvi put, oke. :)

Citat: joXy_# poslato Jun 21, 2014, 18:51:39 POSLE PODNE
Iskreno, ni ne liči na fejsbuk. Ja sam isto pravio iz dosade, ali je bio identičan toliko da si stvarno mislio da si na fbu. U Ipleomaxu je mnogo bolje i lakse raditi, bar meni. Al' za prvi put, oke. :)
Znam,ovo sam iskreno iz dosade poceo..i bilo je kasno u noc tako da mi je bilo svejedno kako ce biti haha a Ipelomax je dakako mnogo bolji i sigurniji i sve..al o5 dzaba i ipelomax ako se nema kreativnosti :D

sve u svemu njet lose
TUTORIALI :

Big Respect: " C++ "  (Majke mi nepamtim boljeg moderatora pawno sekcije, dada Blaeks je nekad bio :P)


haha, svaka tebi čast na ideji i na realizaciji, ali ovo nije FS :)


lv

*

Lepo .. Ali zapitajte se .. Da li je ovo potrebno imati na serveru :D Mislim, svaka tebi cast na trudu.. Ali ovo je skroz nepotrebno :D
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Citat: |LaZaRe^ic| poslato Jun 26, 2014, 11:55:09 PRE PODNE
Lepo .. Ali zapitajte se .. Da li je ovo potrebno imati na serveru :D Mislim, svaka tebi cast na trudu.. Ali ovo je skroz nepotrebno :D
Sto sta fali od ovoga moze da se napravi opasan rp da se ide iz intenet caffe-a ili cak iz kuce ako imas racunar i kao pravi fb bila bi luda ideja :D
Inace veoma zanimljivo :D



lv

*

Citat: ShocK_ poslato Jun 26, 2014, 21:39:07 POSLE PODNE
Citat: |LaZaRe^ic| poslato Jun 26, 2014, 11:55:09 PRE PODNE
Lepo .. Ali zapitajte se .. Da li je ovo potrebno imati na serveru :D Mislim, svaka tebi cast na trudu.. Ali ovo je skroz nepotrebno :D
Sto sta fali od ovoga moze da se napravi opasan rp da se ide iz intenet caffe-a ili cak iz kuce ako imas racunar i kao pravi fb bila bi luda ideja :D
Inace veoma zanimljivo :D

To sam hteo i ja :D Ali sam odustao, puno je to posla ..
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Ma ide to kad se uhoda :D :D axxai kad ovo skriptas ide to samo :D samo malo je bitno uc u shemu :D