[LS:RP] Last Step Roleplay - PREZENTACIJA ZEMLJISNIH POSEDA/IMANJA (#3)

Započeo Zivko, April 22, 2014, 20:34:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


eXtra odradjeno,pohvale.
-      @ Mirzerian_06     -


You wanna play a game? Alright.

Koliko znam,a znam.
Zito se seje rucno???????
-Fault.

Zito se zanje sa traktorom??????
-Fault.

Dobijes 3000 tako sto si ga poznjeo i prodao a gde si ga prodao hahah.

3/10.

Citat: Dobrica poslato April 22, 2014, 22:19:02 POSLE PODNE
Koliko znam,a znam.
Zito se seje rucno???????
-Fault.

Zito se zanje sa traktorom??????
-Fault.

Dobijes 3000 tako sto si ga poznjeo i prodao a gde si ga prodao hahah.

3/10.

ljubomorna duso odjebi samo napred zivko :)

Najjace je sto ovi sto negativno komentarisu zapravo ne bi ni pomislili na ovakav neki sistem, ali zato znaju da ispravljaju i ostavljaju lose komentare :) Svako ima svoj ukus, a vama koji ste nas pohvalili, HVALA!
Last Step Roleplay

Vlasnik : Zivko
Skripter : Vuzimir
Mapper : Ryder & Jakisic

FB Stranica : https://www.facebook.com/LastStepRoleplay?ref=ts&fref=ts

YT Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCTizLrn2LiHX5wsLGFN46_g/videos

Citat: .ılllı.[RCG]Lamont A.k.A Boca.ılllı. poslato April 22, 2014, 22:42:11 POSLE PODNE
Citat: Dobrica poslato April 22, 2014, 22:19:02 POSLE PODNE
Koliko znam,a znam.
Zito se seje rucno???????
-Fault.

Zito se zanje sa traktorom??????
-Fault.

Dobijes 3000 tako sto si ga poznjeo i prodao a gde si ga prodao hahah.

3/10.

ljubomorna duso odjebi samo napred zivko :)
zasto da odjebe ? decko je samo uprostio i objasnio, ja se slazem sa njim

Citat: Blaeks poslato April 23, 2014, 03:11:13 PRE PODNE
Citat: .ılllı.[RCG]Lamont A.k.A Boca.ılllı. poslato April 22, 2014, 22:42:11 POSLE PODNE
Citat: Dobrica poslato April 22, 2014, 22:19:02 POSLE PODNE
Koliko znam,a znam.
Zito se seje rucno???????
-Fault.

Zito se zanje sa traktorom??????
-Fault.

Dobijes 3000 tako sto si ga poznjeo i prodao a gde si ga prodao hahah.

3/10.

ljubomorna duso odjebi samo napred zivko :)
zasto da odjebe ? decko je samo uprostio i objasnio, ja se slazem sa njim

I ja se slažem...kao što sam i skomentirao i na videu...50 posto systema je mapa ostalo su 2 pickupa 2 vozila i 3 checkpointa...možda. i je zabavno jednom posijati i to al kasnije postaje dosadno...nobovi će ovaj sistem pohvaliti jer neznaju da može i bolje...
Al ajde pokazat će vam balkan nation kao šta sam vam pokazao sa punovoriginalnih sistema koji su 10 puta bolji od vasijih tako i sa systemom imanja...;)

Slazem se sa Balkan Nation skripta nista posebno nije iskusni skripteri poput Nationa , Raplaya , Dimija , Denima i sl. uradili bi to mozda za nekih 15 20 30 min . i da dodam jos jedan fail sijo cim ga zasejes izbije odma? :D
Happy

Citat: Lenon poslato April 23, 2014, 10:33:31 PRE PODNE
Citat: BalkaNation poslato April 23, 2014, 09:56:17 PRE PODNE
nobovi će ovaj sistem pohvaliti jer neznaju da može i bolje...

