Novi server balkana

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Jun 29, 2010, 19:02:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Sad cemo da vidimo taj server  8)
Poslednja Izmena: Jun 29, 2010, 19:08:33 POSLE PODNE od Antonio1

UuUuuUuUuU Puno informacija o SRV si nam dao! ! !

Ocaran sam opisom  ???



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    Evo malo da ga opisem..imas pravo

    Radi se o RolePlay Serveru-sto znaci (za one koje neznaju) simulacija stvarnog zivota

    Organizacije
    PD
    FBI
    S.W.A.T
    Bolnica
    Vlada LS-a
    HRT Studio
    Taxi Company
    Licenser

    Bande/mafije
    Surenos gang
    Signatra mafia
    Hitman
    Le Vice Mafia

    Pravila su kao i na svakom drugom RolaPlay serveru
    Znaci MG,DM,DriveBy...itd
    Oni koji neznaju neka mi se jave na serveru

    Na serveru jos radimo..dodaju se kuce..bizzovi..i jos puno toga

    ownershipowi auta su na /v(ozilo),ako ste igrali
    CroHerzu onda znate a ako ne objasnit cu

    Forum Na forumu jos radimo..bit ce gotov za 2-3 dana

    Nadam se da vam je ovo za sada dovoljno informacija a ostatak cete vidjeti na serveru
    HVALA NA PAŽNJI!



    Sretno sa serverom.  Carrera dobar ti sig. "Alen Mekic  Croherza Player"     :) 
    Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
    ..   


    Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

    Decko, necu ti gasiti nadu, ali sve je receno, i reci cu ti da od ovog servera nece biti nista nazalost, ali ti mogu pozeliti srecu, sretno.
    Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
    http://www.genius-gaming.com

    Citat: Filipo poslato Jun 29, 2010, 20:47:25 POSLE PODNE
    Decko, necu ti gasiti nadu, ali sve je receno, i reci cu ti da od ovog servera nece biti nista nazalost, ali ti mogu pozeliti srecu, sretno.

    Prema kojim kriterijima ti odredjujes dali ce neki server uspjet ili propast? ...
    & da, odakle ti pravo da govoris za necji server da nema nade... sjeti se geniusa, botu jedan
    Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

    Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

    Citat: [ED] ZicMortal poslato Jun 29, 2010, 21:08:20 POSLE PODNE
    Citat: Filipo poslato Jun 29, 2010, 20:47:25 POSLE PODNE
    Decko, necu ti gasiti nadu, ali sve je receno, i reci cu ti da od ovog servera nece biti nista nazalost, ali ti mogu pozeliti srecu, sretno.

    Prema kojim kriterijima ti odredjujes dali ce neki server uspjet ili propast? ...
    & da, odakle ti pravo da govoris za necji server da nema nade... sjeti se geniusa, botu jedan


    Od kako se otvorio vidim 2 igrača na serveru, ista, već sa lvlom 11 -.-'

    pa doso covijek prvi ap dobi nagradu..dodjite i vi trebaju mi leaderi
    HITNO!!!!!

    nek mi se javi ko je bio na serveru dok me nije bilo
    Poslednja Izmena: Jun 29, 2010, 22:21:47 POSLE PODNE od Kruno1407

    Citat: Kruno1407 poslato Jun 29, 2010, 19:21:35 POSLE PODNE
    Radi se o RolePlay Serveru-sto znaci (za one koje neznaju) simulacija stvarnog zivota


    OMG ovi su mi najbolji! ! !

    Citat: [ED] ZicMortal poslato Jun 29, 2010, 21:08:20 POSLE PODNE
    Citat: Filipo poslato Jun 29, 2010, 20:47:25 POSLE PODNE
    Decko, necu ti gasiti nadu, ali sve je receno, i reci cu ti da od ovog servera nece biti nista nazalost, ali ti mogu pozeliti srecu, sretno.

    Prema kojim kriterijima ti odredjujes dali ce neki server uspjet ili propast? ...
    & da, odakle ti pravo da govoris za necji server da nema nade... sjeti se geniusa, botu jedan

    Kakvim kriterijima? Pa razmisli malo ima GM. Koji je ama bas niÅ¡ta... Samo je doÄ'i organizacije i ownership... I nadalje vidiÅ¡ i sam kako vodi taj svoj server po njegovim komentarima. I ima pravo rec da nema nade za server jer je to njegovo miÅ¡ljenje koje ja djelim s nnjim.
    Poslednja Izmena: Jun 30, 2010, 02:46:16 PRE PODNE od iYoko |v.2.0



      O meni:
      Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

      Mape:
      Tutoriali: [/list]