BalkanNation: Contry RolePlay v1.0 BETA [OTVORENO !]

Započeo BalkaNation, Mart 20, 2014, 10:19:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Evo bas sam usao da vidim kako je i sta je,veoma mi se svidja.
Ali imas bug koji i nije veliki.

BUG: AntiCheat

-Kupujem Quad biranje boje,kupim ga sve lepo i bum,sta kako je Ban,Razlog:TeleportHack??


Citat: caupton'S poslato Mart 21, 2014, 23:26:51 POSLE PODNE
Evo bas sam usao da vidim kako je i sta je,veoma mi se svidja.
Ali imas bug koji i nije veliki.

BUG: AntiCheat

-Kupujem Quad biranje boje,kupim ga sve lepo i bum,sta kako je Ban,Razlog:TeleportHack??

S anticheatom trenutno imamo velikih problema ako ih ne sredimo prelazimo na junkbustar...



Citat: [BS]Drobnjakâ,,¢ poslato Mart 23, 2014, 18:41:45 POSLE PODNE
Banova me zbog Teleport Hack  :D
RjeÅ¡avaj to Luka  :D


Evo rjeseno nasao sam gdje je problem...

Problem je u tome sto server ima komandu za SetPlayerPos ali ta komanda namjesta igracu poziciju tek kada dode do njegovog kompjutera sto je otprilike kao i Ping.

U tom vremenu pokrene se slucajno tu i tamo Anticheat provjera i provjeri poziciju igraca GetPlayerPos i kaze serveru staru poziciju igraca. Sada sam napravio odgodu pa cemo viditi kako ce raditi slobodno se connect :D

Opis me oduševio da se neko ovolko potrudi vidi se da ti je stalo do toga da ti server uspije svaka cast

Citat: Shoorty poslato Mart 20, 2014, 11:30:20 PRE PODNE
Dobar opis, forum je iskopiran

Forum tema je kupljena.




Imamo stalno problema sa antičitom, prećemo na bustera


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Fajn opis, po slikama server nije loš. Sretno!

Koliko vidim čitav ulazak na server je kopiran s CH RPG,djelomicno procitao i vidim da su i jos neke ideje pokupljene s drugih servera.Isto tako navode se kao neki "systemi" kao unikatni ubiti na svakom drugom serveru ce te ih naći.

Toliko do mene.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: קlเשà¸,, poslato April 04, 2014, 22:06:39 POSLE PODNE
Koliko vidim čitav ulazak na server je kopiran s CH RPG,djelomicno procitao i vidim da su i jos neke ideje pokupljene s drugih servera.Isto tako navode se kao neki "systemi" kao unikatni ubiti na svakom drugom serveru ce te ih naći.

Toliko do mene.

Cekaj jel kopiran system burze, gangwar-a ili busova ? Inace nisam znao da CH ima menu na pocetku konektiranja na server te da ima ovakav Intro na serveru koji sam vise kopirao od Singleplayera.
Mozda sam BalkanPlayer kopirao od croherze pa da. Takoder sam kopirao i to sto je mafija kompletno od odvojena od organizacija. Ili ipak mozda vokitoki system hmhm...

Na drugom serveru se mogu naci takoder systemi: bizz, house, mobitel itd itd koji su standard za RolePlay STANDARD !

System burze, mafije, gangwara, utrka, radio playera, menua, statistike i intra su originalni systemi koje sam ja napravio, a to sto croherza jedino slicno ima to je intro koji je po dizajnu (barem po mom ukusu) malo losiji od mog (ne volim to sto im je sve kockasto). Poslovi koji su na drugim serverima organizacije (bolnica, novinari, taxi) su poslovi na mom serveru sto je sasvim drugacije.

Inace molim te napisi mi sto sam ja jos kopirao.

Hvala :)

Ma to su ti sve kurac od sistema,a i svaki kurac nazivate sistemom.Mene takve skripte ne zanimaju,zato mi ih je mrsko i pravit.Ja nisam s CH,ali uvijek cu reci kad netko pokupi ideju s nekog servera i predstavlja je pod svoju.

Pricas nesto za gangzone,nekakvo neznanje,ovo što si ti napravio je smiješno nazivat sistemom.
Nekakva statistika koja se moze pronaci na mnogim serverima,balkanskim.
VokiToki,tebi je sistem SendClientMessage....

Uglavnom dugo sam u ovome i znam prepoznat Å¡ta vrijedi,a Å¡ta ne.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: קlเשà¸,, poslato April 04, 2014, 23:51:53 POSLE PODNE
Ma to su ti sve [cenzura] od sistema,a i svaki [cenzura] nazivate sistemom.Mene takve skripte ne zanimaju,zato mi ih je mrsko i pravit.Ja nisam s CH,ali uvijek cu reci kad netko pokupi ideju s nekog servera i predstavlja je pod svoju.

Pricas nesto za gangzone,nekakvo neznanje,ovo što si ti napravio je smiješno nazivat sistemom.
Nekakva statistika koja se moze pronaci na mnogim serverima,balkanskim.
VokiToki,tebi je sistem SendClientMessage....

Uglavnom dugo sam u ovome i znam prepoznat Å¡ta vrijedi,a Å¡ta ne.

Gangzone nije system ? Mafije koje imaju po svakoj zoni rasprsene grafite koje sprejaju jedna drugoj, te respekt bodovi za svaku gang zonu koji se dizu i skidaju ovisno o aktivnosti neke mafije na njima nisu system ?

Statistika nije system ? BalkanNation je jedini server na balkanu koji ti pokazuje koji si po redu igrac na serveru. Kao sto mnoge online igre prikazuju statistiku od 1 do zadnjeg igraca i kaze ti na kojem si ti mjestu tako i BalkanNation, a to naravno za sada nema nitijedan server na balkanu...

A onda da spomenem i VokiToki system. VokiToki kada kupis imas s raznim dometima (250, 1000, 5000 metara) i na njemu postoje 2 ferkvencije koje igraci sami postavljaju kako bi mogli medusobno komunicirati. Mafije imaju postavljene defaultne ferkvencije na koje namjestaju svoje vokitokije kako bi pricali s drugim clanovima...

Tako naravno ima i PD, te ako neki clan druge mafije dozna za vasu  ferkvenciju viditi ce sve sta pricate, a naravno nemozete pricati preko nekog imaginarnog /r chata na koji nitko nemoze upasti. Takoder tako igraci mogu upasti policiji u ferkvenciju pa doznati ko je sve pocinio kakav zlocin te sto policija sve prica...

To su sve sistemi koji nisu komplicirani, nemora nesto imati preko 10000 redova da bi tek onda postalo system. A to tvoje gledanje servera kojeg nisi posjetio, te "zadrtost" prema drugacijim SAMP serverima je malo preocigledna ovdje. Uvjek sam govorio i govorit cu, SAMP server mozes napraviti originalan i s puno novih stvari, ali neke stvari ipak moras zadrzati.

Sto druge servere onda ne napadamo da po GF modu kopiraju House system i Biznis systeme, carownership itd itd ???