[LS:RP] Last Step Roleplay - PREZENTACIJA ZEMLJISNIH POSEDA/IMANJA (#3)

Započeo Zivko, April 22, 2014, 20:34:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: BalkaNation poslato April 24, 2014, 00:05:07 PRE PODNE
Citat: Zivko link=topic=87699.msg589818#msg589818 date=139825mooooorrrrrrrooooonnnniiiiiiiiiiiiiii
Ne trebaju meni nikakve tvoje ideje, video sam kako si prosao sa tvojim Balkan Nationom, prema tome, pozdrav :) Napravi bolje ako umes...

S mojim Balkan Nationom sam prosao lose jer ga nisam reklamirao, mislio sam da ce balkanci cijeniti originalne skripte ali oni cijene samo ako im das admina ili neki nebitni rank, pare i imovinu...

Al ajde za mjesec dana cu predstaviti system imanja ali na Balkan Nation stil pa cemo viditi ko je bolji...al pogledaj mole ostale skripte i usporedi ih sa svojima pa ces viditi da nemas sanse protiv mene :)
Smaras i kurcis se vise od mene. Ako zelis da dokazes da skriptas bolje od nekoga onda pobedi nekog od najboljih, a ne da napadas tamo gde ces verovatno i dobiti. Ponasas se kao neki klinac. I bas iz tih razloga nisi ni uspeo sa serverom jer da bi uspeo moras prvo biti neko i nesto u sampu i da te ljudi cene.

Citat: [BD <3] Mr.Gagi poslato April 24, 2014, 07:59:34 PRE PODNE
Citat: BalkaNation poslato April 24, 2014, 00:05:07 PRE PODNE
Citat: Zivko link=topic=87699.msg589818#msg589818 date=139825mooooorrrrrrrooooonnnniiiiiiiiiiiiiii
Ne trebaju meni nikakve tvoje ideje, video sam kako si prosao sa tvojim Balkan Nationom, prema tome, pozdrav :) Napravi bolje ako umes...

S mojim Balkan Nationom sam prosao lose jer ga nisam reklamirao, mislio sam da ce balkanci cijeniti originalne skripte ali oni cijene samo ako im das admina ili neki nebitni rank, pare i imovinu...

Al ajde za mjesec dana cu predstaviti system imanja ali na Balkan Nation stil pa cemo viditi ko je bolji...al pogledaj mole ostale skripte i usporedi ih sa svojima pa ces viditi da nemas sanse protiv mene :)
Smaras i kurcis se vise od mene. Ako zelis da dokazes da skriptas bolje od nekoga onda pobedi nekog od najboljih, a ne da napadas tamo gde ces verovatno i dobiti. Ponasas se kao neki klinac. I bas iz tih razloga nisi ni uspeo sa serverom jer da bi uspeo moras prvo biti neko i nesto u sampu i da te ljudi cene.

Čovjek sve objasnio, trebaš se spustiti na zemlju previše se kurčiš misliš da si svu pamet ove zemlje pokupio...

Ako ti je do kurčenja onda nemoj se sa pawn programskim jezikom jer on je ništa pored drugih!
100% bi izgubio u nekom drugom programskom jeziku jer u pawn-u imaš sve "servirano"...

Jedino bih te podržao za to što kažeš da balkanski samper ne cjene unikatnost nego poziciju i imovinu!




Mislim da na tim malim imanjima nije baÅ¡ prikladni da sijeÅ¡ neku vrstu žitarica (jer kad sijeÅ¡ trebalo bi da bude u velikim količinama da bi imao profita i ako nije u sopstvene svrhe - konzumiranje a ne prodavanje) i da bi system tih malih imanja trebao biti viÅ¡e tipa farmica da možeÅ¡ kupiti krave ili tipa nekog voćnjaka gdje  kupijeÅ¡ stabljike voćki i može se tu mnogo toga uraditi (inače ovaj sistem imam u planu uraditi već duže vrijeme tako da je moguće da ću ga ubrzo krenut radit :D ).

Što bi se reklo "Uvijek može bolje", vidi se da se trudiš da imaš unikata :)
Sretno u daljnjem radu, da ne završi kao mnogi projekti/serveri...
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Gagi, donekle se slazem sa tobom, ali mislim da Vuzi definitivno nije za potcenjivanje, i da bi nation vrlo lako i ovu bitku izgubio :)
Last Step Roleplay

Vlasnik : Zivko
Skripter : Vuzimir
Mapper : Ryder & Jakisic

FB Stranica : https://www.facebook.com/LastStepRoleplay?ref=ts&fref=ts

YT Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCTizLrn2LiHX5wsLGFN46_g/videos

Sistem je trenutno low, sa mogucnostima SAMP-a moze to mnogo bolje...
Pre svega ce biti vise RP i zabavnije da se traktor i masine moraju kupiti , onda ko jos danas sadi zito rucno , i zetva se vrsi sa kombajnom , ovo su neke osnovne stvari koje su se trebale uraditi o naprednim da ne pricam...
Ideja nije ni unikatna Dowla je ovo poceo raditi na jednom modu pa je stao, stoga 6/10.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

ahahaha e moj Levu :) Nikad se neces promeniti, zavist te unisti.
Last Step Roleplay

Vlasnik : Zivko
Skripter : Vuzimir
Mapper : Ryder & Jakisic

FB Stranica : https://www.facebook.com/LastStepRoleplay?ref=ts&fref=ts

YT Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCTizLrn2LiHX5wsLGFN46_g/videos

Citat: Zivko poslato April 24, 2014, 20:31:27 POSLE PODNE
ahahaha e moj Levu :) Nikad se neces promeniti, zavist te unisti.
pa eto zasto ti je krivo sto neko daje svoje misljenje isto tako ni po meni nije nesto uskoro cu raditi jedan od takvih systema koji ce bit implementiran do samog kraja..
Pokusaj da prihvatis da uvek ima bolje i uvek moze bolje...
69

lock zato sto se ponasate kao stoka koja ne moze da prihvati da je nula u skriptanju pa od sebe pravi mozgove 21 veka, svi ste vi isti, nemate pojma nista osim kurcenja i "najavljivanja novog sistema", izuzev gagija