Ovdje se komentarise sta je uradjeno, ja sam mu predlozio sta da izmjeni kako bi bilo malo malo realnije ali naravno ima tu jos da se dosta toga uradi, opet ponavljam ovdje se komentarise ono sto je URADJENO..


Prema tebi ni jedan sistem sto neko objavi ne bi trebao dobiti pozitivan komentar jer kao i sve ostalo u zivotu moze bolje....


I ne kontam sto se osuli paljbu po njegvom radu, fino mu recite sta mu ne valja i sta treba jos da doda a ne ovako...

Dobro mozda sam to malo previse bio grub, ali mislio sam komentirati prema razini prezentacije moda. Prezentira se kao da je nesto extra a zapravo i nije, server se prezentira da je najbolji a na kraju dolaze ovakvi systemi.

Ocekivao sam nesto dinamicnije; leveli farma, vise vozila na kupnju, vise vrsta proizvoda, veletrznica, dinamicno pravljenje farmi (postavljanje objekata itd)... Ovo iskreno i nije bas nesto za pohvaliti se...

Zivko javi mi se u PM ili na TS jedan dan pa cu ti dati par ideja, imam ih milion al ne stignem od posla napraviti ja pa eto barem ti da napravis... :)

Ne trebaju meni nikakve tvoje ideje, video sam kako si prosao sa tvojim Balkan Nationom, prema tome, pozdrav :) Napravi bolje ako umes...
Poslednja Izmena: April 23, 2014, 14:16:26 POSLE PODNE od Zivko
Last Step Roleplay

Vlasnik : Zivko
Skripter : Vuzimir
Mapper : Ryder & Jakisic

FB Stranica : https://www.facebook.com/LastStepRoleplay?ref=ts&fref=ts

YT Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCTizLrn2LiHX5wsLGFN46_g/videos


Citat: Zivko poslato April 23, 2014, 03:06:22 PRE PODNE
Najjace je sto ovi sto negativno komentarisu zapravo ne bi ni pomislili na ovakav neki sistem, ali zato znaju da ispravljaju i ostavljaju lose komentare :) Svako ima svoj ukus, a vama koji ste nas pohvalili, HVALA!
Davno sam pravio sistem zemljista ima godinu ipo dana. Ali sa tim zemljistem je igrac mogao da radi sta zeli bio je ogroman broj mogucnosti (Mislim cak da sam nekome i pokazivao) i izgledalo je lepo samo kao i uvek ja taj server nisam ni zavrsio do kraja niti otvorio... Ali sve u svemu imate armiju igraca iza sebe i to je njima dovoljno posto vecina verovatno ne zna da skripta. Nije lose imali ste ideju samo realizacija je mogla bolje.
Poslednja Izmena: April 23, 2014, 15:43:04 POSLE PODNE od [BD <3] Mr.Gagi


Citat: Zivko poslato April 23, 2014, 14:15:53 POSLE PODNE
Ne trebaju meni nikakve tvoje ideje, video sam kako si prosao sa tvojim Balkan Nationom, prema tome, pozdrav :) Napravi bolje ako umes...

S mojim Balkan Nationom sam prosao lose jer ga nisam reklamirao, mislio sam da ce balkanci cijeniti originalne skripte ali oni cijene samo ako im das admina ili neki nebitni rank, pare i imovinu...

Al ajde za mjesec dana cu predstaviti system imanja ali na Balkan Nation stil pa cemo viditi ko je bolji...al pogledaj mole ostale skripte i usporedi ih sa svojima pa ces viditi da nemas sanse protiv mene :)

I te kako imam :) Videcemo, uporedicemo servere.

Ostali, hvala na pohvalama!
Poslednja Izmena: April 24, 2014, 01:41:14 PRE PODNE od Zivko
Last Step Roleplay

Vlasnik : Zivko
Skripter : Vuzimir
Mapper : Ryder & Jakisic

FB Stranica : https://www.facebook.com/LastStepRoleplay?ref=ts&fref=ts

YT Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCTizLrn2LiHX5wsLGFN46_g/videos